Here you can change website language:

Autor Wątek: NPC Lola  (Przeczytany 1464 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nyga Ricz

NPC Lola
« dnia: 29 Grudzień 2021, 12:43:14 »
Witam.

Mam propozycje odnosnie NPC Lola (mozna zakupic wystroj domku u niej), a w zasadzie pytanie bardziej.
Czy jest mozliwosc wywietlania ikonek danego przedmiotu u niej? Tak samo jak z tapestry, czy tez z poduszkami?
Czesto ukladajac domki bardzo mocno zasmiecamy i latamy wiele razy w te i z powrotem w celu odnalezienia wlasciwego przedmiotu.

Nie wiem czy jest to spowodowane jakimis bugami, czy byl tego jakis inny powod, dlatego pisze.

Pozdrawiam
 

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: NPC Lola
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2021, 13:07:22 »
Hejo,

Lola sprzedaje itemki w "pudełkach" bo np szafy nie weźmiesz do plecaka, dlatego widać same pudła zamiast itemków.
Pewnie dałoby się to jakoś zmienić, tylko po co, jak można podejrzeć dany przedmiot klikając na niego ctrl + prawym i "See"/"Spójrz" wtedy na server log wyświetla Ci się nazwa itemku :D
 

Nyga Ricz

Odp: NPC Lola
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2021, 13:57:12 »
O faktycznie! :D
Nie wiedzialem o tym i zawsze latalem kilka razy!
I wydaje mi sie, ze sporo osob rowniez nie wiedzialo patrzac na syf przed domkami w okresie ich dekorowania :P

Hejo,

Lola sprzedaje itemki w "pudełkach" bo np szafy nie weźmiesz do plecaka, dlatego widać same pudła zamiast itemków.

No mozna by bylo miec podglad, ale sprzedawalaby w paczkach oczywiscie.

Ale w sumie nie bylo tematu skoro faktycznie mozna sprawdzic na "look"
Zamykam, ale prosze nie usuwac. Mysle, ze wiele osob skorzysta z tej informacji :)

 
Osoby które lubią ten post: Flexy