Here you can change website language:

Autor Wątek: Status Randoma!  (Przeczytany 5155 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

stivi96

Status Randoma!
« dnia: 15 Listopad 2023, 14:45:45 »
Witam kochaną Rexie!
Chciałbym aby status randoma zostal ponownie włączony do gry gdyż pare ludzi za nic ,doslownie za nic mnie poniża, bije ,prowokuje, nie daje expic, dlatego że jestem nowym graczem . Kiedys tu gralem i wtedy był ten status randoma i takie rzeczy sie nie działy jak teraz.
Daje przykład: pare dni temu dalem wymuszonego lost item boxa z item shopa aby sie odemnie odwalił gość bo nagadał swojej gildi pare farmazonów i zaczeli mnie ganiać .nie mogłem nic z tym zrobić dlatego postanowiłem zapłacić PAYMENT zeby sie odwalił koleś . Lecz to nie ustało na tym bo z innych charów z tej samej gildi który ten gracz który wykręcił afere pisał i prowokował z innych posiadanych przez siebie postaci.
Więc postanowilem sobie kupić 5 reb. zeby mieć jakąś pozycje defensywną wrazie gdyby po mnie wpadli na głównej postaci ale to nic nie daje bo gracze maja wyexpione swoje chary juz na wysokich rebornach i poziomach ze to nie ma sensu wyjsc zabic jednego i po chwili wpadna na tzw. wagoniku po 5 charow i mnie zabija.
Wojna trwa już około 2 tygodni.
Mam nadzieje że Administracja:Mrozu i kto tam jeszcze rządzi zrozumie mój ból i cierpienie.

Pozdrawiam Stivi.
 
Osoby które lubią ten post: Ursula von der Leyen

Ursula von der Leyen

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad 2023, 14:51:58 »
Zgadzam się z tobą przyjacielu. Chore kurwiska biegają i nawet z no losow wynoszą gdy nie chcesz dojść do tej chorej drużyny bo nie chcesz grać z cpunami. Mrozu powinien rozpatrzyć taka prośbę bo randomy nawet questa nie mogą spokojnie zrobić bo zaraz jakiś ćpun przyjdzie przeszkadzać. Nie każdy też chce grać jakimś supportem który z tibia nie ma nic wspólnego by uchronić się przed takimi problemami. Osobiście jestem za powrotem tego statusu bo wtedy na otsie był chociaż porządek i nikt nie narzekał na ćpunów co nie mają co z życiem robić i siedzą cały dzień przed monitorem. Pozdrawiam społeczność
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopad 2023, 14:54:27 »
Kupiłem 5 reba bo mnie bili to słaby argument chyba, bo Mrozu sie bardziej ucieszy z tego powodu hehe


 
Osoby które lubią ten post: Napierdalacz, stivi96

bozena dykiel

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopad 2023, 15:04:37 »
Witam kochaną Rexie!
Chciałbym aby status randoma zostal ponownie włączony do gry gdyż pare ludzi za nic ,doslownie za nic mnie poniża, bije ,prowokuje, nie daje expic, dlatego że jestem nowym graczem . Kiedys tu gralem i wtedy był ten status randoma i takie rzeczy sie nie działy jak teraz.
Daje przykład: pare dni temu dalem wymuszonego lost item boxa z item shopa aby sie odemnie odwalił gość bo nagadał swojej gildi pare farmazonów i zaczeli mnie ganiać .nie mogłem nic z tym zrobić dlatego postanowiłem zapłacić PAYMENT zeby sie odwalił koleś . Lecz to nie ustało na tym bo z innych charów z tej samej gildi który ten gracz który wykręcił afere pisał i prowokował z innych posiadanych przez siebie postaci.
Więc postanowilem sobie kupić 5 reb. zeby mieć jakąś pozycje defensywną wrazie gdyby po mnie wpadli na głównej postaci ale to nic nie daje bo gracze maja wyexpione swoje chary juz na wysokich rebornach i poziomach ze to nie ma sensu wyjsc zabic jednego i po chwili wpadna na tzw. wagoniku po 5 charow i mnie zabija.
Wojna trwa już około 2 tygodni.
Mam nadzieje że Administracja:Mrozu i kto tam jeszcze rządzi zrozumie mój ból i cierpienie.

