Here you can change website language:

Autor Wątek: Zbalansowanie NO LOSS  (Przeczytany 7539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:24:22 »
A i nikt się z tego powodu nie śmiał ze extreme -40k lvli, może między nami tylko były śmiechy, ale nikt nikogo nie wyzywał bo był fun i zabawa ze wogole wyszli i wspólnie się z tego śmialiśmy, a taki tropeheus czy trawa z dziurami w mózgu jak ser szwajcarski to jak ktoś padnie to odrazu sprawdzaja czy miał blessa czy nie, a jak nie miał to odrazu chuja do ręki i koń bity z tego powodu

A Ty widzę genetix dalej jesteś takim przygłupem jak byłeś, niby mądrze piszesz ale z logicznym myśleniem masz kłopoty, Most pisze o umówieniu się na walki postaciami do 399k w określona liczbę osób na arenie pvp, a Ty piszesz ze lepiej wyjść 4 rebami max lvlami i ze nie ma osób XDD a w rzeczywistości masz sraczke w majtach bo wiesz dobrze ze z umiejętnościami twoich teammettow raczej walka byłaby do jednej bramki albo do jednego fraga


 

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Lipiec 2022, 11:57:54 »
Já Ci akurat pisze o tym z kim miałaby być taka walka i żebyś ogarnął takich ludzi. Dla mnie walka mogłaby być na każdy reb nawet 0 jeden chuj tak naprawdę, ale wciąż nie pojmuję jednej kwestii dotyczącej z kim mielibyśmy się bić? Bo zadaje Ci te pytanie po raz któryś z kolei i dalej nie otrzymałem na to odpowiedzi. Osobiście to by mi wisiało czy dostalibyśmy przekope czy was pokonali ważne, że by zaczęło coś się tu dziać, a póki co nie widzę nawet takich ludzi z którymi można by się było bić
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Lipiec 2022, 12:56:39 »
Já Ci akurat pisze o tym z kim miałaby być taka walka i żebyś ogarnął takich ludzi. Dla mnie walka mogłaby być na każdy reb nawet 0 jeden chuj tak naprawdę, ale wciąż nie pojmuję jednej kwestii dotyczącej z kim mielibyśmy się bić? Bo zadaje Ci te pytanie po raz któryś z kolei i dalej nie otrzymałem na to odpowiedzi. Osobiście to by mi wisiało czy dostalibyśmy przekope czy was pokonali ważne, że by zaczęło coś się tu dziać, a póki co nie widzę nawet takich ludzi z którymi można by się było bić

No z nami a z kim Ty bys się chciał bić ? Kamysa ściągnąć na otsa czy jak, skoro most dał propozycje żeby się tak bić to chyba oczywiste jest ze po jednej stronie będziemy my a po drugiej wy, co w tym trudnego do zrozumienia xD


 

Najt

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Lipiec 2022, 14:04:02 »
Czy Ty masz IQ sosny? Sprecyzuj kto to jest my bo póki co na otsie widzę mosta Krzysia i blantare jakiś dzon I tyle od was
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #49 dnia: 16 Lipiec 2022, 14:06:38 »
Czy Ty masz IQ sosny? Sprecyzuj kto to jest my bo póki co na otsie widzę mosta Krzysia i blantare jakiś dzon I tyle od was

Ja pierdole xD ty jesteś czystym przykładem tego ze mądre pisanie nie zawsze idzie w parze z inteligencja


 

Genetix

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Lipiec 2022, 14:23:01 »
Alkus ma IQ Einsteina  8) 8)
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

cynioemigrant

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Lipiec 2022, 15:32:41 »
zapraszam na noloss drakonixy, zajedzcie mnie :]]]
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Nyga Ricz, MlodyG Blantare