Here you can change website language:

Autor Wątek: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów  (Przeczytany 11461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bajamor

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Listopad 2020, 14:22:01 »
co wy sie tak denerwujecie o jakiegos orsz otsa xD przestańcie grać, zrobią reset i znow bedziecie mogli wedki stawiac :D
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Listopad 2020, 14:28:01 »
co wy sie tak denerwujecie o jakiegos orsz otsa xD przestańcie grać, zrobią reset i znow bedziecie mogli wedki stawiac :D

Ziomek tu sie nikt nie denerwuje, pokazuje tylko randomom gdzie jest ich miejsce bo sie poczuwaja ze wygrali opuszczonego otsa es
 

GalAnonim

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Listopad 2020, 14:56:12 »
Chlop co pierdoli miesiac temu wstawili cama jak stoja w 20 osób ustawieni ale wyniesieni z ded otsa xDD

Idz ty omen sie powies
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Listopad 2020, 17:18:22 »
Cynio to słaba psycha chyba, filmik jak gra z kamysem już na prywacie na youtubku ;c. Czemu to tak gicie?
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2020, 17:21:34 wysłana przez VOLKSWAGEN »

⚡GG:50619121
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Listopad 2020, 19:29:50 »
Cynio to słaba psycha chyba, filmik jak gra z kamysem już na prywacie na youtubku ;c. Czemu to tak gicie?

bo chujowy jest, a co?
 

Cynio

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #50 dnia: 23 Listopad 2020, 19:33:10 »
co wy sie tak denerwujecie o jakiegos orsz otsa xD przestańcie grać, zrobią reset i znow bedziecie mogli wedki stawiac :D

Ziomek tu sie nikt nie denerwuje, pokazuje tylko randomom gdzie jest ich miejsce bo sie poczuwaja ze wygrali opuszczonego otsa es

xD nie ma co komentowac
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #51 dnia: 23 Listopad 2020, 20:36:14 »
Cynio to słaba psycha chyba, filmik jak gra z kamysem już na prywacie na youtubku ;c. Czemu to tak gicie?

bo chujowy jest, a co?

a no spoko

⚡GG:50619121
 

HUSZCZA AJE

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Listopad 2020, 02:44:33 »
omen, jak to jest ze gadałem z guma dzisiaj na tsie i powiedział mi ze byleś zwykłym psem w tych carnage i jakimś pionkiem co ? jesteś takim randomem ze szkoda słów na ciebie psie jebany, ujebalem cię cwelu do budy na tym otsie to chociaż nie szczekaj randomie plx
 

OMEN KOCUR

Odp: Olewanie przez GM Mroza regulaminu na kożyść szfedów
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Listopad 2020, 07:27:43 »
omen, jak to jest ze gadałem z guma dzisiaj na tsie i powiedział mi ze byleś zwykłym psem w tych carnage i jakimś pionkiem co ? jesteś takim randomem ze szkoda słów na ciebie psie jebany, ujebalem cię cwelu do budy na tym otsie to chociaż nie szczekaj randomie plx

Ty jebany oldzie 2k15 tibijka ten guma to mogl mi jaja lizac takim byl pionasem w tych carnage, grubasa sie spytaj nie gosci co msow co otsa robili bo raczek nie bylo, przykry guma :< Ujebac to sie mozesz na pizdzie juz ci powiedzialem, jestes nikim, nic na otsie nie zrobiles, duzo szczekasz malo robisz ess
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2020, 07:32:00 wysłana przez OMEN KOCUR »