Here you can change website language:

Autor Wątek: Defender  (Przeczytany 2712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pietrek Kogucik

Defender
« dnia: 07 Marzec 2020, 15:37:09 »
Siema,

Przy najbliższej aktualizacji trzeba ruszyć defendera, nie wiem co zmienić i jak bo to wasze zadanie, ale na questa trzeba poświęcić minimum 3-4 godziny, a w nagrodę dostajemy strzała w pysk bo do czego aktualnie nadaję się defender? Nic nie bije, do blokowania bossów tak samo nie widzę by ktoś go masowo używał więc w czym on jest przydatny? Nie jestem pewny, ale Defender chyba miał pomóc tym którzy grają sami i nie chodzi mi o powrót obrażeń z początku jego wprowadzenia, ale albo wymyślcie coś innego albo dajcie połowę tego co było.
 

Zenek Smieciuch

Odp: Defender
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marzec 2020, 15:53:28 »
Dokładnie robić quest kilka godzin i dostać marnego defendera który tylko biega i nadaje się tylko do zblokowania bossa (Bregon) to średnio opłacalny sens robienia owego questa. Moja propozycja to dodanie dmg defenderowi żeby mógł bić chociaż te 500k żeby można było samemu grając solo wyczyścić sobie spota.
 

Szybki Majkel

Odp: Defender
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Marzec 2020, 16:42:31 »
Dla graczy grajacych samemu defender nie pomoze w niczym a o quescie nie wspominajac nawet jesli juz zbierzemy ekipe tego questa zrobimy w 5 godzin po czym dalej zostajemy na pastwie losu bez zadnej pomocy gdy gramy sami. Nagroda o ile tak to mozna nazwac za quest DEFENDER jest co najmnijej smieszna i wedlug mnie jakies zwiekszenie DMG na pewno zaplusowalo by u wielu graczy jak i pomoglo tym grajacym solo :)
 

Mrozu

Odp: Defender
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Marzec 2020, 16:50:18 »
Zwiększymy obrażenia defenderów wraz z najbliższą aktualizacją  :-X
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ

Szybki Majkel

Odp: Defender
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Marzec 2020, 17:23:17 »
Kiedy owa aktualizacja wejdzie i jak te obrazenia beda wygladac ?
 

Simon

Odp: Defender
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marzec 2020, 17:46:30 »
Proponowałbym też zmniejszyć exhaund na mage bombe do 1.5 sekundy bo aktualny jest delikatnie za długi A quest na ten czar jest bardzo trudny i czar powinien mieć mniejszy exhaund od innych UE.
 
Osoby które lubią ten post: Bull

Daniel Piaskowski

Odp: Defender
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Marzec 2020, 19:19:44 »
Nie powinien, mage bomba i tak jest dużo lepsza niż zwykle ue
 

Bull

Odp: Defender
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Marzec 2020, 09:55:31 »
Mage bombe chociaz o 0.3 sekundy exsh powinien zmniejszyc Jak nie jestes obok Typa Wali duzo mniej niz zwykle ue
 

BYONE

Odp: Defender
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Marzec 2020, 20:59:54 »
- DEFENDER ( SORC ) +5% więcej dmg z czaru.
- DEFENDER ( DRUID ) +10% więcej many + 10% większe leczenie graczy.
- DEFENDER ( PALADIN ) 1% protection all 2% więcej dmg 3% większe leczenie.
- DEFENDER ( KNIGHT ) 1% protection all 2% więcej dmg 5% większe leczenie + leczenie 2% życia na sekundę.
DODATKOWO KAZDY POSIADACZ DEFENDERA Z PRZYZWANYM CHOWAŃCEM OTRZYMUJE 0,3 sekundy mniejszy exhasted na wszystkie czary.
BONUSY DZIAŁAŁYBY TYLKO I WYŁĄCZNIE PODCZAS POSiADANEGO PRZYWOŁANEGO BOSSA (chyba że po kupnie przedmiotu odblokowującego bonusy w itemshop.

bonusy otrzymywałby gracz który przyzywa swojego defendera.
Do itemshopu można byłoby dokupić przedmiot który po posiadaniu defendera można odpalić bonus na cały czas mając lub nie posiadając przyzwanego summona (wymagany zrobiony quest)

 

Akacjowy Ms

Odp: Defender
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Marzec 2020, 22:02:42 »
Wydaje mi się, że to zbyt zakręcone. Zrobić tak jak były na początku tyle że z mniejszym dmg i będzie git