Here you can change website language:

Autor Wątek: Zbalansowanie NO LOSS  (Przeczytany 6731 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Lipiec 2022, 02:44:01 »
ale co ty w tej chwili piszesz ty jestes bardziej odklejony niz myslalem
pisze ci o 0 reb charach 300k lvle +- a ty o maly ale wariat 1 reb palku piszesz
XDDDDD
 

Omen

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Lipiec 2022, 02:47:13 »
ale co ty w tej chwili piszesz ty jestes bardziej odklejony niz myslalem
pisze ci o 0 reb charach 300k lvle +- a ty o maly ale wariat 1 reb palku piszesz
XDDDDD

ty jebany 12 letni mongole przeciez my nie mamy charow 300k 0 reb zeby sie z wami bic tylko 400k 1 reb rpki wiec gdzie ty tu balansu szukasz odklejencu
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #32 dnia: 16 Lipiec 2022, 03:14:45 »
ej @Mrozu czemu na puszki da sie wejsc na 700k+ a na drakonixy nie? zmienisz to bo pg bezkarne chce dalej walic????????
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Lipiec 2022, 03:15:27 »
ale co ty w tej chwili piszesz ty jestes bardziej odklejony niz myslalem
pisze ci o 0 reb charach 300k lvle +- a ty o maly ale wariat 1 reb palku piszesz
XDDDDD

ty jebany 12 letni mongole przeciez my nie mamy charow 300k 0 reb zeby sie z wami bic tylko 400k 1 reb rpki wiec gdzie ty tu balansu szukasz odklejencu

i wlasnie pokazujesz jak zjebany jestes

wyexpic sobie chara 300k lvl to masz jeden dzien, a mozna sie wtedy pobic z jakims balansem a nie ze 5 reborn ek do zabicia niej est przez 3 potwory XD
 

SiR mOST

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Lipiec 2022, 09:38:35 »
ale gosciu ja nie mam zamiaru siedziec na tym otsie i walic rpg
ja moge wejsc powalczyc, ostatnio z kims pisalem i wpadlismy na pomysl zeby kazdy ogarnal 300k charki 0 reborn i walka jakas bo tam jest w miare balans

Nie, no to gratulacje pomysłu. Wiesz, że tu postacie, a szczególnie taki Mały aka wariat co miałem zalozy lost pall arm i elite pall legi i gdzie tu balans z twoimi szczochami 300k bez reba?

Wytłumaczę to za niego, bo ja wpadłem na ten pomysł, bo dobrze wiemy jaki jest balans postaci przy rebornach, z założonymi itemami itp Napisałem Krzychowi, czy nie lepszy byłby pomysł, wyexpic, albo ktoś ma chary bez reborna 330k  +/- i żeby iść sobie 4fun pobić na arenke, przynajmie jakiś fun z gry byłby 😅
 
Osoby które lubią ten post: Incognitooo

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Lipiec 2022, 10:23:51 »
Widzę ze chłopaki wyżej nie zrozumiały jednej najważniejszej kwestii, nie zauważyliście ze teraz jak nie my nie gramy nie ma drugiego teamu jest ich więcej? Przecież oni tutaj nie grają pod pvp, tylko taka forma gry jak teraz im się podoba, czyli questmakerzy i rozpierdalanie i rsowanie bezbronnych randomow, bo tylko na tyle ich stać. Było nas kilkunastu, to jak zebrali się w tydzień na castle była ich rekordowa liczba 7-8 osób? A teraz nie gramy to nikt na castle od 3 miesięcy nie wbija to wychodzą w 15 i nie argumentujcie sie tym ze doszły randomy od pentara bo to zdecydowana mniejszość.

Prawda jest taka ze jesteście rpg grajki i spuszczacie sie jak zrobicie questa na nowy backpack, czy omen jak zgaduje pytania od tygodnia u npc, a nie jak wygrają walkę. Większość rozumiem, ale ze omen legenda carnage przeszedł na taki tryb gry to ja jestem w szoku.

Nikt już nawet na tego otsa z oldow nie chce wbijać, bo wiedza ze nawet jakbyśmy pozbierali nowych ludzi, skopali was to po 2 tygodniach wpierdolu siedzielibyscie ujebani na pterodaktylach 5 rebornami 599k z marszałkami broniąc expa żeby nie wyjść na normalne walki na war zone xD

Każdy kto tutaj grał przed usunięciem statusu randoma odkąd sztywno wyjebalo xloga wie jak było, nawet jak już się nam gra na otsie znudzila bo nic się nie działo i daliśmy wam expic bo nikomu nie chciało się już siedziec i czekać do 1 w nocy aż wybiegniecie w 7 osób kogoś na staminerze rozjebac i uciekać do tpka, to i tak wbijaliśmy przez 3 miechy odbijać castle i zethara żebyście nie zapomnieli ze my poprostu przestaliśmy grać, a wy się spuszcacie ze coś zdominowaliscie.

