Here you can change website language:

Autor Wątek: Fajny serwer ale szkoda czasu  (Przeczytany 4236 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tqv

Fajny serwer ale szkoda czasu
« dnia: 27 Grudzień 2019, 21:59:36 »
Powstał ostatnio post czy ludzie chca resetu od razu post zamykacie co to kurwa za sens, skoro ludzie by zaglosowali za tym ze chca a Wy wyjebane.

500h online i dzis rozdalem itemki i wszystko bo to nie ma sensu, wbilem 3 charami 400k lvl i tutaj sie gra poraktycznie konczy, expowiska na vipach juz nie dostepne a niby dlaczego? zeby bronić te 200/300k lvle zeby sobie spokojnie expily? lvl zapierdala na takim poziomie a od 400k ucinacie w chuj respow a na reszcie lataja barany z eurowizji, serwer dla jeden guildi spoko. Tutaj nie gra 200 aktywnych osob tylko moze 50 z tego 30 lata tylko na bocie i nic wiecej wiec jak ma sie zebrac 2 ekipa i toczyc wara z eurowizja skoro nie moga wyjsc z temple bo jakis za przeproszeniem DEBIL wymyslil 50 fragow do rsa i jeszcze frag remover z questa.. gdzie tutaj jakakolwiek szansa na podbicie do topki jak kazdy z miliona MC eurowizji moze zabić 50x uzyć frag removera i znowu to samo. Jebać nie ma sensu, zmarnowałem z ziomkami czas i obstawiam że nie jestem jedynym który już tak czas tutaj zmarnował bo ,,Władza" nie chce reseta zrobić albo zmienic pojebanego systemu fragów. Jak już chcecie zeby fragi byly w nieskonczonosc to zrobcie pvp enforced to chociaz by mialo sens ze 600k mnie zabije i strace te 500lvli na 400k ale ja z 3 ziomekami zabije go i dostane 2k lvli.

Jakbyście sie zastanawiali czemu po prostu nie olalem tego serwa i po chuj pisze ten post to powiem tak, serwer zrobiony zajebiscie, ciekawie, jest co robic, dobre eventy, pierwszy raz widze tak szybkie reakcji Gmow, GODow, Tutorow itd na jakiekolwiek zgloszenie, dostepy, dlugosc gry zeby wszystko osiagnac, serwer nie jest P2W.   Ale niestety system PVP i brak resetu dyskwalifikuje gre tutaj na dzien dzisiejszy.

Padły słowa że reset bedzie jak bedzie gralo 5 lub mnie osob. Kurwa predzej czy później to sie stanie wiec nie lepiej zrobić to teraz gdy jeszcze ktos gra i moga przyjsc badz wrócić inni gracze?

3.. 2.. 1.. sraczka Eurowizji

Do zobaczenia po resecie bądź sensownym systemie PVP.  A nie że 500k SOLO zabija mi 405k EK z 56% defa na all :D hahaha.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2019, 22:05:43 wysłana przez Tqv »
 

SPOJRZJAKBIEGA

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2019, 23:16:17 »
Elo. Dobry z Ciebie chlop. Tez mam nadzieje ze bedzie ten cholerny reset i moze dojdzie do tego zeby sie wyrownaly szanse. Pozdro Na Wiosennej :D
 

NELFISEK

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudzień 2019, 00:22:22 »
POZDROWIENIA OD PREZESA TYCH "baranów" z EUROWIZJI chcialbym zaznaczyc ze wy to tutaj jeszcze macie lekkie życie wszyscy , spytajcie administracji jak ja tutaj miałem przejebane wszyscy tu zaczynali od 0 praktycznie z mojego teamu i dalismy rade? #MROZU WYPOWIEDZ SIE I OPISZ JAK TO WYGLADALO Z TWOJEJ PERSPEKTYWY
 

