Here you can change website language:

Autor Wątek: Sir Metka zabili mnie bez procedensu  (Przeczytany 9129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Listopad 2021, 11:57:25 »
Proponuję żebyś utkał się już metka będziesz przeżywał że straciles status randoma to tylko gra nie rób już z siebie desperata albo ładuj wszystkich na pizde albo składaj podanie na randoma i bez dyskusji trzeba znać swoje miejsce w szeregu a nie myślisz że jako random możesz wszystko mrozu na waszym przykładzie pokazal że są granice i tyle.
 

cyni0

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Listopad 2021, 15:41:00 »
nie wiem ogolnie po co jest jakas proba walki na forum z bogdanami od omena, jako fundatorzy nowego domku na mazurach Mroza oczywistym jest ze stanie po ich stronie, mozna sie rozejsc pozdrawiam cieplutko
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, KapitanBomba, Alkoholik

Mrozu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Listopad 2021, 16:19:22 »
nie wiem ogolnie po co jest jakas proba walki na forum z bogdanami od omena, jako fundatorzy nowego domku na mazurach Mroza oczywistym jest ze stanie po ich stronie, mozna sie rozejsc pozdrawiam cieplutko
Chyba nie na czasie, bo wczoraj Precedens poleciał, a to, że Szwedy częściej latają wynika z tego, że częściej oszukują  :D
 

cyni0

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Listopad 2021, 16:20:41 »
Wataha nie klamie, Wataha pozera
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Listopad 2021, 19:57:02 »
nie wiem ogolnie po co jest jakas proba walki na forum z bogdanami od omena, jako fundatorzy nowego domku na mazurach Mroza oczywistym jest ze stanie po ich stronie, mozna sie rozejsc pozdrawiam cieplutko
Chyba nie na czasie, bo wczoraj Precedens poleciał, a to, że Szwedy częściej latają wynika z tego, że częściej oszukują  :D
Mrozu z Toba to jest tak ze Ci co daja Ci wiecej zarobic to bardzo malo oszukuja a Ci co nie sponsoruja Twojego portfela niestety sa STRASZNYMI oszustami...
 

Mrozu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Listopad 2021, 20:20:14 »
Z tego co wiem to osoba, która poleciała kupowała EP  ;) Nigdy przy banowaniu nie patrzę na to czy ktoś ma historię wydawania kasy, czy nie! Przysięgam.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Listopad 2021, 20:26:23 »
Z tego co wiem to osoba, która poleciała kupowała EP  ;) Nigdy przy banowaniu nie patrzę na to czy ktoś ma historię wydawania kasy, czy nie! Przysięgam.

Myśle ze chodzi im o to, ze Twoje kary są nie adekwatne do ich poczynań w stosunku do kar innych graczy, to pierwszy perm u nich, a robili dużo gorsze akcje niż my, przypomnijmy:

Ressier dostał bana za expienie 3 random charow nikogo nie zabijając ani nikomu nie szkodząc, przy czym dla nich były 3 bany, wszystkie na 7 dni, a nie dosyć ze udawali randomow to jeszcze zabijali innych randomow.

Tak samo teraz, bardzo dobrze wiesz ze podkładają się noob charami żeby zabic randomow, zielonyzip gra z nimi, a standardowo nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji, tym bardziej ze przedstawili sporo dowodów.


 

krist154

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Listopad 2021, 20:31:17 »
Z tego co wiem to osoba, która poleciała kupowała EP  ;) Nigdy przy banowaniu nie patrzę na to czy ktoś ma historię wydawania kasy, czy nie! Przysięgam.

Mrozu toi tak jak mowiles zeby zakladac gildie a za chwile mowisz ze dlaczego ja zalozylem :) nikt Ci nie wierzy ani w jedno slowo co Ty mowisz
 

Mrozu

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Listopad 2021, 20:39:43 »
Alkoholik - to nie były pierwszy wybryki Ressiera na tej edycji  ;)

No, bo każdy może założyć gildie, a to, że wbiłem w Waszych członków i zobaczyłem co robią to inna sprawa, zabijanie graczy z ich strony nie mogło zostać bezkarne.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Aruniko

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Listopad 2021, 20:42:06 »
5 Nov 2021, 19:55   Zabity na poziomie 643186 przez Preziu, ZielonyZiP, Jacek ED oraz Headhunter [BLESS].

Ale zielony to random on nie jest graczem beż precedens ... masz czarno na białym i nic z tym nie zrobisz ?

A bo przecież ja byłem pod ich UE i on przypadkowo tez mnie trafił faktycznie ... te bajeczki dla dzieci
 

Samgold

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Listopad 2021, 20:44:04 »
Z tego co wiem to osoba, która poleciała kupowała EP  ;) Nigdy przy banowaniu nie patrzę na to czy ktoś ma historię wydawania kasy, czy nie! Przysięgam.

Mrozu toi tak jak mowiles zeby zakladac gildie a za chwile mowisz ze dlaczego ja zalozylem :) nikt Ci nie wierzy ani w jedno slowo co Ty mowisz

Akurat to prawda, na tym otsie bana można dostać za wszystko i za nic XD


a tutaj taki mały bonusik w sprawie tego ZielonyZip
 

Omen

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Listopad 2021, 20:46:51 »
chlop poplakany bo zdechl na otsie pvp xD do czego to mrozek doprowadzil zeby teraz takie szczochy jeszcze posty na forum zakladaly bo padli po razie XDD

Ty się omen nie odzywaj idź dalej jarać to zioło przecpany lbie

jestes splakany jak co drugi post alkoholika dogadalibyscie sie, bardzo dobrze bo skonczyla sie twoja expiola na otsie
 

cyni0

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Listopad 2021, 01:55:20 »
no i sie dogadali i randomy kopnely omena razem z forumowiczem XDD
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Listopad 2021, 06:58:31 »
Z tego co wiem to osoba, która poleciała kupowała EP  ;) Nigdy przy banowaniu nie patrzę na to czy ktoś ma historię wydawania kasy, czy nie! Przysięgam.

Mrozu toi tak jak mowiles zeby zakladac gildie a za chwile mowisz ze dlaczego ja zalozylem :) nikt Ci nie wierzy ani w jedno slowo co Ty mowisz

Akurat to prawda, na tym otsie bana można dostać za wszystko i za nic XD


a tutaj taki mały bonusik w sprawie tego ZielonyZip

Pewnie przypadkowo pod UE mu wszedł, a ten Aruniko padł bo pewnie kogoś zabił, wcale mu się nie podłożyli.

A Mrozu standardowo jak trzeba zbanować osobę której nie chce zbanować to udaje ze nie widzi co piszemy xD


 

OMEN KOCUR

Odp: Sir Metka zabili mnie bez procedensu
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Listopad 2021, 13:11:12 »
no i sie dogadali i randomy kopnely omena razem z forumowiczem XDD

dobra to teraz po polsku jak da rade