Here you can change website language:

Autor Wątek: Te trudne sprawy  (Przeczytany 9939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kernon

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Marzec 2022, 09:42:29 »
Mrozu te skrypty na ue/target to o chuj rozbic jak mage bombe uzyjesz to i tak da sie podlozyc pod skulla bo bije kilkukrotnie. Wiec na cholere skrypt UE/TARGET xD?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Marzec 2022, 10:19:55 »
Możecie mieć skrypty ze bije target jak ktoś na ekranie, bić jakieś UE typu exori boli zamiast bomby a i tak się da podłożyć komuś i tak i Mrozu chyba jest tego świadom tylko wie ze kaszanę odjebal dodając jakiś status randoma i daje ciche przyzwolenie na zabijanie żebyście nie plakali xD

Żeby być 100% bezpieczni musielibyście expic „auto 200 say flam shen”
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 10:34:42 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: kernon, GxC

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Marzec 2022, 11:11:00 »
Takie gadanie jest od zawsze, kiedyś to było, kiedyś było lepiej, wróć do tego etc.. Nie mówię tu tylko o Rexii, ale ogólnie o ludziach i ich błędnym myśleniu. Tu nie chodzi pewnie o to, że oponenci się nie chcą bić tylko ich po prostu nie ma, tam gra 5/10 osób. Zlikwiduje randoma to pewnie zaraz się zrobi jakaś gildia, teraz nie opłaca się w nich być.

Jak my nie zrobimy drugiej gildi to będzie jedna gildia która dobierze kilka osób a reszta randomow będzie jebana aż wyjebia xloga.

Randomy tez nie zrobią gildi, albo zrobią ale twk czy siak nic to nie zmieni bo jest za duża przepaść postaci, itemow, boosterow itp.

A po co robić druga gildie jak na ten moment wyglada gra tak ze oponenci wychodzą raz dziennie postawią opór dostaną w pizde ściagają chary i kolejny podryg za 24h, to jaki sens takiego pvp na otsie?

A moim zdaniem jest tak dlatego ze nie ma o co walczyć bo nawet jak ujebiemy kogoś na ptero czy innych expach to wystarczy ze expili 15 minut i odrobili deskę albo postawią huntingi i maja wyjebane a czasem wyjdą noob charami postawić opór ktore tracą 60dc i deskę odrabiaja w 10 minut. A kiedyś chcąc nie chcąc musisz siedziec mainami i pilnować bo cię ujebia to tracisz 2-3h expa

A jak jedyna gildia poexpi kilka miesięcy bez oporu bezkarnie to tez po czasie im się znudzi tak jak większości ludzia od nas się znudziło


 „pojebalo się od dobrobytu” xD na tyle jest expienie ułatwione ze poprostu nie opłaca się o nie walczyć

za duzo placzu, za malo gry :(
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Marzec 2022, 11:17:25 »
Takie gadanie jest od zawsze, kiedyś to było, kiedyś było lepiej, wróć do tego etc.. Nie mówię tu tylko o Rexii, ale ogólnie o ludziach i ich błędnym myśleniu. Tu nie chodzi pewnie o to, że oponenci się nie chcą bić tylko ich po prostu nie ma, tam gra 5/10 osób. Zlikwiduje randoma to pewnie zaraz się zrobi jakaś gildia, teraz nie opłaca się w nich być.

Jak my nie zrobimy drugiej gildi to będzie jedna gildia która dobierze kilka osób a reszta randomow będzie jebana aż wyjebia xloga.

Randomy tez nie zrobią gildi, albo zrobią ale twk czy siak nic to nie zmieni bo jest za duża przepaść postaci, itemow, boosterow itp.

A po co robić druga gildie jak na ten moment wyglada gra tak ze oponenci wychodzą raz dziennie postawią opór dostaną w pizde ściagają chary i kolejny podryg za 24h, to jaki sens takiego pvp na otsie?