Mrozu

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Grudzień 2019, 12:07:00 »
No niestety takie są wady serwera długoterminowego, ale tak jak tłumaczyłem teraz nowi gracze mają i tak dużo łatwiej niż wcześniej. Dlaczego reset odpada na ten moment? Nie ma pewności, że kolejna edycja tak dobrze wyjdzie, gdyż dużo osób tutaj gra właśnie dlatego, że mogą sobie inwestować w swoje postacie bez obawy, że nagle administrator zrobi reset. Planujemy nową edycję, ale dopiero w momencie kiedy liczba aktywnych graczy spadnie poniżej 25, co raczej nie stanie się prędko, bo na serwer loguje się od 600 do 900 (niedziele) unikalnych IP w ciągu doby.

//W tym temacie co go zamknąłem to i tak widzę, że więcej osób oddało głos na NIE  :)
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2019, 12:11:24 wysłana przez Mrozu »
 

Teddy

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Grudzień 2019, 17:23:24 »
Zawsze można spróbować i zrobić reset lvlowy + questowy (itemki zostawić). Ludzie mogliby sobie dalej inwestować w postacie a lvlowo nowi gracze mieliby te same szanse.

Chociaż i tak znając życie, to pewnie byłby płacz w stylu "a bo oni mają lepsze eq", także no...
 

Trix

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Grudzień 2019, 18:56:10 »
Post świadczący o tym, że selekcja naturalna na serwerze ma się dobrze. Pomimo pewnych braków serwer ciągle się rozwija, a sama rozgrywka jest dosyć długa. Na upartego można uznać, że z biegiem czasu zwiększa się liczba możliwości zarobku / wbijania poziomów dla nowych graczy, a póki co maksymalny lvl jest zamrożony i możliwy do gonienia (2x 717k). Co chwilę można spotkać nowego gracza, więc zainteresowanie serwerem nadal jest, zwłaszcza przy braku konkurencyjnego serva long term. Nie lubię servów h-exp, ale lubię pograć dłużej bez obaw o śmieszny reset, przez który pewnie wielu już by tu nie wróciło.

Trzymam kciuki za administrację, aby nadal dbała o rozwój serwera i równowagę dla sensu gry, zarówno topki jak i świeżynek. :)

Bez pozdrowień dla napinaczy
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2019, 18:58:29 wysłana przez Trix »
 

Tqv

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Grudzień 2019, 23:19:10 »
No spoko reset to była 1 propozycja ale jakoś nikt się nie wypowiedział o beznadziejnym systemie pvp, a w szczególności 50 fragów na rsa i te frag removery. Ceny takie itemu powinny być około 1000DC za 1szt i brak możliwości łatwego zdobycia a fragi na RSa myśle że można spokojnie zrobić 3fragi do rsa dziennie i 5 do bsa, rs i bs znika po 24h od wbicia. Tak samo wspomniałem o systemie pvp enforced gdzie ludzie by widzieli szanse na odrobienie lvl gdy lata 3mc na follow summonuje 3 defendery i spamuje skillami. Pozbierają się grupki po 3/5 osob które beda odrabiać badz wbijać lvle w ten sposob, potem znajdzie sie odpowiednia ilosc osob zeby zrobic guildie i porządnego war moda bo chyba o to chodzi na OTS tego typu, dobry balans postaci, dobre fighty, znajomosci, dobre wspomnienia a nie ustawianie bota codziennie na expa zeby wbic 300lvli i o 20 isc na bosa potem koniec a no i latac po miastach i expowiskach zabijać SOLO tych co maja juz 400k+ zeby za szybko nie expili... bo NIE MA TERAZ MOZLIWOSCI wyexpienia odpowiedniej ilosci graczy aby postawic się topce i Eurowizji dlaczego? bo ogromna ilosc expowisk na ktorych jakkolwiek leci lvl są pozajmowane przez nich i alerty ustawione na player on screen i od razu buła, co też jest bez sensu że 500K Mag zabija mi 400EK z 56% defa na wszystko i to bez pomocy defendera. Ale i tak najwiekszym problemem jest po prostu brak expowisk które są zabierane po 400K np na vipie, marnowanie miejscówek totalne ;/

Da sie podexpic, wbic ten 600k czy nawet wiecej ale tylko jak zmienicie system pvp i balans postaci, osłabcie dmg solo bo Tibia to gra zespołowa i nie powinno byc tak że 500K ma defendera troche lepsze eq z Elite i sklada takie 300/400k na 2 hity. Przesadziliście z dmg.
 

