Here you can change website language:

Autor Wątek: ELITA ZAPRASZA  (Przeczytany 9619 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kudlaty

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
ELITA ZAPRASZA
« dnia: 19 Listopad 2016, 17:29:29 »
Witam. Chciałbym serdecznie was zaprosić do wspólnej gry w gildii ELITA.
Jest to moja pierwsza gildia założona na jakimkolwiek serwerze, więc nie spodziewajcie się zbyt dużo :D
Mam bardziej na myśli wspólną rozgrywkę, rozmowy i zapoznanie z ludźmi. Chciałbym, aby nasza gildia była mocną, zgraną ekipą, która żyje według własnych zasad, a ludzie żyją ze sobą w zgodzie i grają wyłącznie dla zabawy :)

Na ten moment przewiduje kroki typu :
1. Rekrutacja kilku graczy
2. Zapoznanie wszystkich ze sobą
3. W przypadku spełnienia dwóch powyższych punktów - stworzenie prywatnego forum naszej gildii (aby każdy miał swój udział w życiu gildii)
4. Wspólna rozgrywka pomiędzy członkami gildii, rozmowy, zabawa i wspólne życie publicznie na serwerze.

Teraz kilka słów nostalgii ...
[/i]

Wróćmy do czasów, kiedy w internecie królowały gry VIA WWW (przeglądarkowe) typu Battleknight itp. Doskonale pamiętam wspólne prowadzenie gildii wraz ze znajomymi w tego typu grach. Forumowe komunikowanie się, zapoznawanie z realnymi ludźmi poprzez grę - coś wspaniałego. Mając na względzie, że te czasy raczej nie wrócą, chciałbym odtworzyć klimat i ogólną atmosferę, jaką pamiętam z "tamtych czasów", bo tyle raczej mogę zrobić :)

Jeśli jesteś chętny i chcesz stworzyć wraz ze mną zgraną ekipkę, gdzie priorytetowo stawiamy na zabawę - serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)
[/b]