Here you can change website language:

Autor Wątek: Support?  (Przeczytany 5930 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nyga Ricz

Odp: Support?
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Kwiecień 2022, 09:56:41 »
Dodał Wam przecież kwadrat za 5 EP. Czego jeszcze chcecie? Na dodatek możecie ustawić sobie kolor... Jesteście niewdzięczni...

:D
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu

Ezi Pop

Odp: Support?
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Kwiecień 2022, 10:02:58 »
GrunaseQ- człowiek się zagada a odpowiedzi nie uzyska 😛 noo , racja dodał kratkę która chuja daje , co innego żeby chociaż dodał do niej 5% dmg lub coś w tym stylu , plecak lost reb bp tez miał zwrócić 16% jak zniknął christmas bp, to zastąpił jakimś workiem na śmierć który odziwo jesteśmy w szoku ma procent więcej od lost reb bp 😁 my tu się pod postem napocimy a reakcji brak , czemu tu nikt z administracji się nie odezwie ?? W końcu ludzie grali, grają i widzą też jak to wygląda
 

Pentar

Odp: Support?
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Kwiecień 2022, 10:29:30 »
Powiem tak, wczoraj padłem EK bo nie byłem w stanie ustać bez sio dwóch lizardoxow, gdzie wcześniej 2 bez problemu się stało z christmas bp nawet na wprost, czyli jak wielkanocny bp zniknie to 3 reb ek będzie totalnym gównem xD. Mrozek jak mamy robić Twoje questy ? Pomyśl tutaj o nowych graczach bo narzekają, że questy na elite są zbyt trudne z lizardoxami. Według mnie trzeba osłabić potwory lub naprawić gran mas resa supportowi. My jako starsi gracze przywykliśmy że trzeba paść xx razy żeby wykonać quest, ale nowi gracze będą odchodzić  :) .
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Support?
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Kwiecień 2022, 11:29:18 »
Może jakiś strajk


 

Mrozu

Odp: Support?
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Kwiecień 2022, 13:09:26 »
Dzisiaj będzie mała zmiana z tymi monsterami: Elite Diabolic Imp, Lizardox, Cyc i Bestia.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, Alkoholik

Simon

Odp: Support?
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwiecień 2022, 13:29:06 »
Dzisiaj będzie mała zmiana z tymi monsterami: Elite Diabolic Imp, Lizardox, Cyc i Bestia.

Zmniejsz chociaż trochę hp cycom czy bestiom bo taki ek solo bije go ładne pare minut co jest denerwujące
 

Kibic Stalii

Odp: Support?
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Kwiecień 2022, 16:26:23 »
zmien to bo nie ma komu blokować ludzie juz sie pytają kiedy Kibica wyexpie a to nie jest łatwe i qrła licze na jakąś nagrode pocieszenia bo ek sie najsłabiej expi !!!!!!!!!!!
 

Krzychu

Odp: Support?
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Kwiecień 2022, 18:58:08 »
Tak, tak, tak to znowu ja ;p

Profesja Support, do czego ona teraz aktualnie jest ? Bo ja już tez sam nie wiem, gdy miał jeszcze te "exura gran mas res" to jeszcze opłacało się go robić fajnie sie Questy robiło ogólnie gra była dużo bardziej ciekawsza.
Usunąłeś @Mrozu exure z tego supporta to nie ma aktualnie z niego żadnego, ale to żadnego pożytku. Teraz to ta profesja to takie samo trofeum co te wszystkie itemy które robisz z okazji, typu Christmas Bp i inne pierdoly.

Miał ten spell to aż przyjemnie się nawet na Questy chodziło. I wcale nie były takie łatwe jak się wydawało, ile razy człowiek padł nawet tymi supportami..

No ale cóż, to tylko moje zdanie ;p


"
Miał ten spell to aż przyjemnie się nawet na Questy chodziło. I wcale nie były takie łatwe jak się wydawało, ile razy człowiek padł nawet tymi supportami.." jak masz 30 iq kurwo glupia to sie nie dziw, 10 supportow 3 reb, 4 reb mieliscie za czasow christmas bpkow i lost helmeta bez smierci nie umieliscie zrobic XDDd
 

GrubasQ

Odp: Support?
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Kwiecień 2022, 19:56:59 »
Tak, tak, tak to znowu ja ;p

Profesja Support, do czego ona teraz aktualnie jest ? Bo ja już tez sam nie wiem, gdy miał jeszcze te "exura gran mas res" to jeszcze opłacało się go robić fajnie sie Questy robiło ogólnie gra była dużo bardziej ciekawsza.
Usunąłeś @Mrozu exure z tego supporta to nie ma aktualnie z niego żadnego, ale to żadnego pożytku. Teraz to ta profesja to takie samo trofeum co te wszystkie itemy które robisz z okazji, typu Christmas Bp i inne pierdoly.

Miał ten spell to aż przyjemnie się nawet na Questy chodziło. I wcale nie były takie łatwe jak się wydawało, ile razy człowiek padł nawet tymi supportami..

No ale cóż, to tylko moje zdanie ;p


"
Miał ten spell to aż przyjemnie się nawet na Questy chodziło. I wcale nie były takie łatwe jak się wydawało, ile razy człowiek padł nawet tymi supportami.." jak masz 30 iq kurwo glupia to sie nie dziw, 10 supportow 3 reb, 4 reb mieliscie za czasow christmas bpkow i lost helmeta bez smierci nie umieliscie zrobic XDDd

Ale po co ty się wypowiadasz jak nie grasz ? Przez dupe cię robili czy co ?
 
Osoby które lubią ten post: Ave AVA

Krzychu

Odp: Support?
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Kwiecień 2022, 20:54:31 »
XDDDDDDDDDDDDD
 

Ressierek

Odp: Support?
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Kwiecień 2022, 22:52:10 »
Patrze ze niektorzy co maja wyjebane niby w otsika FORUM W SERDUSZKU ZOSTAŁO 🤣🤣🤣
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Support?
« Odpowiedź #26 dnia: 29 Kwiecień 2022, 10:45:56 »
Patrze ze niektorzy co maja wyjebane niby w otsika FORUM W SERDUSZKU ZOSTAŁO 🤣🤣🤣

LEPIEJ FORUM W SERDUSZKU NIŻ MEFEDRON W NOSIE


 

Taki ktos

Odp: Support?
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Kwiecień 2022, 10:49:17 »
Ressier come back widzę obudziłeś się z letargu  8)
 

Ressierek

Odp: Support?
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Kwiecień 2022, 22:57:17 »
Ressier come back widzę obudziłeś się z letargu  8)



Z czego się kurwa obudziłem?
Co Ty pierdolisz XDD
 

Mrozu

Odp: Support?
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Kwiecień 2022, 10:14:08 »
i jak te potworki, do zrobienia już te questy?