Here you can change website language:

Autor Wątek: niezle  (Przeczytany 13333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ZABIJAMY FROM PUSHEJRO

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Luty 2017, 09:32:56 »
Biedaki, odpusccie sobie juz. Kazdy dobrze wie, ze przyszliscie tutaj grac ze wzgledu na turniej, bo jest do wygrania 135 euro na dziesieciu. Oczywiste, ze wiekszosc liderow (polakow) nic wam nie da, dlatego jak mowil Jan Pawel II. "Kazdy polak jest biedny i chuj warty". Dokladnie sie z tym zgadzam i pozdrawiam Was z bogatego i pieknego Dubaju!

A zeby wam sie lepiej zylo to dorzucam do turnieju 500 euro ze swojego, zlotego portfela. PUSHEJRO!
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2017, 09:34:42 wysłana przez ZABIJAMY FROM PUSHEJRO »
"Polakow wyciac w pien" - Jan Pawel II
 

Ziitoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Luty 2017, 11:11:51 »
Wszystkiego sie dowiemy, oceniacie a skad macie tą pewnosc Panowie  ::)
Ziitoz _/
 

ZABIJAMY FROM PUSHEJRO

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Luty 2017, 11:40:50 »
Wszystkiego sie dowiemy, oceniacie a skad macie tą pewnosc Panowie  ::)
Wypierdalaj stad polaku, bo cie wytne w pien.
"Polakow wyciac w pien" - Jan Pawel II
 

Oldarian Xespoz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Luty 2017, 16:47:51 »
to roli wbija w koncu ?? te rainmakersy to nawet nie ma co brac pod uwage xD kiepy sie nie wyexpia nawet :D


Czlowieku a kim ty wgl jestes bys sie przedstawil parówko. ;) pal gume do kamysa i liz mu dupe jak bedzie srał gosciu bedziesz pierdolil cos no handzie. pisz priv o bitki to cie wyjasnie na touchpadzie ;) juz bukuj bilet w liniach lotniczych chyba ze gdzies z tyłu stoisz i poty donosisz ;)
 

Kimbotopdonate

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Luty 2017, 13:56:22 »
My ( ORGAZMY ) Sie nie wyexpimy a jak narazie to reszta ma 45 levele w gildi ; ) a my topki mlvl i lvl ;d ELO i oro
 

Kamaz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Luty 2017, 16:13:30 »
My ( ORGAZMY ) Sie nie wyexpimy a jak narazie to reszta ma 45 levele w gildi ; ) a my topki mlvl i lvl ;d ELO i oro

Specjalnie zalozylem konto na tym forum zeby Ci odpisac, po pierwsze to zaden normalny teamek na drugi dzien otsa nie dodaje wszystkich osob do gildii no bo po chuj jak i tak ludzie sie expia, zarabiaja itd wiec sie nie sugeruj ze macie najwieksze lvle XD
po drugie, Wy Orgazmy? Kurwa typie, nie było mnie pare latek na tej zjebanej tibijskiej scenie ale mimo tego już po waszej nazwie moge stwierdzic ze jestescie kolejna kupa gowna pokroju foxhound, yamucha czy inne pink guysy ( tak wiem ze moze ta nazwa Ci nic nie mowi - nie te lata). Dla mnie to wy mozecie sie nazywac co najwyzej Sir Petowce elo
 

Kimbotopdonate

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Luty 2017, 17:48:23 »
dużo mówi ;p jestem pokroju last warning vexoria troche rl tibijki aldora z chosen ones / chosen ones na vexoria itp takie foxhoundy to kopane byly a teraz sobie wrócilem tak o pograć i 4 otsy gram sobie z tym teamkiem. To ja decyduje gdzie gram i z kim ;) odpisałem, że jeśli chodzi o levele co do waszych komentarzy ( że sie nie wyexpimy) to komentarze są nie trafne, pozdrawiam ;p


/ te cale varath ots itp ;p dobra po prostu 2k5 - 2k12 gralem ;p
 

fifazz

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Re: niezle
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Luty 2017, 22:08:08 »
polowa po 1 wpierdolu pojdzie z otsa standard