Here you can change website language:

Autor Wątek: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU  (Przeczytany 17886 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

JERRY

KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« dnia: 15 Lipiec 2017, 19:17:56 »
Kilka słów prawdy o tym otsie, Mrozu robi wszystko pod jakis płaczków eneyi i avenów bo są gównami przez co my mamy być poszkodowani.
WYJASNIENIE
1. UE PRZY LUDZIACH
-Najpierw było zrobione tak że UE można bić wszedzie, pozniej zrobił ze wszedzie mozna bic gdy jest pozniej 10 osob co było chujowe wiec zmienił ze tylko na arenach jest ograniczenie > koniec końców spłakali sie że bijemy ue i jest ograniczenie wszedzie. Nasze zdanie ? Ma w dupie i ignoruje wiadomosci
2. CZAR 300K
-Najpierw bije czar dobrze 2x wiecej od targeta na 75k lvl czyli dobrze znowu mamy powtórke sytuacji pisza do Mroza żydy ŁEEEE oni za dużo bija a my nie umiemy expić dlaczego maja byc lepsi bo wbili szybciej level? A TO DLATEGO KURWO JEBANA ZE SIEDZIELISMY DLUZEJ ZEBY SIE WYEXPIC. Koniec konców spłakali sie zrobił po ich mysli. Nasze zdanie ? Ma w dupie i ignoruje wiadomosci. ( Teraz ten czar bije mniej niz na 75k )
3. PARAL
-Ed/Ms jest gównem pada jak gówno bije mniej od palladyna z targeta to mrozu geniusz postanowił ze skoro jerry ma druida to chuj tam osłabiamy paralyza GENIUSZ GENIUSZ
4. ADDONY
-Był bug i jak sie wbiło 300k dostawało sie cały czas pkt na spam po czym wykorzystałem to i kupiłem addon dolle miałem na postaci 600pkt + 300 powinienem dostać za lvl = 900pkt (kupiłem za pkt tylko addon dolle) mrozu postanowił cofnąć czas ponieważ znowu żydy sie spłakały bo addony okej kupując pierwszego addon dolla czyli uczciwie dostałem full warriora dzisiaj co ? Nie mam ani pkt ani addonów piszę mu to na pw czyta i zamyka wiadomości. Nasze zdanie ? Ma w dupie i ignoruje wiadomosci
5. TAKTYKA BY MROZU
Wiecie kiedy mrozu zrobi dobre spelle od 300k lvla? Kiedy juz w chuj osob bedzie miało 300k i to nie bedzie jakies RARE wtedy zrobi tak ze te spelle beda dobre. Ale chwila chwila dlaczego skoro ktos atakuje level jest pierwszy to nie moze za czas kiedy inni wbija level być kozakiem ? BO ŻYDY PŁACZĄ? No to życzę powodzenia skoro administracja zatrzymuje ludzi z topki zeby reszta ich dogoniła i to w czym oni sie wyróżniaja i mogą być kozakami osłabia aż inni nie wbiją to jest żałosne nie opłaca sie expić bo i tak jak bedziesz w czyms lepszy od innych to ci to zabiorą żeby nikt nie płakał brawo (też pisalismy czyta wiadomosci i ignoruje) OTS BY MROZU pozdrawiam kilka słow prawdy
6. JAK MOZE KURWA EK TEZ MIEC OGRANICZENIE NA UE MOZE MI TO KTOS WYTŁUMACZYĆ ? NA JAKIM OTSIE EK NIE MOZE BIC GRANÓW MIMO ZE SA OGRANICZENIA? NA JAKIM? POZDRAWIAM EK CO TYLKO MOZE STAC ESSA
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2017, 19:25:33 wysłana przez JERRY »
 

ekek

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:24:46 »
juz skonczyles?
 

boody

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:26:25 »
Taka prawda gdyby nie mrozu po ich stronie to by już dawno tu nie grali,wcześniej czy później i tak wyjdzie że WICKED DOMINANDO a te płaczki będą się pruły pomimo tego, że Enej boi się warmoda przyjąć a Aven nie wyjdzie póki nie zrobi spelli od 300k.

Z FARTEM MORDECZKI
 

loloperez

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:27:31 »
Sama prawda GOD faworyzuje hebrajczyków osłabiając możliwości graczy z klanu WICKED
 

Mirek

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:34:47 »
Taa jerry płacze bo nie może 1 gracza na target XD i to cię boli kumplu miłej gry.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2017, 19:40:59 wysłana przez Mirek »
 

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:35:35 »
Wsiąść mirku to moze twoja mamusia na butle
A to że bije mniej na 300k target niz 75k to jest normalne zapewne OKEEEEY
 

DZIDSON

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:38:54 »
Popieram jerrego, polepszenie czarów na 300k to najlepszy pomysł na świecie. Myślę, że ten czar powinien bić co najmniej 5 razy mocniej niż ten na 75k ze względu na to, że jest on takim kozakiem w expieniu. Moim zdaniem, powinno być to mu wynagradzane i powinien mieć item, który dawałby mu z 7 razy więcej many, żeby druid, a nie przepraszam, heal maker, też znaczył coś w tej grze. A knajt, tzn. pogromca piekieł, powinien móc bić exori gran mega vita hur frigo mas flam przy całej drużynie. Mam nadzieję, że [GOD] Miliony Monet rozważy tę propozycję, i doda jerremu jakąś rekompensatę. Pozdrawiam.
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Sell

