Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja o reaktywacje ;p /Minako  (Przeczytany 2668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Minako

  • Gość
Propozycja o reaktywacje ;p /Minako
« dnia: 25 Luty 2018, 00:26:07 »
Siemka forumowicze chodzi o to ze widzimy ze nasza kochana rexia daje sie w nicość,brak nam czegoś co by umiliło nam rozgrywke , z mojej wlasnej strony zaczalem rozsylac serwer wszedzie gdzie sie da zeby zrobic go jak najbardziej grywalnym, ale wedlug mnie najbardziej brakuje godów online na serverze, sam siedzac 24/7 czasami moze widze jak mrozu sie przebije i wejdzie na 10minut sprawdzić co tam, i dążę do tego że może warto zrobić jakiś nowy nabór na godów? starzy wogóle nie odwiedzaja juz tego servera i chyba dawno o nim zapomnieli w takiej sytuajci proponuje mrozowi o nabór jednego czy dwóch nowych którzy spędzają czas na serverze i starają się pomoc w jakikolwiek sposob i dają pomysly na umilenie rozgrywki ;d

[GOD] Sell / Ostatnie Logowanie= 16.12.2017
[GOD] CH / Ostatnie Logowanie= 14.12.2017

ALBO CHLOPAKI SIE BIORA ALBO COS TRZEBA ZROBIC HAHA
Jako pierwszorzędny tibijski obywatel rexi zgłaszam moją kandydature na goda esa wariaty
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2018, 02:45:53 wysłana przez Minako »
 
Osoby które lubią ten post: Wojtas

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja o reaktywacje ;p /Minako
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Luty 2018, 01:08:21 »
Siema ziomek, myśle ze mrozu nie bedzie  robił zadnej rekrutacji tylko postawi new edycje rexi, czemu nie wbija na  rexia.pl?
Trwaja Prace na Edycja (Sandots.eu), więc myśle ze niema czasu. (Obecnie na serwerze jest 43 graczy online, 8 z nich jest aktywnych, a 35 jest AFK.) Nie widze w tym sensu lepiej zrobic reset postaci,lub postawic nową edycje. Pozdro z Fartem ESSA
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2018, 01:14:04 wysłana przez STAR LORD »

⚡GG:50619121
 

Minako

  • Gość
Odp: Propozycja o reaktywacje ;p /Minako
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty 2018, 02:24:34 »
Wlasnie dlatego ze zajmuje sie sandotsem pisze ten post w sprawie braku Godów, niech on sam zdecyduje wedlug mnie edycja narazie powinna zostac i poczekac moze pojawia sie efekty jak nie to nowa edycja bylaby wporzadku jak najbardziej  ale jezeli na nowej edycji byłoby tez bez opiekunow to lipton ;D
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2018, 02:26:19 wysłana przez Minako »
 

Wojtas

Odp: Propozycja o reaktywacje ;p /Minako
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Luty 2018, 23:30:34 »
Ja jestem jak najbardziej za zeby UncleWild dostal GODa. Faktycznie jest codziennie na serverze po wiele godzin:) Jesli chodzi o moje zdanie jestem jak najbardziej za:)