Here you can change website language:

Autor Wątek: Monstery  (Przeczytany 2313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Monstery
« dnia: 13 Maj 2021, 18:05:32 »
Jak wiemy zbliża się letnia aktualizacja w czerwcu i chciałbym zaproponować zmianę ilości hp monsterów na questach. Po poprzednim update został zmieniony dmg przyznawany co reborn jednakże hp monsterów nie zostało dopasowane np. Taki knight bije całą wieczność bestie czy cyca lizardoxy jeszcze jakoś ujdą ale uważam że hp tych najlepszych monsterów jest trochę przesadzone bo przy schodach/drabinach zazwyczaj może schodzić tylko knight i wybijanie takich cyców jest strasznie czasochłonne . Zmniejszenie hp monsterom chociaż tym najlepszym w ogóle nie wpłynie na poziom trudności ale przynajmniej będzie go można zrobić w godzinę zamiast dwie męcząc się przy tym nie musi być to połowa ale chociaż te 20-30% :p
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, sir metka

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Monstery
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2021, 18:19:41 »
Jak zmniejszył dmg to teraz zamiast pół nocy robić questa jednego, to musicie robić cała noc.

Po zmniejszonym dmg zrobilismy lost sworda w 40 minut, Lost reborn Bp tez tak z 40 minut robimy.


 

Simon

Odp: Monstery
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2021, 18:47:05 »
Jak zmniejszył dmg to teraz zamiast pół nocy robić questa jednego, to musicie robić cała noc.

Po zmniejszonym dmg zrobilismy lost sworda w 40 minut, Lost reborn Bp tez tak z 40 minut robimy.

Rozumiem o co ci chodzi ale mi chodzi bardziej o 1 mc vs monster że bije się je strasznie długo i np jak ktoś nie gra w teamie to będzie go robił godzinami a nawet w 10 osób jak nawala to widać tę przerażającą ilość hp    :p
Wyobraź sobie jak byś miał sam to iść bądź w 3 osoby np taki lost crosbow :)
 

sir metka

Odp: Monstery
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj 2021, 07:57:49 »
Powiem tak. Nawet mogę je bić 2 godziny byle one mnie tak nie biły, że na 2 hity! Bez teamu to ciężko nawet mi zorganizować ed'ów.
Przykład Cyc jak mi zajebał to już !bless miałem wpisane bo myślałem, że dead ale jednak to było tylko red hp xD i to przez ścianę tam na wejściu na jeden quest.
 

SiR mOST

Odp: Monstery
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2021, 14:39:53 »
no to akurat prawda, ze questy sa strasznie przesadzone z mobami jak na taki type "high exp" server, sam wyszedlem 1 rebornem 700k z itemami sprawdzic ile takie cyce bija, to 2 mi zajebaly w ulamek sekundy, ze ani many ktorej mam 58 milionow i jakies 20 procent hp mi zostaly, a wyszedlem tylko z pzta xD Tymbardziej ze randomowi gracze nie zrobia takich, bo z organizacja ciezko, nie kazdy ma odpowiedni level, nie kazdy ma accessy, badz czas dogodny, zeby pojsc ;d
 
Osoby które lubią ten post: Simon, sir metka

Simon

Odp: Monstery
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Maj 2021, 13:59:35 »
no to akurat prawda, ze questy sa strasznie przesadzone z mobami jak na taki type "high exp" server, sam wyszedlem 1 rebornem 700k z itemami sprawdzic ile takie cyce bija, to 2 mi zajebaly w ulamek sekundy, ze ani many ktorej mam 58 milionow i jakies 20 procent hp mi zostaly, a wyszedlem tylko z pzta xD Tymbardziej ze randomowi gracze nie zrobia takich, bo z organizacja ciezko, nie kazdy ma odpowiedni level, nie kazdy ma accessy, badz czas dogodny, zeby pojsc ;d

3 reb ek lub rp stoi to skosie tylko ms ed w ogóle ale tu bardziej chodzi o hp przesadzone :p