Here you can change website language:

Autor Wątek: War event  (Przeczytany 2208 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Areo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
War event
« dnia: 17 Styczeń 2019, 23:20:19 »
Witam, zacząłem grę na tym serwerze kilka dni temu i z tego co zauważyłem pvp całkowicie leży na serwerze przez 3mc + leader, które moim zdaniem jest bez sensu. Ja jako nowy gracz muszę wbić 4 postacie na poziom 300+, żeby wgl zacząć myśleć o pvp, co jest słabe no ale cóż, skoro już tak jest to niech będzie, ale w mojej głowie zrodził się pomysł popchnięcia pvp w troszkę inną stronę.
Pewnie graliście nie raz na serwerach gdzie wpisywało się komendę !team red, albo !team blue i dołączało do walki 20vs20 na jeden z kilku map i wygrana drużyna coś tam dostawała. Osoba ginąca nie traciła nic i przechodziła w tryb spectate mode. Już wiecie o co mi chodzi :P Zorganizować automat, których jak myślę pełno w internecie, bo sam grałem na serwerze z tym systemem jakieś 8 lat temu, który będzie odpalał taką walkę powiedzmy od 18:00 co godzinę czyli 18,19,20 i tak do 24, powiedzmy, że to są godziny szczytu gdzie gra najwięcej osób. W tym trybie chodzi przede wszystkim o to, aby pozbyć się drużyny przeciwnika, oczywiście nie ma odradzania. Walka zależnie od chętnych graczy od 10vs10 do 20vs20. Nagrodą dla wygranej drużyny byłoby np. 10pkt premium(nowy itemek zrobić zamiast 50pkt premium to 10) w ten sposób bawiąc się i bijąc teamowo można by było dziennie zgarnąć 60 pkt premium ! Oczywiście nagrody mogą być inne, aby zachęcić graczy. Wspomniałem o zakazie używania mc na tym trybie? Tak aby gracze mogli zacząć ze sobą rozmawiać się troszke integrować w walce :) Elfbot ma takie funkcje jak friends, gdzie przed walką byłyby powiedzmy 2 min, aby osoby z odpowiednimi skryptami (np. druidzi, żeby mogli na knightów ustawić sio etc) oraz utworzenie nowych kanałów na tsie pod nazwą team red oraz team blue, gdzie gracze mogliby obgadywać taktykę, poznawać się i wzajemnie wyzywać :D Jest na serwerze pełno eventów ale taki też wydaje się super opcją. Jeżeli zainteresowanie byłoby spore, można by było nawet stworzyć przedziały lvlowe np. 150k-250k 250k-350k 350k+. Uważam, że ożywiło by to serwer jeszcze bardziej i wiele osób czekałoby na ten event z zapałem do gry :D W razie niewypału oczywiście można usunąć. Wiem, że są obecnie podobne eventy ctf i chyba warzone czy coś takiego, jednakże z racji, że mam niski lvl nie brałem jeszcze w nich udziału, ale jakoś nie widziałem, aby chociaż raz wystąpił w ciągu tych paru dni(możliwe, że przegapiłem) jednak obstawiam, że tam też ludzie na mc popylają, co troszkę psuje rozgrywkę. Najważniejsze w tym evencie to byłby automat o konkretnych godzinach :) Piszcie co myślicie ! Przepraszam za lekki chaos wypowiedzi, jednakże pisze to będąc zmęczonym, a jakbym teraz tego nie napisał to pewnie bym odwlekał dalej :P
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: War event
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2019, 07:56:44 »
ale był taki Event przecież wcześniej tylko mrozu chyba go usunął bo AFK stały na nim i nic nie robili a może z 5 osób się biło.
Jeśli się jebłem poprawcie mnie

⚡GG:50619121
 

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: War event
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2019, 10:25:27 »
Popieram Frosta, było takie coś jak battle event, tylko że albo w 1 teamie większość afkow i 3 osoby się biły, albo całkowicie że w jednym teamie wszyscy grali a w przeciwnej nikt, więc dlatego go usunięto z dziennych eventow.
 

Areo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: War event
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2019, 12:21:22 »
A dodanie systemu anty afk, żeby wywalało po 2 minutach nieaktywności(tak wiem, że bot będzie się ruszać) + głosowanie, np. !vote nick i jeżeli powiedzmy 3-4 osoby zagłosują to dana osoba dostaje kicka z teamu i powiedzmy kare na uczęszczanie w dalszych eventach tego typu na dany dzień ? Wiem, że ludzie będą kickować low lvl, ale to i tak aktywny gracz nawet niskolvlowy byłby lepszy niż afk nie? Event byłby 200k+ i by się zobaczyło co z tego wyniknie. Byłoby miło gdyby ktoś z administracji się wypowiedział :)
 

Mrozu

Odp: War event
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2019, 14:39:19 »
Nie to było problemem, po prostu zbyt mała liczba chętnych pomimo dobrej nagrody.