Here you can change website language:

Autor Wątek: NPC  (Przeczytany 1803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vallention

NPC
« dnia: 24 Lipiec 2022, 21:18:39 »
Hej. Myślę, że przydałoby się coś zrobić z NPC Daniel & Meriol. Jak Daniel jest w jakikolwiek sposób jakoś użyteczny (chociaż jednorazowo), to Mega SD po znerfieniu Azerusów nie ma już chyba żadnego zastosowania. Ogólnie jakoś zmieniłbym te dwoje NPC na zasadzie, że jednorazowo można użyć na każdym rebornie. Nie wiem, na przykład boost do exp od Meriol na x czasu? A od Daniela te levele tylko np żeby to skalowało się co reborn? No i też inne itemy na każdym rebornie. Myślę, że ciekawsze rozwiązanie. Piszcie co myślicie.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2022, 21:21:08 wysłana przez Vallention »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, kakmak

kakmak

Odp: NPC
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lipiec 2022, 21:20:05 »
Hej. Myślę, że przydałoby się coś zrobić z NPC Daniel & Meriol. Jak Daniel jest w jakikolwiek sposób jakoś użyteczny (chociaż jednorazowo), to Mega SD po znerfieniu Azerusów nie ma już chyba żadnego zastosowania. Ogólnie jakoś zmieniłbym te dwoje NPC na zasadzie, że jednorazowo można użyć na każdym rebornie. Nie wiem, na przykład boost do exp od Meriol na x czasu? A od Daniela te levely tylko np żeby to skalowało się co reborn? No i też inne itemy na każdym rebornie. Myślę, że ciekawsze rozwiązanie. Piszcie co myślicie.
Dobre rozwiązanie