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:41:22 »
Zgadzam sie.. mrozu jest idiota robi serwer pod jakiegos enaj kanjta ktory tylko placze ze nie bedzie gral jak tego nie zmieni.. to jest bezsens jak sie mrozu nie ogarnie to ots padnie.. Nie pozdrawiam
 

Arrdo

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:42:41 »
Prawda jest taka że ten cały Twój żal jest tylko o to że to Cb i Twoich super pomysłów nie słucha już Mrozu. Przestałeś być "Bogiem..." i tu Cię boli.

"Naubliżaj nieznajomym i poczuj się lepszy, bo Twoje argumenty brzmią jak kompleksy."
 
Osoby które lubią ten post: Tejo, Sell

Mirek

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:44:00 »
Arrdo ma 100% racje
 

Wbijam Ekiem na rexia

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:45:11 »
chłopie nie obrażaj mroza on nie robi serwer pod ek i rp nie wez nie płacz ziomuś bo padasz jak ciota i mówiłeś że jesteśmy jakimiś psami dla cb jesteś zerem nie umiesz grać płaczesz o jakies spellsy
 

KaKe HeRe

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:45:27 »
To teraz kilka slow prawdy ode mnie.

1. UE tak moj pomysl. Zeby nie bylo warow na spam ue jak targety TY OSOBISCIE OSLABIALES KURWA Z MROZEM TARGETY BO  PALADYNOTS.EU

2. Czar 300k sam robil z tego co wiem i nie lec w chuja ze bije mniej niz spell od 75k bo bije wiecej.

3. Smieszny jestes Ed/MS wciaz bije wiecej od RPka ;D
 Sam poprawial Parala.

4. Addony w dupie mam addony i nikt od Nas nie plakal ze ktos mial jakies pixele...

5. Widze ze regres ciag dalszy. Co bys chcial mnie kazdego na hita z tego spella? To nie baxpia czy un*** lub alvoria ze bijesz mi miliony w ludzi...

6. Ue na EK? PRosze bardzo. Mrozu w tej chwili wykluczasz z blokady Exori MAs Meteor i Raxa i zmiejszasz im zasieg do 1 kratki. Pasuje Ci JErrovska kurwo?




Nie dziwie sie ze zamyka Wasze wiadomosci jak z Wami nie da sie normalnie pisac. Jeden z drugim potraficie tylko wyzywac albo zrobic cos pod siebie. Wasza "Gildia" przypomina wrecz "polski" sejm. BYLE DLA SIEBIE BYLE WIECEJ


Jerry tak nisko na serio upadles by pisac Swoje zale na forum?

Wszystko wyjasnilem, prosze o zamkniecie tego tematu i banicji permanentnej na Forum dla calej Jego gildii.
Nie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2017, 19:49:17 wysłana przez KaKe HeRe »
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 
Osoby które lubią ten post: Arrdo, Sell

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:51:47 »
KAKE AMEWA UMYSŁOWA 100%
1. ue na arenach okej rozumiem ale nie na expach gownie jebany
2. bije mniej
3. bije z czaru od 75k cały czas o tym pisze dyzmózgu pierdolony a ma bic wiecej z czaru od 300k także
4. Paranoia by WYJEBANE JAJA to ze nie ty nie znaczy ze nikt
5. Nie na hita tylko chce bic wiecej niz na 75k poraz kolejny ci to pisze amewo
6. Prosze bardzo

WYJASNIENIE
Najpierw postaw opor zacznij rozumiec te gre (po tylu latach juz by wypadało) a nastepnie zacznij sie wypowiadac na forum
 

JERRY

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:53:43 »
Wbijam Ekiem na rexia
NASTEPNY naucz sie grac w gre chlop co nie bije sie na otsie bo sie mnie boi mute odrazu masz na tym forum gownie od enay knighta

Ps.
AVEN
ENEY
PRZYJMIECIE KIEDYS WAR MODY CZY DALEJ OSRANE ZBROJE HERE?
 

KaKe HeRe

Odp: KILKA SŁOW PRAWDY O TYM ORSHU
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lipiec 2017, 19:56:54 »
Mrozu pisal ze bylo 200k wiecej AMEBO.
O jakich expach Ty pierodlisz jak ja o takim czyms nie wiem ze tam nie mozna bic...
Paranoia? Nie znam nie bylo mnie tydzien.


Postaw opor?
Od startu ots'a mam problemy z PC az do teraz bo przyszedl nowy.



Nie masz oporu? To czemu nie pojdziesz na jakiegos real ots'a? Z balansem, czemu tracicie pieniadze mamy na prad na takim "Orshu" jak to mowiecie? ;)
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 
Osoby które lubią ten post: Sell