Here you can change website language:

Autor Wątek: Zalurowanie  (Przeczytany 12382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Marzec 2022, 07:19:04 »
Chlop mi pisze ze się zajechalem sam w poście  bo mu napisałem ze chlop za złotówki chary kupuje, typ mi wylicza jakies vpsy po 80zl czy prąd po czym pisze ze to ja zaglądam do portfela xDD salto w szafie zapierdol tym przygłupem, bo to ze cynio do mnie pisal i niby go wyśmiałem tez jest farmazonem wymyślonym przez ciebie naczelny farmazoniarzu otsa
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #76 dnia: 04 Marzec 2022, 08:46:15 »
Chlop mi pisze ze się zajechalem sam w poście  bo mu napisałem ze chlop za złotówki chary kupuje, typ mi wylicza jakies vpsy po 80zl czy prąd po czym pisze ze to ja zaglądam do portfela xDD salto w szafie zapierdol tym przygłupem, bo to ze cynio do mnie pisal i niby go wyśmiałem tez jest farmazonem wymyślonym przez ciebie naczelny farmazoniarzu otsa

Chłopie ty mi piszesz od miesiąca ze jakieś chary za pln kupuje na co ja ci odpowiadam ze więcej wydajesz na prąd i na vpsy, po czym ty piszesz ze zaglądam ci do portfela, Czy dla ciebie kupowanie vpsa i pradu to zaglądanie do portfela, a kupowanie charow za pln to już już nie? ty jestes przyjebany czy tez jakiś mefedron wpierdalasz i ci już 1/3 mózgu została ? Bo mam wrażenie ze pisze z trawa po przyspieszonym kursie ortografi

A co do farmazona z cyniem to proszę ss z rozmowy żeby kolejny twój farmazon zgasić argumentami, spytaj brata genetixa czy tak pisał a później nazywaj kogoś farmazonem ale pewnie powiesz ze specjalnie tak napisał, mimo ze nie pisał tego do mnie, a tak naprawdę to cisnąłeś bekę ale tak jak mówiłem lubisz być szmacony a później lizać dupe po sraniu
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2022, 08:51:46 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Marzec 2022, 09:46:49 »
Chlop mi pisze ze się zajechalem sam w poście  bo mu napisałem ze chlop za złotówki chary kupuje, typ mi wylicza jakies vpsy po 80zl czy prąd po czym pisze ze to ja zaglądam do portfela xDD salto w szafie zapierdol tym przygłupem, bo to ze cynio do mnie pisal i niby go wyśmiałem tez jest farmazonem wymyślonym przez ciebie naczelny farmazoniarzu otsa

Chłopie ty mi piszesz od miesiąca ze jakieś chary za pln kupuje na co ja ci odpowiadam ze więcej wydajesz na prąd i na vpsy, po czym ty piszesz ze zaglądam ci do portfela, Czy dla ciebie kupowanie vpsa i pradu to zaglądanie do portfela, a kupowanie charow za pln to już już nie? ty jestes przyjebany czy tez jakiś mefedron wpierdalasz i ci już 1/3 mózgu została ? Bo mam wrażenie ze pisze z trawa po przyspieszonym kursie ortografi

A co do farmazona z cyniem to proszę ss z rozmowy żeby kolejny twój farmazon zgasić argumentami, spytaj brata genetixa czy tak pisał a później nazywaj kogoś farmazonem ale pewnie powiesz ze specjalnie tak napisał, mimo ze nie pisał tego do mnie, a tak naprawdę to cisnąłeś bekę ale tak jak mówiłem lubisz być szmacony a później lizać dupe po sraniu

Nie od miesiąca tylko od momentu kiedy kupiłeś te chary za PLN xd

Ty mi jebany tumanie liczysz jakies vpsy czy prąd gdzie chuj cie to interesuje ile na co wydaje skoro zostaje mi siana ze bym cie razem z ta 1 pokojowa kawalerka z której nie wychodzisz mogl kupic.
Wiec dla ciebie nie ma różnicy czy ktoś Ci wylicza ile kto za co placi, a tym ze napisałem ze kupiłeś chary za pln? Juz zaczynam wątpić ze cokolwiek ci z tego malego móżdżku zostalo, za bardzo kochasz rexie a ta rexia cie dyma w pape dlatego juz łapiesz się wszystkiego czego mozesz i piszesz jakies alkoholikowe fakty ktore tylko ty potwierdzisz xD

A co do farmazona to i tak jestes naczelnym farmazoniarzem to nawet random spod depo przyzna i tak zostanie, resztę sobie juz wyjasnij z genetixem, bo widzę że się dogadacie

Teraz wyjdz z jaskini i trochę tlenu nabierz bo ledwo oddychasz. Aje
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Marzec 2022, 09:57:56 »
To wytłumacz mi jaka jest różnica od kupowania charow za pln, a wydawaniem pln na prąd vpsy i pilnowanie bota 15h dziennie?

Bo widocznie ze jesteś już na takim etapie głupoty ze juz nie da się zrozumieć Twojego toku rozumowania


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #79 dnia: 04 Marzec 2022, 11:27:54 »
To wytłumacz mi jaka jest różnica od kupowania charow za pln, a wydawaniem pln na prąd vpsy i pilnowanie bota 15h dziennie?

Bo widocznie ze jesteś już na takim etapie głupoty ze juz nie da się zrozumieć Twojego toku rozumowania


Widze ze juz jestes na zaawansowanym etapie niedojebania umysłowego wiec ci wytlumacze, jest różnica między tym, że wyliczasz poszczególne rzeczy w pln 80zl 50zl itd od tego ze ktos ci napisze ze kupiłeś chara za złotówki ty jebany wodoglowiu XD Nie byłoby różnicy gdybym ja napisal ze kupiłeś chara za 200zl wydałeś na random boxy 50zl i chuj wie co, juz czaisz roznice czy nadal popierasz swoj brak mózgu?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #80 dnia: 04 Marzec 2022, 12:08:10 »
Aha okej rozumiem

Masz racje napisanie ze ktoś płaci za vps 50 zł to zaglądanie do portfela, ale ze kupowanie charow za pln to już nie zaglądanie do portfela

Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu bo widać ze ty masz problemy z myśleniem ale co się dziwić pewnie bestie i yetirusy już w głowie i przed oczami tylko masz


 

Omen

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #81 dnia: 04 Marzec 2022, 12:52:37 »
Aha okej rozumiem

Masz racje napisanie ze ktoś płaci za vps 50 zł to zaglądanie do portfela, ale ze kupowanie charow za pln to już nie zaglądanie do portfela

Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu bo widać ze ty masz problemy z myśleniem ale co się dziwić pewnie bestie i yetirusy już w głowie i przed oczami tylko masz

dobrze ze przynajmniej przyznales sie do niedojebania umyslowego jednoczesnie nam to prezentujac XD
 
Osoby które lubią ten post: Sandal

cyni0

Odp: Zalurowanie
« Odpowiedź #82 dnia: 04 Marzec 2022, 17:00:12 »
peace peace for all