Here you can change website language:

Autor Wątek: Arenki  (Przeczytany 6727 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

Odp: Arenki
« Odpowiedź #45 dnia: 28 Listopad 2022, 12:08:00 »
Xde zacznijmy od tego przedstaw sie
 

XDe

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Listopad 2022, 12:09:35 »
Nie muszę nie jest mi to potrzebne żebyś wiedział z kim piszesz.
 

Omen

Odp: Arenki
« Odpowiedź #47 dnia: 28 Listopad 2022, 12:09:39 »
Ale napisalem sandalowi ze nie ustalimy rownego limitu moze byc was 3-4 wiecej ale nie 10 bo to nie ma sensu
Przeciez limit na tyle ile mam ludzi na ts nie ma sensu bo wtedy nikt nie moze dojsc xD

w takim razie musicie wiecej ludzi posciagac, bedzie sie bilo tylu co jest na ts

juz placz off pls, nie chcecie sie bic jak nas 10 wiecej to sie ujebcie jak na drakonixach w defie i czekajcie
 

BoodyRPG

Odp: Arenki
« Odpowiedź #48 dnia: 28 Listopad 2022, 12:10:12 »
Wiedzialem ze bedziesz sie bal na rownych warunkach bic bo bedzie ci smutno jak cynio cie skopie
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

BoodyRPG

Odp: Arenki
« Odpowiedź #49 dnia: 28 Listopad 2022, 12:11:42 »
Okej nie chce mi sie wiecej ciagnac tego tematu wiec jak nie chcecie jak ludzie sie dogadac no to snejki+ randomowe gathery to tyle nie odpisuje wiecej na forum
 

Omen

Odp: Arenki
« Odpowiedź #50 dnia: 28 Listopad 2022, 12:12:26 »
Okej nie chce mi sie wiecej ciagnac tego tematu wiec jak nie chcecie jak ludzie sie dogadac no to snejki+ randomowe gathery to tyle nie odpisuje wiecej na forum

oki misiu, podoba mi sie
 

Ziom otsa

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #51 dnia: 28 Listopad 2022, 12:12:46 »
KURWO JEBANA NIE PLACZ JUZ LADACZNICO PIERDOLONA DOSTALES W PIZDE PRYSZCZATY TO UTKAJ LEB I MAMY WYJEBANE NA WASZE WARUNKI WIEC SKLEJ PIZDE I ROB SE SNEJKI O 3 POZDRO
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Listopad 2022, 12:13:00 »
jak zwykle majty pełne bo wiedza jaki byłby finał równej walki z rexianczykami

Omena nigdy nie ma chyba ze jest ich 10 więcej xD


 

Aruniko

Odp: Arenki
« Odpowiedź #53 dnia: 28 Listopad 2022, 12:13:41 »
jak zwykle majty pełne bo wiedza jaki byłby finał równej walki z rexianczykami

Omena nigdy nie ma chyba ze jest ich 10 więcej xD

i wygrywaja gather , tak to ktos w jego kolorkach biega
 

XDe

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Listopad 2022, 12:14:50 »
jak zwykle majty pełne bo wiedza jaki byłby finał równej walki z rexianczykami

Omena nigdy nie ma chyba ze jest ich 10 więcej xD

No finał każdy wie jaki jest. Jak widziałem jak się majtasz wczoraj tym rp to nie wiedziałem czy z npc się bije czy jednak ktoś faktycznie steruje tym okrętem.

Najwięcej mają do powiedzenia ci co nic nie potrafia
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Listopad 2022, 12:18:16 »
jak zwykle majty pełne bo wiedza jaki byłby finał równej walki z rexianczykami

Omena nigdy nie ma chyba ze jest ich 10 więcej xD

No finał każdy wie jaki jest. Jak widziałem jak się majtasz wczoraj tym rp to nie wiedziałem czy z npc się bije czy jednak ktoś faktycznie steruje tym okrętem.

Najwięcej mają do powiedzenia ci co nic nie potrafia

Dla mnie nie jest to ujma ze nie potrafię grać bo nie latam po otsach i nie gram 12h dziennie xD

Ale wychodzi na to ze Ty masz kupę w majtach i się takich ludzi boisz ze musisz zbierać więcej ludzi a w równych liczbach nie chcesz się bić

Btw. fajnie ze nowe konto założyłeś bo sam pewnie jesteś gownem i musiałeś nowe konto założyć żeby krytykować lepszych od siebie


 

Mrozu

Odp: Arenki
« Odpowiedź #56 dnia: 28 Listopad 2022, 12:20:09 »
Dobra, na pisanie całego systemu zeszłoby za dużo czasu, szczególnie, że kto wie ile pogracie więc został napisany skrypt na darashie, teraz teleport wpuszcza tylko osoby z gildii eurowizja oraz sztywno w gronie ludzi i maksymalnie po 20 osób per gildia (ta liczba osób będzie możliwa do zmiany na wieksza jak sie dogadacie, albo bedziecie miec wiecej osob po prostu). Dodalismy też, że teleport warzone nie wpuszcza supportów.
 

XDe

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #57 dnia: 28 Listopad 2022, 12:20:27 »
jak zwykle majty pełne bo wiedza jaki byłby finał równej walki z rexianczykami

Omena nigdy nie ma chyba ze jest ich 10 więcej xD

No finał każdy wie jaki jest. Jak widziałem jak się majtasz wczoraj tym rp to nie wiedziałem czy z npc się bije czy jednak ktoś faktycznie steruje tym okrętem.

Najwięcej mają do powiedzenia ci co nic nie potrafia

Dla mnie nie jest to ujma ze nie potrafię grać bo nie latam po otsach i nie gram 12h dziennie xD

Ale wychodzi na to ze Ty masz kupę w majtach i się takich ludzi boisz ze musisz zbierać więcej ludzi a w równych liczbach nie chcesz się bić

Btw. fajnie ze nowe konto założyłeś bo sam pewnie jesteś gownem i musiałeś nowe konto założyć żeby krytykować lepszych od siebie

Czy to że nie macie kolegów w tak głupiej grze oznacza, że ktoś się was boi i po prostu ma więcej ludzi, bo ze sobą grają? Fuck logic

Założyłem nowe konto? Nie po prostu go nie miałem, a widzę ty 2 mln wiadomości więc pół życia na forum spędzone w jakiejś grze. Szczerze współczuję życia i mentalu
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #58 dnia: 28 Listopad 2022, 12:24:07 »
Dobra, na pisanie całego systemu zeszłoby za dużo czasu, szczególnie, że kto wie ile pogracie więc został napisany skrypt na darashie, teraz teleport wpuszcza tylko osoby z gildii eurowizja oraz sztywno w gronie ludzi i maksymalnie po 20 osób per gildia (ta liczba osób będzie możliwa do zmiany na wieksza jak sie dogadacie, albo bedziecie miec wiecej osob po prostu). Dodalismy też, że teleport warzone nie wpuszcza supportów.

Essa, kiedy walka darashia?


 

XDe

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Arenki
« Odpowiedź #59 dnia: 28 Listopad 2022, 12:25:15 »
Jak będzie nas więcej niż 20 to nigdy. T2