Mrozu

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudzień 2019, 00:35:43 »
Co do 50 fragów to jest to zrobione w ten sposób, aby zapobiec ciągłemu wbijaniu RS innym, dzięki temu osoby nie kończą gry przez utratę swojego ekwipunku jak na innych serwerach, dodatkowo jest system Anty RS przez co jeszcze ciężej go wbić.

PvP Enfo - było już wprowadzone, ale osoby same sobie się podkładały i zamiast normalnie expić każdy się zabijał dlatego to wycofaliśmy.

Ogólnie jeżeli chodzi o balans to nie jest możliwe zbalansowanie tak dużych różnic poziomowych więc normalne będzie to, że 500k z defenderem zabije takiego 300k bez deffa na dwa hity ze względu na ogromną różnicę w tysiącach.
 

Teddy

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudzień 2019, 01:33:15 »
Skoro nie idzie ogarnąć takich różnic, to nasuwa się pytanie najważniejsze: po co było się pchać w taki śmietnik lvlowy? 100k już od biedy byłby do przyjęcia (jeśli upierać się na duży exp rate). Nie rozumiem w ogóle fenomenu (ani konieczności) pojawienia się setek tysięcy lvli (czy rebornów).
 

NELFISEK

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2019, 03:39:08 »
MOZE ZROBIC DRUGI TAKI SERWER JAK REXIA TYLKO Z MAX LVL 400K ?
 

Mrozu

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2019, 10:41:54 »
@Teddy
Taka była konieczność, nie siedzisz w tym to nie wiesz, gdyby nie takie poziomy to serwer by padł.
@NELFISEK
Nie, wtedy trochę osób, by odeszło z Rexii, a przez podział serwer, by padł. Drugi tak samo.
 

Tqv

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudzień 2019, 12:37:15 »
Tutaj muszę sie zgodzić z Mrozem, sam miałem serwer i wiem o co chodzi, ludzie lubią te high lvlowe serwery a tutaj jest w miare balans, h lvl typowy orshabaal ze biegasz i napierdalasz 1 hota i Ci tysiace lvli wpadaja i też sens jest tego otsa, W MIARE zbalansowany, trzeba czasami troche pomysleć, jest co osiagnać itd wiec mamy 2 otsy w jednym i dlatego sie trzyma. Lecz to z tym rsem się nie zgodzę, nie chce tutaj uchodzić za jakiegoś znawcę ale serio mam przegrane lekko 10000h na otsach i nie tylko an bocie bo zawsze wolałem otsy od RL i mówie Ci Mrozu jest fajnie jest spoko ale do pewnego momentu, potem sie w obecnej sytuacji nie da pójść dalej, tutaj jest praktycznie pvp enforced tylko że bez lvl za zabicie wiekszego z tymi 50 fragami + frag removery ;/ W skrócie ktoś kto jest wiekszy może gnoić słabszych bez końca. A co do pvp enforced jeżeli sami siebie bili to znaczy że był zły balans, nie może być tak że 5 osob 500k zabije 505k i dostaje 1k lvli każdy. Tutaj musi być dobrze matma policzona przy takim systemie lvlowym jaki tutaj macie, Im większa różnica tym wiecej lvli, jest też taka śmieszna blokada że jak 1 dnia Włodek zabije Andrzeja 3 raz to już nie dostaje za niego expa bądź za każdym zabicie tej samej osoby dostaje ZNACZNIE mniej lvli, a z tego co widze macie tutaj dobrych gości od zmian, questów, skryptów itd wiec byście sobie poradzili.