A moim zdaniem jest tak dlatego ze nie ma o co walczyć bo nawet jak ujebiemy kogoś na ptero czy innych expach to wystarczy ze expili 15 minut i odrobili deskę albo postawią huntingi i maja wyjebane a czasem wyjdą noob charami postawić opór ktore tracą 60dc i deskę odrabiaja w 10 minut. A kiedyś chcąc nie chcąc musisz siedziec mainami i pilnować bo cię ujebia to tracisz 2-3h expa

A jak jedyna gildia poexpi kilka miesięcy bez oporu bezkarnie to tez po czasie im się znudzi tak jak większości ludzia od nas się znudziło


 „pojebalo się od dobrobytu” xD na tyle jest expienie ułatwione ze poprostu nie opłaca się o nie walczyć

za duzo placzu, za malo gry :(

Ja mam inne rzeczy do roboty niż pilnowanie 15h dziennie zbieraczek na dc i bota, albo gathery o 24 jak ty, ale widocznie już zapomniałeś jak wyglada normalna gra na otsie i wolisz quesciwa i charki expic :c

Ale wasza taktyka na dzień dzisiejszy to dawać jak najmniej walk żeby ludzie z otsa z nudów wyjebali żebyście mogli bezkarnie robić 10 reborn i robić upke +50 omen rpg player
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 11:22:45 wysłana przez Alkoholik »


 

NELFISEK

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Marzec 2022, 14:13:53 »
no balans tutaj to jest naprawdę przekurwazajebisty i te bootstery to już w ogóle zajebista sprawa XDDDDD
 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Marzec 2022, 17:26:15 »
Takie gadanie jest od zawsze, kiedyś to było, kiedyś było lepiej, wróć do tego etc.. Nie mówię tu tylko o Rexii, ale ogólnie o ludziach i ich błędnym myśleniu. Tu nie chodzi pewnie o to, że oponenci się nie chcą bić tylko ich po prostu nie ma, tam gra 5/10 osób. Zlikwiduje randoma to pewnie zaraz się zrobi jakaś gildia, teraz nie opłaca się w nich być.

Jak my nie zrobimy drugiej gildi to będzie jedna gildia która dobierze kilka osób a reszta randomow będzie jebana aż wyjebia xloga.

Randomy tez nie zrobią gildi, albo zrobią ale twk czy siak nic to nie zmieni bo jest za duża przepaść postaci, itemow, boosterow itp.

A po co robić druga gildie jak na ten moment wyglada gra tak ze oponenci wychodzą raz dziennie postawią opór dostaną w pizde ściagają chary i kolejny podryg za 24h, to jaki sens takiego pvp na otsie?

A moim zdaniem jest tak dlatego ze nie ma o co walczyć bo nawet jak ujebiemy kogoś na ptero czy innych expach to wystarczy ze expili 15 minut i odrobili deskę albo postawią huntingi i maja wyjebane a czasem wyjdą noob charami postawić opór ktore tracą 60dc i deskę odrabiaja w 10 minut. A kiedyś chcąc nie chcąc musisz siedziec mainami i pilnować bo cię ujebia to tracisz 2-3h expa

A jak jedyna gildia poexpi kilka miesięcy bez oporu bezkarnie to tez po czasie im się znudzi tak jak większości ludzia od nas się znudziło


 „pojebalo się od dobrobytu” xD na tyle jest expienie ułatwione ze poprostu nie opłaca się o nie walczyć

za duzo placzu, za malo gry :(

Ja mam inne rzeczy do roboty niż pilnowanie 15h dziennie zbieraczek na dc i bota, albo gathery o 24 jak ty, ale widocznie już zapomniałeś jak wyglada normalna gra na otsie i wolisz quesciwa i charki expic :c

Ale wasza taktyka na dzień dzisiejszy to dawać jak najmniej walk żeby ludzie z otsa z nudów wyjebali żebyście mogli bezkarnie robić 10 reborn i robić upke +50 omen rpg player

Łatwy otsik, oponenci bez psychy
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Marzec 2022, 18:54:23 »
Łatwo to cię łamie sztanga jak 40 kilo na kija założysz

Kiedyś omen knight na ves, a dzisiaj questmaker na rexii, tak się cofasz w rozwoju ze pizdeczka bóg pvp byłby z ciebie dumny


 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Marzec 2022, 19:20:38 »
Łatwo to cię łamie sztanga jak 40 kilo na kija założysz

Kiedyś omen knight na ves, a dzisiaj questmaker na rexii, tak się cofasz w rozwoju ze pizdeczka bóg pvp byłby z ciebie dumny

gdziekolwiek bys nie wbil, z kim kolwiek bys nie gral nadal bedziesz kupa na mojej podeszwie takze nie rozumiem twoich prob podjazdu na moja osobe bo to ewidentnie nie ma sensu bytu i kazda taka proba jest gaszona jak pet na twoim pysku
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #53 dnia: 10 Marzec 2022, 19:25:38 »
Łatwo to cię łamie sztanga jak 40 kilo na kija założysz

