Here you can change website language:

Autor Wątek: What the hell is going on?  (Przeczytany 10170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Voodoo

What the hell is going on?
« dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:39:31 »
Proponuję raz a porządnie poradzić sobie z impotencją umysłową jaka nastała w szeregach Administracji. Karuzela śmiechu rozpędziła się na dobre i ani na minutę nie zwalnia - w sumie nie wiem czy komizm tej sytuacji nie ma korzeni tragizmu, whatever.

Meritum:
1. Zamiast poprawiać rzeczy już istniejące, to tylko się je jeszcze bardziej psuje - spell 375k został dodany, a teraz obniżono jego dmg tak, że bije gorzej niż target 300k, w sumie nie śmieszy mnie to, trzeba było nie dodawać go w ogóle. Postaciom Magicznym zabiera 20% many (przez co szybciej padają niż mają korzyści), a do tego ten dmg.
2. Questy 400k legs/armor w ogóle są nie do wykonania, polecam szanownemu Sellowi/Mrozowi wbić 400k lvl i wejść na quest i zabić Psalma i 5x Dragonaus. Nie sorki, wytrzymacie dłużej niż 5 sekund to zapraszam Was na kawę w towarzystwie mojej super osobą. Jesteście odrealnieni, nie gracie i nie wiecie co w ogóle się dzieje, GOD'em to ja też wszystkie questy mogę zrobić.
3. Elite Quest - to już w ogóle zostawiam bez komentarza, bo skoro spell 375k, na którym są 3x Mad Dragon Boss przysparza problemów (a potwory biją po 1.5mln), to co dopiero Elite Dog, który bije po 3-5mln w Ek na 400+lvl, którego jest w ilości kilkunastu. Ha ha ha, kurtyna zjeżdża, aplauz.
4. Holy Rune, wspominane wielokrotnie. Runa, która miała być czymś... jest niczym, bije odrobinę więcej niż zwykła Ava.

W takim razie po co to wszystko robić? Liczy się ilość a nie jakość? Bez sensu, bo tracicie swój i nasz czas. Zamiast tego dodajecie jakieś bezsensowne (chociaż pasuje tu inne słowo) Mini Gry, jakbym chciała pograć weszłabym na Kurnik i bawiła się tysiąckroć lepiej. Po co robić coś od A do Z dobrze, dodajmy więcej bezsensownych eventów, zmieniajmy nazwy czatów sprawiając pozory, że coś robimy. Sztuka dla sztuki, pełno w tym frazesów, mydlenia oczu.

Nie pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: 25 Wrzesień 2017, 23:45:43 wysłana przez Voodoo »
 
Osoby które lubią ten post: Aloesowy, Eliza, Nie ważne kim jestem...

Swage

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:45:28 »
Założyłem konto tylko po to żeby to napisać.

BRAWO
 

Rumeye

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:45:59 »
Ja w skrócie powiem, ze top1 har i top1 ek, Varen, padł w 3-4 sekundy na ELITE LEGs.
Dodam, że z uhem.
To mówi samo za siebie.
 

Rumeye

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:47:06 »
Oraz tak, wave powinien wrócić do stanu sprzed 2 dni.
Dochodzi jeszcze jedna sprawa.
Niebo został zabity na respie przez 3 hary: 350k, 316k, 300k. Niebo:404k ms, full eq.
To też jest trochę śmieszne
 

Voodoo

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:50:42 »
To, że Ms/Ed na 400k nawet czy mniejszym Mr'ują się za ledwo 2mln to kolejna śmieszna sprawa. Ta ktoś powie, mają dużo many, ale można mieć 200mln many i paść, bo co daje 2mln ja dostajesz hity po 8mln od potworów a od graczy po 2-5. :D
 

Xornis RP

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Wrzesień 2017, 23:55:32 »
Mocno popieram. Sa te update'y ale sa bardzo pozorne, typu wlasnie mini-gry for fun. Questy owszem niewykonalne, poczekajmy z miesiac dwa jak Varen wbije 600k moze ktos bedzie mial elite. Polecalbym skupic sie na obizeniu poziomu trudnosci questow lecz nie tak diametralnie jak np. sily Predatora ktorego wczesniej moglem bic solo na 300k shinobi a teraz np. dzisiaj w 2-3 sekundy zlapalem red hp. (411k) WYPOSRODKOWANIE nie ogromny skok w gore badz w dol. Zamiast bawic sie w tworzenie mini-gier dobrze byloby zajac sie np. rozbudowa expowisk dodanie 1-2 respow na VIPIE, HADESIE, ATLANTIS. czyms co zadowala i satysfakcjonuje gracza.
 