Omen musi wyjść 1 rebem 399k na full eq i jescze marszałka sobie zarzuci żeby wyjść się pobić charami do 400k XDDD
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2022, 10:29:06 wysłana przez Alkoholik »


 

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Lipiec 2022, 10:57:15 »
To pozbieraj tych swoich oldow przekop nas i tyle. Podejrzewam, że Tych Twoich oldów jest znikoma ilość, a jeszcze mniejsza ilość która by chciała wbić na tego otsa. Co do bitek ja nie mam nic przeciwko, ale po co się bić chara mi do 400k jak nie wnosi to nic do Twojego życia powalczysz o co o fun z tej gierki? Czy zmarnujesz powiedzmy godzinę swojego życia na ludzi których i tak już nie ma na otsie a wbili się pobić chara mi do 400k xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #37 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:00:11 »
To pozbieraj tych swoich oldow przekop nas i tyle. Podejrzewam, że Tych Twoich oldów jest znikoma ilość, a jeszcze mniejsza ilość która by chciała wbić na tego otsa. Co do bitek ja nie mam nic przeciwko, ale po co się bić chara mi do 400k jak nie wnosi to nic do Twojego życia powalczysz o co o fun z tej gierki? Czy zmarnujesz powiedzmy godzinę swojego życia na ludzi których i tak już nie ma na otsie a wbili się pobić chara mi do 400k xd


A jak dwa lata temu tutaj ludzie przez 3 miesiące walczyli od 20 do 1 w nocy na war zone a nie się ganiali po expach, to myślisz ze po co ? Właśnie dla tego funu i to różni naszych starych graczy od was, my widzimy fun i rozrywkę żeby się pobić, a dla Was to strata czasu dlatego pvp obecnie wyglada na otsie tak jak wyglada, bo nigdy nie „traciliscie” czasu na normalne walki. A nastawienie wszystkich waszych graczy jest dokładnie takie jak Twoje. Dla Was strata czasu to walki, ale expienie, wbijanie rsow randomom o 4 w nocy, czy robienie bezużytecznych questow po kilka godzin to już nie xD
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2022, 11:02:41 wysłana przez Alkoholik »


 

SiR mOST

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:01:57 »
To pozbieraj tych swoich oldow przekop nas i tyle. Podejrzewam, że Tych Twoich oldów jest znikoma ilość, a jeszcze mniejsza ilość która by chciała wbić na tego otsa. Co do bitek ja nie mam nic przeciwko, ale po co się bić chara mi do 400k jak nie wnosi to nic do Twojego życia powalczysz o co o fun z tej gierki? Czy zmarnujesz powiedzmy godzinę swojego życia na ludzi których i tak już nie ma na otsie a wbili się pobić chara mi do 400k xd


Lepiej sie pobic godzine na takiej arenie, czy latac za jedna osoba po drakonixach np ? xd
Logiczne, ze na arenie, ale widocznie co ja tam wiem xD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu, Nyga Ricz, Incognitooo

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:03:44 »
Ogólnie rzecz biorąc porównania dzisiejszej rexii, a rexii 2 lata temu to jak porównać niebo, a ziemię. Totalnie 2 różne rzeczy. Na tamtym etapie gry nie dojze, że miałeś a tego fun to jeszcze mogłeś się cieszyć chwilowym spokojem od oponentów. A co do bitek śmiało możesz ściągać jakąś ekipę na bitki skoro mówisz, że nas przekopiesz to chętnie bym chciał to zobaczyć powiedzmy hmm niedziela wieczór
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:04:01 »
To pozbieraj tych swoich oldow przekop nas i tyle. Podejrzewam, że Tych Twoich oldów jest znikoma ilość, a jeszcze mniejsza ilość która by chciała wbić na tego otsa. Co do bitek ja nie mam nic przeciwko, ale po co się bić chara mi do 400k jak nie wnosi to nic do Twojego życia powalczysz o co o fun z tej gierki? Czy zmarnujesz powiedzmy godzinę swojego życia na ludzi których i tak już nie ma na otsie a wbili się pobić chara mi do 400k xd


Lepiej sie pobic godzine na takiej arenie, czy latac za jedna osoba po drakonixach np ? xd
Logiczne, ze na arenie, ale widocznie co ja tam wiem xD