Pozdrawiam Stivi.

wlasnie mialem zalozyc taki temat bo tez cierpie przez tych osilkow
 
Osoby które lubią ten post: stivi96

stivi96

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopad 2023, 15:12:33 »
Kupiłem 5 reba bo mnie bili to słaby argument chyba, bo Mrozu sie bardziej ucieszy z tego powodu hehe


Tak to napewno ,ale jeszcze bardziej sie ucieszy gdy liczba graczy wzrośnie a nie zmaleje.
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopad 2023, 15:13:35 »
Tylko, że w sumie to tu tylko jedna gildia gra więc mogę po prostu zrobić nonpvp na miesiąc np i zobaczyć jak to będzie wyglądać
 
Osoby które lubią ten post: Tayanth

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Listopad 2023, 15:15:43 »
mordo, z tego co patrze na gamechat, to ty prawie kazdego wyzywasz, wyzywasz im matki itp..
odnosnie tego ze nie kazdy chce grac supportem to masz nolosy na kazdy level wiec nie placz :*
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Listopad 2023, 15:18:33 »
jestem od nich z teamu, ale wypowiadam sie obiektywnie na ten temat, gdyz wyzywasz nawet graczy ktorzy nie graja z nami i nie maja z nami nic wspolnego
 

Cruel

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Listopad 2023, 15:18:40 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopad 2023, 15:18:46 »
No to racja, po to w sumie były dodawane te nolossy czy profesja support, żeby grać bezkarnie, sprawdziłem też młodego i nie widzę, żeby sie nad kimś pastwił  :-\
 

Mrozu

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopad 2023, 15:19:19 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
Pisałem na discordzie ostatnio, że jak jeszcze raz młody komuś zaluruje questa to ma po postaciach.
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopad 2023, 15:20:47 »
komu ostatnio questa zlurowalem? ostatni raz na goblecie sie ganialismy z vagiem joogim i kims tam jeszcze ;) jesli widze ze nie idzie nikt od enemy to pisze robcie sobie :P jesli idzie ktos od enemy to zabijam enemy i tyle
 

bozena dykiel

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2023, 15:22:26 »
komu ostatnio questa zlurowalem? ostatni raz na goblecie sie ganialismy z vagiem joogim i kims tam jeszcze ;) jesli widze ze nie idzie nikt od enemy to pisze robcie sobie :P jesli idzie ktos od enemy to zabijam enemy i tyle
jakie enemy przeciez mrozu napisal ze gra jedna gildia
 

Cruel

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Listopad 2023, 15:22:42 »
Osobiście jako random nie mam nic przeciwko temu że czasami wpadną po mnie wagonem na expa, natomiast boli to, że "my randomy" po długim czasie zbierania się na jakieś cięższe questy typu 4reb spell i wydawania tam EP oraz prosząc o pomoc innych doświadczonych graczy, żeby tego questa w ogóle ukończyć nagle jesteśmy zalurowani bez powodu przez gildie dominującą. Ciężko jest swoje postacie "ulepszać" gdy nawet nie można zdobyć jakiegoś lepszego eq czy spella, zwłaszcza że te więkoszość randomów nie przeszkadza nikomu innemu w grze :p
Pisałem na discordzie ostatnio, że jak jeszcze raz młody komuś zaluruje questa to ma po postaciach.
Osobiście nie kojarzę wszystkich nicków i postaci każdego z nich ale to akurat raczej nie były postacie młodego
 

vitamins

Odp: Status Randoma!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Listopad 2023, 15:24:14 »
komu ostatnio questa zlurowalem? ostatni raz na goblecie sie ganialismy z vagiem joogim i kims tam jeszcze ;) jesli widze ze nie idzie nikt od enemy to pisze robcie sobie :P jesli idzie ktos od enemy to zabijam enemy i tyle
jakie enemy przeciez mrozu napisal ze gra jedna gildia
gra 1 gildia, ale wy tez gracie :P wiec wiem kto gral/gra w enemy ;p