Here you can change website language:

Autor Wątek: Pare Zmian Chociaż na Próbę  (Przeczytany 2905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Diablica

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Pare Zmian Chociaż na Próbę
« dnia: 10 Grudzień 2018, 12:05:40 »
1.Nowe Spelle Targetowe Dla Eka-żeby nie było nie chodzi o to by miał tak silne jak ms..bo zaraz masa ludzi to skomentuje/dodać mu nowe bronie +lekki fast attak z broni to się da ustawić na każdy item osobno więc nie namiesza to w wandach czy czymś z czego rp bije
2.Usunąć trochę expowisk które są zbędne albo wymienić na nich potworki
3.dodać expowisko z bog tankerami
4.Dodać jakieś najazdy potworków z którymi będzie jakiś mini boss z którego mogły by wypadać jakieś staminery addon dolle komorniki jakieś sety z is exp coiny itp
5.wymiana mr na potiona dla ed ms/rp nie musi mieć gsp
6.wycofanie tego exhausted na pisanie ^^ bo to jest dramat
7.Exhasuted na mega uha


Puki co to tyle mam nadzieje że komuś coś podpasuje i się wypowie normalnie a nie że będzie płacz bo on gra inna profa itp
Mrozu mam nadzieję że też się wypowiesz i ewentualnie coś wprowadzisz na parę dni na test chociaż zawsze będzie można wrócić do przed zmian :)
 

Pomysłodawca

Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2018, 12:50:17 »
1.Ek to ma być tank, i wszystko idzie w dobrą stronę żeby się nim stał, jest i tak nadal wystarczająco silny

2.Expowisk nie brakuje, nie jest to jakaś ważna zmiana

3.Jest wiele innych expowisk, wątpię żeby były
dodawane, jeśli już to płatne mogłyby się pojawić.

4.calkiem ciekawy pomysł, jestem za.

5.moze nie wymiana a dodanie od danego levela potke

6.exhausted na pisanie jest spowodowane botem, albo masz jakiś spam blesa ustawiony albo coś ze skryptów, a jeśli nie to w healingu masz ustawionego Pota.

7. Zbędne
 

Diablica

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2018, 13:27:55 »
to że ma być tankiem nie znaczy że ma nie umieć wql bic..
2 nie pisze o dodaniu expowisk a o usunięciu bądź przerobieniu tych które są zbędne
3 dodanie expowiska z bog tankerami .. bo jest jedna na cala grę dla ciebie to dużo?
a co do exhausted na pisanie sam jesteś spowodowany botem.. wyłącz elfa i próbuj pisać
a niby dlaczego zbędny exhausted zmniejszyć na mega uha? niech bd przydatny skoro jest z questa tak?..
 

Pomysłodawca

Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2018, 16:39:57 »
Wyraziłem swoją opinię, jak masz zamiar się burzyć tutaj to polecam odpuścić sobie udzielanie się na forum btw. ortografia ;)
 

Diablica

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2018, 17:47:46 »
a ja ci powtarzam ze to co napisałeś nie tyczy się tego o czym była mowa poza tym o eku. nie rób z eka gówna..
 

Mrozu

Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudzień 2018, 12:35:54 »
1.Nowe Spelle Targetowe Dla Eka-żeby nie było nie chodzi o to by miał tak silne jak ms..bo zaraz masa ludzi to skomentuje/dodać mu nowe bronie +lekki fast attak z broni to się da ustawić na każdy item osobno więc nie namiesza to w wandach czy czymś z czego rp bije
2.Usunąć trochę expowisk które są zbędne albo wymienić na nich potworki
3.dodać expowisko z bog tankerami
4.Dodać jakieś najazdy potworków z którymi będzie jakiś mini boss z którego mogły by wypadać jakieś staminery addon dolle komorniki jakieś sety z is exp coiny itp
5.wymiana mr na potiona dla ed ms/rp nie musi mieć gsp
6.wycofanie tego exhausted na pisanie ^^ bo to jest dramat
7.Exhasuted na mega uha


Puki co to tyle mam nadzieje że komuś coś podpasuje i się wypowie normalnie a nie że będzie płacz bo on gra inna profa itp
Mrozu mam nadzieję że też się wypowiesz i ewentualnie coś wprowadzisz na parę dni na test chociaż zawsze będzie można wrócić do przed zmian :)

1. EK jest ok.
2. Te expowiska są przeznaczone dla Karoliny.
3. Nie widzę takiej potrzeby.
4. Jest dużo najazdów.
5. Temat wałkowany wiele razy, było nawet wprowadzone na początku tej edycji, ale się nie sprawdziło.
6. Wystarczy dobrze skonfigurować bota.
7. Co z nim?
 

Diablica

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień 2018, 19:33:02 »
wedlug cb ek jest spoko;>? to ja nie mam nic do gadania tylko idz i sprobuj sb ekiem zabic kogo kolwiek nie chodzi mi tu 300 zabic 300 tylko 300 zabic chociaz 170..

exp z Squirrel Dead Sheep Water Dragon Demonic Funky Tree-ktorych prawie nie ma na spotach ice bitch+ te co sa na facu to sa do misji?

ja mam na mysli dodanie jakiegos mini bossa z ktorego bd dropic isy czy cos.

temat walkowany wile razy i sie nie sprawdzil ale mimo to potka jest od 400lvl dostepna z questa wiec co to za sens?

chetnie przygarne ifnormacje jak skonfigurowac bota zeby mi nie blokowal pisania i mysle ze 3/4 servera tez przyjmie te wiedze

co do ucha to ma exhausted tak samo do uzywania w tym samym czasie co spela + ogolnie ma za duzy exhausted dlatego ludzie nie uzywaja ani mega sd ani mega uha wiec jesli to ma tak dzialac to poco bylo to wql dodac skoro nikt nie uzywa


 

Rufik

Odp: Pare Zmian Chociaż na Próbę
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Grudzień 2018, 20:12:42 »
391 ek nie może z mobkami zabic 331 ms pozdro