 I nie pierdole tutaj tego wszystkie bo za cieżko się zrobilo i już sie nie chce bić lvla jak inni miesiącami ale to jest chujowe ze w 20dni wbijasz 400k od zera, 1 raz na ots, bez ziomeczków 600k lvli i bez kompletnej znajomości serwera a tutaj nagle bariera 400k, zabieraja mi expy na których bardzo skrupulatnie ustawiałem waypointy no to ide dalej, dostep na wszystkie miasta zrobiłem i chuj chodze TP po TP 3 dni pod rząd i albo 1 shot od 600K albo tak zabiegane ze ledwo 2 moby mozna zabić a no i zostają respy typu 50/100lvl na godzine do tego sprawdziłem sobie exp rate na wyższym lvlu i stwierdziłem że nie ma sensu napierdalać bota 24/7 bo i tak sie straci to cos sie na bocie w 5h wbijalo potem w temple nocke dla staminy i tak w kółko ;/ według mnie za mało respów i sa zbyt oczywiste albo tp albo w miastach ktorych jest też mało, mam pozwiedzane co się dało, każdy rope każdą dziure i nawet ,,ukryte respy" o których są filmiki i posty wiec jakie to ukryte które i tak zawsze są zajęte ;/

Mrozu jeżeli chcesz żeby ludzie przychodzili wbijali 400k a w miedzy czasie kupowali sms eq i inne pierdoły potem rezygnowali to zostaw jak jest. A jeśli chcesz zeby z tych 900 indywidualnych ip w niedziele troche więcej osób pozostawało to pozmieniaj system PVP, popracuj troche nad balansem i nie mówie tutaj o balansie poszczególnych postaci tylko balansem ogólnym wartości obrażeń względem hp. Gra się fajnie ale jak gra traci sens bądź opiera się tylko na ustawianiu bota 24/7 bez progresu to lipa, nawet questów się nie da zrobić bo lvl nie można podbić a topka owszem pomoże w questach łatwych/szybkich/początkowych ale juz na atlantis gdzie trzeba poświęcić troche czasu to nie sa tacy chętni. A no i dodaj troche respów, pościągaj mapy z innych otsów skoro i tak ma takie miasta jak gengie czy pyre to pościągaj więcej i dodaj tam moby z tego otsa i dodaj TP bądź lepiej zostaw naturalne dojście żeby nie było tak łatwo po kogoś wpaść że wchodzisz w tp i go zabijasz od razu.

Sory ludzie za spam ale fajnie się gra i chętnie dalej by się pograło ale to musi mieć ręce i nogi.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Sung

lsoodmieniec

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Luty 2020, 12:47:42 »
Więcej spotów na exp od 400k i będzie git bo serio nie ma gdzie expic. Trzeba liczyć na farta, że znajdziesz wolny spot. Poza tym jestem ciekawy gdzie expia ludzie po rebornie, gdzie lata im bot 24h i nikt ich nie zabija, może po znajomościach dostali spot na który nie ma nikt dostępu?  :-[
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2020, 15:10:22 »
Po prostu niech zrobi bramki 400k lvl gdzie 400k lvl moze sobie expić a taki 600k juz sobie wejść nie może ;)

⚡GG:50619121
 

WIELKI

Odp: Fajny serwer ale szkoda czasu
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2020, 13:21:59 »
Po prostu niech zrobi bramki 400k lvl gdzie 400k lvl moze sobie expić a taki 600k juz sobie wejść nie może ;)

Moze non-pvp niech jeszcze zrobi? :D Jest dobrze tak jak jest. I tak zamkniete expy do 400k sa sporym ulatwieniem.
WIELKI MISTRZ YODA