Kiedyś omen knight na ves, a dzisiaj questmaker na rexii, tak się cofasz w rozwoju ze pizdeczka bóg pvp byłby z ciebie dumny

gdziekolwiek bys nie wbil, z kim kolwiek bys nie gral nadal bedziesz kupa na mojej podeszwie takze nie rozumiem twoich prob podjazdu na moja osobe bo to ewidentnie nie ma sensu bytu i kazda taka proba jest gaszona jak pet na twoim pysku

Tak tak wstawaj zesrales sie, pokazałeś ostatnio na serpentach, na ptero, na questach jak cię Krzychu wymajtal za uszy jak randoma a ma mniej lat niż ty stażu w tibi, może poltorej roku temu by ktoś uwierzył w to co piszesz jaki jesteś dobry, ale teraz jesteś trochę lepszym petem spośród petów

Ale pewnie standardowo powiesz ze to nie ty byłeś na charze jak odjebie się jakaś akcja chujowa, jeszcze z kilka miesięcy i jak zrobisz z siebie debila na forum jak często masz to w zwyczaju to będziesz pisał ze tropeheus albo sandał byli na twoim koncie na forum
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 19:30:32 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #54 dnia: 10 Marzec 2022, 20:45:07 »
Łatwo to cię łamie sztanga jak 40 kilo na kija założysz

Kiedyś omen knight na ves, a dzisiaj questmaker na rexii, tak się cofasz w rozwoju ze pizdeczka bóg pvp byłby z ciebie dumny

gdziekolwiek bys nie wbil, z kim kolwiek bys nie gral nadal bedziesz kupa na mojej podeszwie takze nie rozumiem twoich prob podjazdu na moja osobe bo to ewidentnie nie ma sensu bytu i kazda taka proba jest gaszona jak pet na twoim pysku

Tak tak wstawaj zesrales sie, pokazałeś ostatnio na serpentach, na ptero, na questach jak cię Krzychu wymajtal za uszy jak randoma a ma mniej lat niż ty stażu w tibi, może poltorej roku temu by ktoś uwierzył w to co piszesz jaki jesteś dobry, ale teraz jesteś trochę lepszym petem spośród petów

Ale pewnie standardowo powiesz ze to nie ty byłeś na charze jak odjebie się jakaś akcja chujowa, jeszcze z kilka miesięcy i jak zrobisz z siebie debila na forum jak często masz to w zwyczaju to będziesz pisał ze tropeheus albo sandał byli na twoim koncie na forum

Ja rozumiem ze chciałbyś byc jak ja i juz ci moj syndrom do bani wali, jakiego bys chara nie widzial to piszesz o omen, chuj ze spamujesz na nick sandal psychol XD jeszcze dużo treningów przed toba. Poza tym nie musze ci nic udowadniać, liczy się tylko to co ja wiem a nie to co ty sobie tam wymysliles w tej malutkiej mózgownicy =) do tej pory to ty robisz z siebie debila i jestes wyjasniany jak dzieciaczek, bez pozdrowień & pocwicz platfusie

Edit: jeszcze dodam ze was zajechaliśmy na ptero po czym ze łzami w oczach pisałeś mi na pw ze grubasek was sam groszkiem zabija. Po drugie sandalica ze złym was zajechali na serpentach wiec drugi farmazon i nigdy w życiu mnie Krzysiu nie pushnal wiec mamy 3 farmazon do kolekcji mlzesz sobie kolejny achievement zapisać w cv, prócz największej konfitury teraz osiągnąłeś miano top1 farmazoniarza na otsie, gratuluje. To jedyne osiągnięcie jakie mozesz osiągnąć w tej grze z uwagi na to ze bez rak to ty duzo nie ugrasz
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 20:52:41 wysłana przez Omen »
 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Marzec 2022, 20:53:53 »
Jeszcze cię w jakiejś kwestii wyjaśnić czy masz dosyc i idziesz płakać w poduszkę bo sobie na otsiku nie możesz spokojnie pobiegać? =]
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Marzec 2022, 21:08:31 »
Każdy już bekę ma z twojej dwubiegunowosc i jak dostajesz w pizde to piszesz ze ktoś inny na charze był xD to niezle zajechani na serpentach ze po 5 minutach wrócili tam gdzie ich miejsce jak jesteśmy na otsie czyli w pz

Nie trzeba daleko szukać farmazonów wystarczy przewinąć jeden post do góry xD

Czyli mowisz ze na swiezaku zwierzaku w twoich kolorkach na Lost goblecie gdzie były 2 twoje chary, Krzychu cię nie porobił tylko kogoś innego?

