Here you can change website language:

Autor Wątek: Zalurowanie  (Przeczytany 12404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Marzec 2022, 11:41:22 »
Tym alkoholikiem to ty się nadajesz xd. Piszecie o dominacji otsa na którym nikt nie gra wiekszość to randomy bez gildi. Powiem wam tak no handy pokazaliście na ZIVERZE jakie to pro ogarki jesteście po 3 dniach ucieczka z otsa bo 0 oporu postawiliście. A się pyszni jeden z drugim jakby bogiem był w tej gierce. Dominujcie sobie rexie na innym otsie i tak bez życia jesteście. Kamys ma lepszy team od Was :D

Dobrze jazda z psem alkoholikiem,
Kamys to mi może buty czyścić jak mu pozwolę esa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #61 dnia: 02 Marzec 2022, 12:01:25 »
Tym alkoholikiem to ty się nadajesz xd. Piszecie o dominacji otsa na którym nikt nie gra wiekszość to randomy bez gildi. Powiem wam tak no handy pokazaliście na ZIVERZE jakie to pro ogarki jesteście po 3 dniach ucieczka z otsa bo 0 oporu postawiliście. A się pyszni jeden z drugim jakby bogiem był w tej gierce. Dominujcie sobie rexie na innym otsie i tak bez życia jesteście. Kamys ma lepszy team od Was :D

Dobrze jazda z psem alkoholikiem,
Kamys to mi może buty czyścić jak mu pozwolę esa

Jak ten kamys w tym tygodniu zaliczył więcej otsow niż ty przez ostatni rok, a jest dopiero środa

Siedzisz ujebany na rexii od roku i walisz pegiole na ptero ale każdy ci może buty czyścić, tak tak omen wstawaj zesrales się


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Marzec 2022, 12:23:18 »
Tym alkoholikiem to ty się nadajesz xd. Piszecie o dominacji otsa na którym nikt nie gra wiekszość to randomy bez gildi. Powiem wam tak no handy pokazaliście na ZIVERZE jakie to pro ogarki jesteście po 3 dniach ucieczka z otsa bo 0 oporu postawiliście. A się pyszni jeden z drugim jakby bogiem był w tej gierce. Dominujcie sobie rexie na innym otsie i tak bez życia jesteście. Kamys ma lepszy team od Was :D

Dobrze jazda z psem alkoholikiem,
Kamys to mi może buty czyścić jak mu pozwolę esa

Jak ten kamys w tym tygodniu zaliczył więcej otsow niż ty przez ostatni rok, a jest dopiero środa

Siedzisz ujebany na rexii od roku i walisz pegiole na ptero ale każdy ci może buty czyścić, tak tak omen wstawaj zesrales się

Jakbyś miał więcej niż 10 iq to bys wiedział ze nie ma sensu wchodzic na tygodniowe iglice, ty możesz zwiedzić 50 otsow kiedy ja będę sobie pogrywał na rexii i nadal bedziesz jebanym ściekiem wiec to nic nie zmienia XD

Pgiola na ptero ajee zajedz mnie, buziaki
Nie pozdrawiam, twoj god.

EDIT: kamys zaliczyl więcej otsow w tym tygodniu - czyli jak wyjaśnić samego siebie, poradnik by alko
 

Reanimator

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Marzec 2022, 12:58:05 »
Będziesz biegał na rexii po respach a my na open po 30 się bili :D. Nie nasza wina że chłopy 2 razy wpierdol dostaną i xlog.
 

Reanimator

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Marzec 2022, 13:00:52 »
Gra tu dalej troche ludzi?. Zróbcie coś żeby wyjść po 15 na walke a nie po respach bieganina jest
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #65 dnia: 02 Marzec 2022, 14:05:18 »
Będziesz biegał na rexii po respach a my na open po 30 się bili :D. Nie nasza wina że chłopy 2 razy wpierdol dostaną i xlog.

ale co ty pierdolisz nie grasz a cos gadasz nikt nie gra bo oponenci walk nie daja tylko po ptero na bugmapie biegaja


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #66 dnia: 03 Marzec 2022, 08:02:09 »
Będziesz biegał na rexii po respach a my na open po 30 się bili :D. Nie nasza wina że chłopy 2 razy wpierdol dostaną i xlog.

Ta i ludzie co wkładają hajs na eq wychodzą strzelić 5 sd na bitce i po otsie, nie no kurwa opłaca się wbijać na taką ziverke
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #67 dnia: 03 Marzec 2022, 09:03:27 »
Będziesz biegał na rexii po respach a my na open po 30 się bili :D. Nie nasza wina że chłopy 2 razy wpierdol dostaną i xlog.

Ta i ludzie co wkładają hajs na eq wychodzą strzelić 5 sd na bitce i po otsie, nie no kurwa opłaca się wbijać na taką ziverke

No ta lepiej wydać 50zl na vpsa żeby boty i kasyna latały i 80zl za wpisanie reborna


OMEN LEGEND RPG REXIA PLAYER


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #68 dnia: 03 Marzec 2022, 11:43:38 »
Będziesz biegał na rexii po respach a my na open po 30 się bili :D. Nie nasza wina że chłopy 2 razy wpierdol dostaną i xlog.