Lepiej w tym czasie zrobić questa na upke +25 żeby sobie eq zupgradowac do +250 żeby 1kk więcej w bestie uderzyć raz na tydzień jak questy robione sa


 

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:05:32 »
To pozbieraj tych swoich oldow przekop nas i tyle. Podejrzewam, że Tych Twoich oldów jest znikoma ilość, a jeszcze mniejsza ilość która by chciała wbić na tego otsa. Co do bitek ja nie mam nic przeciwko, ale po co się bić chara mi do 400k jak nie wnosi to nic do Twojego życia powalczysz o co o fun z tej gierki? Czy zmarnujesz powiedzmy godzinę swojego życia na ludzi których i tak już nie ma na otsie a wbili się pobić chara mi do 400k xd


Lepiej sie pobic godzine na takiej arenie, czy latac za jedna osoba po drakonixach np ? xd
Logiczne, ze na arenie, ale widocznie co ja tam wiem xD

Tylko powiedz mi z kim my mielibyśmy się bić z eurowizja co wyszli na t4 no loss dostali przekope i potem o 4 rano boty wybijali czy z kim? Bo aktualnie póki oni nie wrócą to ja nie widzę podrygów, ani bitek
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:08:44 »
Ogólnie rzecz biorąc porównania dzisiejszej rexii, a rexii 2 lata temu to jak porównać niebo, a ziemię. Totalnie 2 różne rzeczy. Na tamtym etapie gry nie dojze, że miałeś a tego fun to jeszcze mogłeś się cieszyć chwilowym spokojem od oponentów. A co do bitek śmiało możesz ściągać jakąś ekipę na bitki skoro mówisz, że nas przekopiesz to chętnie bym chciał to zobaczyć powiedzmy hmm niedziela wieczór

A gdzie ktoś napisał o skopaniu już nie wal farmazonów x999 na tym forum bo to robi się nudne xD

Można normalnie umówić się 10 na 10 i iść na warzone się pobić charami do 400k i tyle, a Ty już gathery robisz na niedziele żeby ludzie pozbierać, marszałki poprzekładać, eq przełożyć, bo przecież musi zawsze Was być 2 x tyle, lepsze postacie, lepsze eq, żeby wyjść na normalne walki, właśnie dlatego od tych dwóch lat nie ma normalnych walk, bo kiedyś nikt nie kalkulował było 6 na 10 to się wychodziło extreme czy inni chary mieli po 40K rookowane ale walczyli dla funu, a Wy jakbyście wyszli w 6 (o ile wogole byście wyszli) padlibyscie po razie i płakali z temple ze jest nas 2 x więcej i już nie wychodzili, a my nigdy nie kalkulowaliśmy czy na kilku walkach po usunięciu statusu randoma, czy na castle jak było Was 2 x więcej, czy jak wyszedłem sam z krzychem na was 6


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Nyga Ricz

SiR mOST

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:09:41 »
Dobra, bo widze ze trzeba od nowa XD Napisalem wyzej, ze ja wyszedlem z taka inicjatywa, do Krzycha po prostu z dupy, czy nie byloby takie cos dobrym pomyslem, Mrozu fajne arenki porobil, nikt nawet nie placi za blessy i nie traci levela, umowic sie np raz, badz dwa razy w tygodniu, wieczorkiem sie pobic dla fun'u, lepsze takie cos jak DLA MNIE, niz jakie kolwiek snejki, czy latanie za jedna osoba po drakonixach i tyle, koniec kropka
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2022, 11:12:07 wysłana przez SiR mOST »
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Incognitooo

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:22:23 »
Może przygłupie Alkoholikowy to jest najbardziej odpowiadający termin większości ludzi? Bo po 1 mało kto pracuje wtedy  po 2 leczysz kaca po 3 pomysł momentami
Powiedz mi szczerze a dlaczego nie np 4 reborny na maxie na t4 dmg i tak jest chujowy, a każdy w takim teamie ma 10 takich postaci. Poza Tym ziomek co Ty oczekujesz walki w 2022 jak wy walicie xloga za xlogiem z każdego otsa po 2-3 dniach. Wciąż czekam na tych Twoich oldów
Co do Twojej propozycji mostu każdy pojął, ale Ty pojmij też to, że tutaj nie ma się z kim bić z kim umówić na taką walkę skołujcie team i dopiero wychodź z taką inicjatywa. Bo masz pomysł, ale podłoża brak Ci do wykonania tego pomysłu. Jeszcze raz Ci napisze OGARNIJ LUDZI I DOPIERO SIĘ ZACZNIJ UMAWIAĆ NA Walki