Dark Soldier

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Wrzesień 2017, 00:09:01 »
Słuszna  uwaga ; )) Wszystko co tu jest napisane ma sens,i myślę,ze wielu graczy przybije tu piątkę :))

Co do predtka utrzymasz go z sio bądź z manasowaniem ; ) także nie taki zły,ale dobiedz do pz ciężko ;p

spelle 375 faktycznie porażka , nie dość ze zabiera mane to jeszcze obniżono dmg eh... a człowiek i tak się namęczyć musi by go zrobić..

I co manasowania się ed/ms to ciężka sprawa żeby ustać cokolwiek samemu ;d czy nawet 2x po 300k graczy... rp juz jest dobry wiec dało rade zrobić,ale przy tym tracą inne postacie ;d wiec robicie jedno rozwalacie drugie... mniej minigier,a więcej dla graczy Panowie,dodam ,ze coraz lepiej to wszystko wygląda,no ale jeszcze trochę do poprawki macie ( poziom questow , monsterow ) poza tym wygląda lepiej niż wcześniej.

I co do bossa > nie można stawiam M wali ani krzaków ;d To jak go ubić kiedy biega xxx graczy w kolko bossa blokujemy się nawzajem i padamy... Nie chodzi ze traci się lvl chociaż na to tez się ciężko pracuje bo prąd i czas robi swoje :),ale zaraz będzie tak ze nawet na bossa nikt nie będzie chodził :)))
 

Aloesowy

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Wrzesień 2017, 00:53:55 »
Myślę, że Mrozu to zbagatelizuje tak samo jak wszystkie moje uwagi dotyczące severa na gg - tak, to jest prowokacja!
Tak poza tym nie ma co dodawać, jeszcze ważna ankieta dotycząca bless booka, to jest gówno istotne ;p
Blah Blah Blah
 

Mrozu

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień 2017, 04:06:08 »
Proponuję raz a porządnie poradzić sobie z impotencją umysłową jaka nastała w szeregach Administracji. Karuzela śmiechu rozpędziła się na dobre i ani na minutę nie zwalnia - w sumie nie wiem czy komizm tej sytuacji nie ma korzeni tragizmu, whatever.

Meritum:
1. Zamiast poprawiać rzeczy już istniejące, to tylko się je jeszcze bardziej psuje - spell 375k został dodany, a teraz obniżono jego dmg tak, że bije gorzej niż target 300k, w sumie nie śmieszy mnie to, trzeba było nie dodawać go w ogóle. Postaciom Magicznym zabiera 20% many (przez co szybciej padają niż mają korzyści), a do tego ten dmg.
2. Questy 400k legs/armor w ogóle są nie do wykonania, polecam szanownemu Sellowi/Mrozowi wbić 400k lvl i wejść na quest i zabić Psalma i 5x Dragonaus. Nie sorki, wytrzymacie dłużej niż 5 sekund to zapraszam Was na kawę w towarzystwie mojej super osobą. Jesteście odrealnieni, nie gracie i nie wiecie co w ogóle się dzieje, GOD'em to ja też wszystkie questy mogę zrobić.
3. Elite Quest - to już w ogóle zostawiam bez komentarza, bo skoro spell 375k, na którym są 3x Mad Dragon Boss przysparza problemów (a potwory biją po 1.5mln), to co dopiero Elite Dog, który bije po 3-5mln w Ek na 400+lvl, którego jest w ilości kilkunastu. Ha ha ha, kurtyna zjeżdża, aplauz.
4. Holy Rune, wspominane wielokrotnie. Runa, która miała być czymś... jest niczym, bije odrobinę więcej niż zwykła Ava.