Ta i ludzie co wkładają hajs na eq wychodzą strzelić 5 sd na bitce i po otsie, nie no kurwa opłaca się wbijać na taką ziverke

No ta lepiej wydać 50zl na vpsa żeby boty i kasyna latały i 80zl za wpisanie reborna


OMEN LEGEND RPG REXIA PLAYER

Ta lepiej charki sobie za PLN od krista kupic i udawać ze się nie kocha rexi, alko rexis player
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #69 dnia: 03 Marzec 2022, 11:44:55 »
Nawet jakbym kupił te charki to bym dał za nie mniej niż ty za prąd i vpsy hipokryto jebany

No ale co się spodziewać po braindeadzie który co miesiąc wydaje na prąd 100 czy tam 150 zł + 50 na vpsa i do tego 15h dziennie siedzi przy PC na alarmach zbieraczek pilnuje,  a komuś pisze ze chary za pln kupuje ale twoje iq jest zbyt niskie żeby to ogarnąć bo to już wyższa matematyka

Ale ty pewnie napiszesz ze grasz tu pod pvp xD albo ze pracujesz przy PC
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2022, 11:59:47 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #70 dnia: 03 Marzec 2022, 13:41:10 »
Nawet jakbym kupił te charki to bym dał za nie mniej niż ty za prąd i vpsy hipokryto jebany

No ale co się spodziewać po braindeadzie który co miesiąc wydaje na prąd 100 czy tam 150 zł + 50 na vpsa i do tego 15h dziennie siedzi przy PC na alarmach zbieraczek pilnuje,  a komuś pisze ze chary za pln kupuje ale twoje iq jest zbyt niskie żeby to ogarnąć bo to już wyższa matematyka

Ale ty pewnie napiszesz ze grasz tu pod pvp xD albo ze pracujesz przy PC

Wyjdz z jaskini bo ci tlenu zaczyna brakować
Chlop co mi siano wylicza jebany tuman, matka cie nie nauczyła ze do cudzej kieszeni sie nie zaglada? A tym bardziej jak próbujesz tu znow swoje wymyślone zagrywki z wyimaginowanego świata przełożyć na gierke.

Niczego więcej sie po tumanie z 5iq nie spodziewałem wiec w sumie nie zaskoczyłeś mnie niczym.

Zeby dorównać ci poziomem musiałbym wyjebac sie na glebę i udawać ze mam porażenie mózgowe,

Juz tam placz został wylany jak pocisnąłem z ciebie beke ze z cyniem będę grał, a Ty pelikan i złapałeś prosto do papy.

Kup sobie tam charki za złotówki i potem pisz ze wszystko sam wyexpiles i zdobyłeś

Juz mi się przykro robi jak poraz enty musze cie wyjaśniać, mam nadzieje ze to nie jest powód dla którego zamknąłeś się w jaskini, zakryłeś rolety i siedzisz przed kompem na drewnianym krześle i z nocnikiem miedzy nogami :*

Twoj god esa _/
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #71 dnia: 03 Marzec 2022, 15:07:10 »
Cytuj
Chłop co mi siano wylicza jebany tuman, matka cie nie nauczyła ze do cudzej kieszeni sie nie zaglada?


Cytuj
Kup sobie tam charki za złotówki i potem pisz ze wszystko sam wyexpiles i zdobyłeś

Jak samego siebie zaorać w jednym poście xD

Co Ty masz łeb zjebany to ja nie mam pytań, sam w jednym poście sobie przeczysz xD już mi się nie chce nawet z tobą pisać bo ty od 3 lat piszesz zd jesteś najlepszy, zawsze masz racje, wszyscy są głupi

Ale tak naprawdę to jesteś farmazonem który ma zero argumentów i iq porównywalne do maszka tylko ortografia lepsza

Cytuj
Nie snejkuje caly dzien, nie snejkuje pol dnia, nie snejkuje 1/4 dnia wiec skad w ogóle ta mysl? Bo jak juz to latam na charkach zlego nie dluzej niz godzine max 2 dziennie

to ludzie od ciebie sami wysyłali ze cisniesz bekę z cynia ze chce do was dojść - kolejny farmazon zreszta brata genetixa zapytaj co pisał komuś, ale zapomniałem ze ty lubisz jak ktoś cię ciśnie jak cynio albo mrozu a później lizesz dupe jak suczka, lubisz być szmacony

Pozdrawiam bez odbioru bo z każdem postem dyskusji z tobą czuje ze mi iq spada

« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2022, 15:20:33 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #72 dnia: 04 Marzec 2022, 00:13:06 »
ja juz zaczynam serio podejrzewac ze ty jakiegos wylewu dostales
 

cyni0

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #73 dnia: 04 Marzec 2022, 00:21:56 »
2k30
alkoholik z omenem dalej walcza na forum o ptero
dobrze bracia
 
Osoby które lubią ten post: NELFISEK, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Marzec 2022, 06:44:39 »
3 wojna forumowa