Here you can change website language:

Autor Wątek: Płatne expowiska  (Przeczytany 2390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aloesowy

Płatne expowiska
« dnia: 27 Październik 2018, 21:50:09 »
Witam.
Chciałbym zasugerować dodanie nowych expowisk, na które możemy się dostać za skromną opłatą, tak wiem, że są już takie, jednak proponuję trochę inną walutę, mam na myśli scarab coinsy.
Można je zdobyć poprzez używanie łopaty na piasku, np. północna część miasta Enigma (napis RAH).
Cena jest do ustalenia, jednak proponuję w granicach 200-500 scarab coinsów - 1 wejście. Wtedy będą bardziej pożądane.
Golden nuggetsy również można wykorzystać w podobny sposób, jednak o dużo wyższej stawce (szybciej i łatwiej je zdobyć).
Myślę, że będzie to coś, co odświeży monotonność wbijania w tpka i bocenia. Trzeba będzie troszkę więcej się napracować, żeby uzyskać dostęp do takiego miejsca.
To jest tylko zarys mojego pomysłu, mile widziane zdanie innych graczy, dziękuję i pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2018, 21:55:03 wysłana przez Aloesowy »
Blah Blah Blah
 
Osoby które lubią ten post: Legarre

SzejMejVaNej

Odp: Płatne expowiska
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2018, 21:54:50 »
Bot na piaskownice i masz coinsy.. Nonsens - platne expowiska sa i niech beda, ale bez przesady :)
 

Aloesowy

Odp: Płatne expowiska
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2018, 21:56:14 »
No to nakop 500 scarab coinsów, to nie taka prosta sprawa, również można dodać do loota predatora jakieś itemki (wejściówki), trochę to zróżnicować, znacząco utrudni to zabijanie na mc, jednak dziękuję za wypowiedź ;]
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2018, 21:58:40 wysłana przez Aloesowy »
Blah Blah Blah
 

SzejMejVaNej

Odp: Płatne expowiska
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2018, 00:11:21 »
Chodzi mi bardziej o to, ze musialoby byc to tak wywazone jak codzienne bosy, ktore sie znowu niedlugo pojawia - kazdy ma taka sama szanse i nie idzie tego wybocic ;/ + na tym otsie jest tyle expowisk - hades, vip, gckt, atlantis, elite city, zwykle expowiska, ukryte expowiska, expowiska na sand city oraz te platne za exp coiny..