Albo jak cyniowi pisałeś ze max 1-2h dziennie siedzisz?

Wiesz co jest najsmieszniejsze? Ze ty jesteś największym farmazonem i udowadniam to argumentami a ty tylko piszesz ze  ze jestem farmazonem ale nigdy nie miałeś na to sensownych argumentów a przygłupy jak trawa czy sandał co maja łeb od mefedronu przeorany ci przyklaskuja i ich nazywasz „wszystkim”


« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 21:13:40 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Marzec 2022, 21:18:25 »
Każdy już bekę ma z twojej dwubiegunowosc i jak dostajesz w pizde to piszesz ze ktoś inny na charze był xD to niezle zajechani na serpentach ze po 5 minutach wrócili tam gdzie ich miejsce jak jesteśmy na otsie czyli w pz

Nie trzeba daleko szukać farmazonów wystarczy przewinąć jeden post do góry xD

Czyli mowisz ze na swiezaku zwierzaku w twoich kolorkach na Lost goblecie gdzie były 2 twoje chary, Krzychu cię nie porobił tylko kogoś innego?

Albo jak cyniowi pisałeś ze max 1-2h dziennie siedzisz?

Wiesz co jest najsmieszniejsze? Ze ty jesteś największym farmazonem i udowadniam to argumentami a ty tylko piszesz ze  ze jestem farmazonem ale nigdy nie miałeś na to sensownych argumentów a przygłupy jak trawa czy sandał co maja łeb od mefedronu przeorany ci przyklaskuja i ich nazywasz „wszystkim”

Na serpentach was sandaly zajechaly nie wiem o czym tu bredzisz po raz kolejny XD

Chlopie ciebie nawet jakies nonamy pod depo wyzywają.

Czyli rzucenie mw w 2 sqmowe to dla ciebie pushowanie ta? Akurat po tobie bym się tego spodziewal, średnio mądry jestes pewno dlatego rozumujesz jak dzieciak z podstawówki.

No i dalej stoję przy tym ze gram 1-2h dziennie XD

Smieszniejsze jest to ze cie wyjasniam co post a Ty tu przechodzisz jak piesek poczytać sobie jak z tobą jadę XDDDD nawet o to ptero gdzie was zaruchalismy jak ostatnich tradowcow chciałeś przeinaczyć sprawę i pisałeś ze na ptero nas wyjaśniliście XD wez ty się otrzasnij tym przygłupem i wyjdz z jaskini bo zes blady jak albinos
 

Omen

Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Marzec 2022, 21:20:37 »
TO NIEZLE TAM ARGUMENTY MASZ KOLEZKO, NIE ZEBYM Z TOBA JECHAL JAK Z GOWNEM ALE OK MASZ ARGUMENTY I WCALE NIE LICZY SIE TO CZY PRZYSNILY CI SIE ONE WCZORAJ CZY PRZEDQCZORAJ, NADAL MASZ ARGUMENTY - JAZDA Z PSEM DO SPODU AJE
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Te trudne sprawy
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Marzec 2022, 21:23:25 »
Oki sandały nas zajechały na ptero masz w załączniku jak zajechani zostaliśmy ze po ostatniej swojej desce 15 fragow zrobiłem, kolejny raz podjasniony argumentami

Ale tak tak ty grasz 1-2h, jesteś godem, itp.

Odstaw już ta rexie bo 12h dziennie to chyba za dużo bo coś ci się już odkleja

A i jeszcze jeden załącznik pewnie tak randomowo idziesz spać o 2 w nocy i wstajesz o 10 i wchodzisz na tibijke

A no i pisałeś ze Krzychu cię nie zajechał bo cię nie było na charze a teraz ze mwalowal 2 sqmy

Oj gubisz się farmazonie, 3 razy w jednym temacie udowodnione jakim jesteś farmazonem zakończ lepiej dyskusje bo jesteś na tyle głupi ze sam siebie wyjaśniasz
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2022, 21:28:55 wysłana przez Alkoholik »