W takim razie po co to wszystko robić? Liczy się ilość a nie jakość? Bez sensu, bo tracicie swój i nasz czas. Zamiast tego dodajecie jakieś bezsensowne (chociaż pasuje tu inne słowo) Mini Gry, jakbym chciała pograć weszłabym na Kurnik i bawiła się tysiąckroć lepiej. Po co robić coś od A do Z dobrze, dodajmy więcej bezsensownych eventów, zmieniajmy nazwy czatów sprawiając pozory, że coś robimy. Sztuka dla sztuki, pełno w tym frazesów, mydlenia oczu.

Nie pozdrawiam.



Witam, przedstawiam Ci moją opinie na ten temat.

1. Wave biły za dużo, aktualnie ich dmg został zmniejszony tylko dlatego, że przeszły do fazy testowej, w której to z odpowiednimi osobami ustalimy ich odpowiednie obrażenia (nie jest to nikt z supportu, są to gracze, którzy grali od startu a logują aż do dzisiaj (warjaty), nie zostało to ustalone dzisiaj, ponieważ akurat nie zalogowali.
2. Jest to jeden quest i jest on do wykonania, Wasza pierwsza próba wykonania tego questa prawie się udała, gdyby nie źle trzymany mwall na psalma.
3. Elite Quest został osłabiony już przedwczoraj maksymalnie, według mnie i tak jest on aktualnie za łatwy jak na quest, który ma być tylko dla elity a założenie zrobienia go (w mojej głowie) to co najmniej 15 osób gdzie Wy próbujecie go robić w 4,5 osób, specjalnie dla Was zalogowałem na TOP 1 ek aby pokazać, że stoję na tych elite dogach i warlockach bez ANI JEDNEGO SIO. Filmik: http://rexia.pl/images/XD.mp4
4. Wspomniana wielokrotnie runa od samego początku nie miała być runą, która będzie zadawać jakieś ogromne obrażenia a miała być właśnie lepszym ava, nie macie jak jej sprawdzić, bo nie dochodzi już do normalnych warów, tak więc nie będzie ona zmieniana.


Po co to wszystko? Tylko i wyłącznie po to aby to Wam się grało lepiej, serwery, na których masz regularnie aktualizacje a całościowa ich ilość wynosi tyle, co na Rexii możesz policzyć na palcach jednej ręki, najlepiej wypisz je tutaj. My nie tracimy na pewno swojego czasu a jak mamy tracić czas kogoś? Skoro komuś nie podoba się serwer to go zmienia i tyle. Dodajemy według Ciebie bezsensowe Mini Gry czy pozorne zmiany nazwy kanałów, aby udać, że coś robimy, no po prostu nie wiem co mam napisać, żeby opisać jak bardzo mnie to bawi, spędzam nad tym serwerem bardzo dużo czasu i nic co tutaj zostało zrobione, nie zostało zrobione bezsensu lub tylko dla pozoru, no, chyba że dla Ciebie. Zalecam wejść w zakładkę ostatnie zmiany i przelecieć te aktualnie ponad 300 zmian i ocenić czy rzeczywiście mydlimy komuś oczy.

Pozdrawiam(y).


Pisane o 4 rano więc możliwe, że jak wstanę, to jeszcze coś dodam (nie analizowałem komentarzy reszty dlatego pewnie im coś odpisze) i poprawie składnie, bo usypiam (wcale nie przepisujemy cast systemu).
 

Mrozu

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Wrzesień 2017, 04:17:16 »
Jeszcze zauważyłem załączony obrazek, skoro uważasz, że koniec jest bliski to zachęcam do szybkiej zmiany serwera na takiego gdzie możesz liczyć na kilkuletnia idealną rozgrywkę.
 

Voodoo

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Wrzesień 2017, 08:08:00 »
HA HA HA, to się niewąsko uśmiałam.  ;D Wrzuciłabym obrazek z naszą polską noblistką jako odpowiedz, ale się powstrzymam.

