Here you can change website language:

Autor Wątek: Obraza Administracji Wieczna Bezkarność  (Przeczytany 3614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Quickly

Obraza Administracji Wieczna Bezkarność
« dnia: 02 Grudzień 2019, 21:33:46 »
Non stop jakieś chore akcje od tej persony, non stop coś 0 szacunku do administracji, wieczne obelgi, zniechęcanie do ots słowami, zachęcenia do innych ots...
Chodzi tu o gwiazdę tego ots Nelfiska wiecznie płaczące dziecko które nie potrafi się zachować a naprawdę już to obrzydza ten ots gdy non stop robi coś ponad zasadami ots. Zabijanie na paru mc, obelgi w stronę administracji. I wieczny kwas + negownie ots, nazywając go korupcją ots itp.

Mam nadzieję że mrozu zza przeproszeniem zrobisz coś z tym wylewającym szambem chyba że naprawdę masz jakieś mocne powody by mu tak pobłażać ze wszystkim. Pozdrawiam

Wgląd - https://zapodaj.net/b482fbbf11901.png.html
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror, Rufik, Krzyż, Dante S.

Mrozu

Odp: Obraza Administracji Wieczna Bezkarność
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2019, 23:06:21 »
Gdybyś mógł mi pokazać coś jeżeli chodzi o zniechęcanie do ots/zachęcanie na inny ots. Oczywiście widzę nazwę jego gildii i nastawienie więc balansuje na krawędzi do wystawienia postaci na aukcje.
 
Osoby które lubią ten post: Most Terror, Sung, Rufik, Krzyż

NELFISEK

Odp: Obraza Administracji Wieczna Bezkarność
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudzień 2019, 10:04:30 »
Non stop jakieś chore akcje od tej persony, non stop coś 0 szacunku do administracji, wieczne obelgi, zniechęcanie do ots słowami, zachęcenia do innych ots...
Chodzi tu o gwiazdę tego ots Nelfiska wiecznie płaczące dziecko które nie potrafi się zachować a naprawdę już to obrzydza ten ots gdy non stop robi coś ponad zasadami ots. Zabijanie na paru mc, obelgi w stronę administracji. I wieczny kwas + negownie ots, nazywając go korupcją ots itp.

Mam nadzieję że mrozu zza przeproszeniem zrobisz coś z tym wylewającym szambem chyba że naprawdę masz jakieś mocne powody by mu tak pobłażać ze wszystkim. Pozdrawiam

Wgląd - https://zapodaj.net/b482fbbf11901.png.html


0 szacnunku bo jest moim przeciwnikiem i obydwoje jestesmy do siebie wrogo nastwaieni , czy jak gdzies zniechecam gracz Atencjuszku przypomniec jak jeszcze byles u mnie i plucowanko robiles ? co robię ponad zasadami regulaminu nie lamalem nic zrobil wiec skoncz juz plakac wystaw swoja ostatnia postac na aukcje wroc przepraszam moja postac ^^ i skoncz kariere 100 raz ;)
 
Osoby które lubią ten post: Abraham

Quickly

Odp: Obraza Administracji Wieczna Bezkarność
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2019, 10:45:12 »
Non stop jakieś chore akcje od tej persony, non stop coś 0 szacunku do administracji, wieczne obelgi, zniechęcanie do ots słowami, zachęcenia do innych ots...
Chodzi tu o gwiazdę tego ots Nelfiska wiecznie płaczące dziecko które nie potrafi się zachować a naprawdę już to obrzydza ten ots gdy non stop robi coś ponad zasadami ots. Zabijanie na paru mc, obelgi w stronę administracji. I wieczny kwas + negownie ots, nazywając go korupcją ots itp.

Mam nadzieję że mrozu zza przeproszeniem zrobisz coś z tym wylewającym szambem chyba że naprawdę masz jakieś mocne powody by mu tak pobłażać ze wszystkim. Pozdrawiam

Wgląd - https://zapodaj.net/b482fbbf11901.png.html


0 szacnunku bo jest moim przeciwnikiem i obydwoje jestesmy do siebie wrogo nastwaieni , czy jak gdzies zniechecam gracz Atencjuszku przypomniec jak jeszcze byles u mnie i plucowanko robiles ? co robię ponad zasadami regulaminu nie lamalem nic zrobil wiec skoncz juz plakac wystaw swoja ostatnia postac na aukcje wroc przepraszam moja postac ^^ i skoncz kariere 100 raz ;)


Żyjesz w jakiejś swojej chorej bajce Dzieciaczku, pucować Ci się nigdy nie pucowałem. Wręcz przeciwnie bo to Ty jak nie miałeś tej masówki chodziłeś i się prosiłeś o pomoc bo nie mieliście szans z endem bo byłeś Tylko Ty, Zixu, Sznycello, i latałeś za mną i PrimoUltimo byśmy do was dołączyli bo was jest zza mało a nas też i tak bija dodatkowo obiecywałeś jakieś questy itp by tylko nas zachęcić a koniec końców poszedłem przynajmniej ja tylko z tobą na deffy z nie chęcią bo jeszcze musiałeś mnie namawiać, szkoda że takich rzeczy nie pamiętasz ;3 .A to że z czasem okazało się jakim jesteś dzieciaczkiem łasym na itemki, przykładem jest ile swoim rs wbijałeś nie licząc mnie, bo mieli twoi koledzy z gry "wrócić" już nie wspomnę o twoich płaczach na ts wkurwieniach jak wysypiałeś x logi waliłeś itp. To stwierdziłem że z takimi ludźmi wolę nie mieć do czynienia bo sorry ale takie gimbusiarstwo przez grę trochę drażni. Co do sprzedawania postaci? no sellam bo mnie nudzi ten ots i w porównaniu do Cb płacząc ciągle że już stąd odchodzę nie wracam po 2 h by znów to samo napisać i popłakać. Tylko sellam chary kupuje coś nowego albo próbuje coś urozmaicić bo jestem z tych ludzi co często coś szybko się nudzi i nie przywiązuje się tak do gierek jak niektórzy. Pomimo że coś nas łączy względem "kończenia gry" to różni nas to że ja raczej o tym pisze bo już tutaj się nudzę a Ty bo nie umiesz sobie poradzić z niepowodzeniem w gierce które Cie często przerasta. Tyle mam od Sb ;) A co do reszty SS Mrozu wrócę do domu i Ci podeśle na gg albo tutaj wkleję jak będę mieć chwilę.  ;) ;)