Twoi odpowiedni ludzie dali xloga na ponad miesiąc, wracają i płaczą, bo nie maja lvl i sami wave nie mogą zrobić. Gdyby to było w druga stronę, nie oszukujmy się, to byś palcem nie kiwnął. Znów chcą robić OTS pod siebie, byli chamscy, czyt. frajerami, jak cały serwer się wyexpił i ich bije, bo zostali w tyle to wielce płaczą. (Jeszcze niedawno napisałeś sam, że dali xloga, wracają i chcą pod siebie, a Ty nic zmieniać nie będziesz, widzę szybciutko Cię kupili).

Questa na Legi robiliśmy jak ledwo wbiliśmy 400k, Varen mil wtedy 410? Wczoraj znów próbowaliśmy kiedy Ek top1, na którego sobie logujesz coś sprawdzać, ma 440, a inni 420, 415 i 403, w tym ani jednego maga, z full eq i padliśmy szybciej (5sekund) niż na low lvl.

Elitę Quest powinieneś zmienić nazwę na: awykonalny quest. Te filmik jest z czapy, stanie przy pz, chyba sam nie pamiętasz ile tego wszystkiego wstawiałeś na niższych piętrach i uważasz, że ktoś z kilkoma nawet sio wytrzyma 2 Azerusy i milion warlockow, byłam na dole (może najwidoczniej Ty nie, a potwory wstawiałeś z zamkniętymi oczami albo po naćpaniu się) więc nie mydl mi oczu. Może teoria ludzi, że miasta wcale nie ma a Ty utrudnisz na maksa jest, bo postawiłeś tylko Bramkę, jest prawdziwa i nie chcesz, żeby ktoś zrobił ten quest.

Spędzasz nas tym tyle czasu? Dziwne, bo w tych 300 zmianach mnóstwo jest z czapy, nie mówię, że wszystko jest złe, ale pietdzielisz się nad głupotami zamiast robić coś od A do Z poprawnie. Wyjdź na Mariacka może, bo siedzenie w domu nie służy. Buziole.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2017, 08:10:58 wysłana przez Voodoo »
 
Osoby które lubią ten post: buchaLL

Rumeye

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Wrzesień 2017, 09:18:05 »
Co goście którzy nie grają tu od miesiąca mają mięć do powiedzenia ?
 
Osoby które lubią ten post: Dark Soldier

Dark Soldier

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Wrzesień 2017, 09:40:50 »
Co do questow,to racja każdy chce wyjść w 3/4 max 6 osób i to z jednej gildi , ok po to jest gildia.. ale czasami są questy gdzie musisz mieć 10 osób minimum ,tylko ze na tym ots to jest nie możliwe gdyż większość osób chce mieć coś tylko dla siebie i pójdziesz na quest z nimi żeby pomoc to zaraz Cie ujebia :) wiec dalej osoby będą się męczyć z questami ^^ aż zrozumie żeby zebrać 10 osób z topki i zrobić raz a porządnie coś :) wszystko jest do wykonania jeżeli chcesz to zrobić nie tylko dla siebie a ogólnie :)
 

Dark Soldier

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Wrzesień 2017, 09:50:40 »
Tak jeszcze dodam od siebie ,ze EmilkaMafajnaDupe utrzymała tego całego azerusa z 2 sio ; )) 402 ed i 365 ed , także da rade, ale nie w tak mało ludzi.

Wav powinno zostać jak było od początku było mocne i o to chodziło żeby było mocne.. A WYJEBANE JAJA maja problem wrócić na ots i będą mieli wciąż bo każdy ich bije i bić będzie czy ktoś jest w tej samej gildi czy nie to na nich każdy wleci ^^ proste byleś dupkiem skończysz jak dupek...
 

Dark Soldier

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Wrzesień 2017, 09:58:02 »
Co do elite eq bylem tylko tak w pz bo nie miałem z kim ,to wyglądało na dosyć trudne,ale więcej się nie wypowiem bo nie mam pojęcia co jest dalej