Here you can change website language:

Autor Wątek: Profesja nie warta tworzenia  (Przeczytany 5106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Odp: Profesja nie warta tworzenia
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Sierpień 2020, 00:15:51 »
Jeżeli ktoś sądzi ze RP powinien bić więcej niż mag z spellow, czyli jak sama nazwa wskazuje postać magiczna, która specjalizuje się w czarach, to chyba nigdy nie grał nigdzie poza rexia.

Pall zawsze miał większy dmg, od EK’a ale na pewno nie większy od postaci magicznych. A tutaj to co bije paladyn teraz z flam shena + kuszy to jakiś kosmos.

Tak samo co do leczenia, albo EK za słabo się leczy albo paladyn za dużo , bo prościej blokować questy palkiem niż ekiem, a od początku tibii knight był robiony pod blokera, biorąc pod uwagę jego czary typu exeta res.

p.s. rp napierdala z kuszy w drakonixa tyle, co ek z broni + target, beka.

610k rp stoi na 3 drakonixach, ja 647k ek wypierdalam sie na 1-2.

po 25mln z broni
ek po 7mln z broni.

647 ekiem wywalać się na 2 drako jest nie możliwe chyba że nie masz ulepszonego eq i addonów 2 spokojnie na tym lvl wystoisz. Rp zawsze bił więcej od eka i więcej się leczył znacznie ale to prawda że zwiększyć mu leczenie mrozu powinien co do kuszy palek zawsze najmocniej bił z broni ale zauważ że jeszcze nie ma lost sworda i wanda jak zostanie dodany na pewno nie będzie takiej przepaści poza tym palek np bije z flam shen mało więc zmniejszenie dmg palkowi jest nie na miejscu bo ed i ms z targetu dużo więcej biją  ;)
 

Anonimowy

Odp: Profesja nie warta tworzenia
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Sierpień 2020, 17:14:46 »
Znowu problem typu wyjebać profesje i zostawić tylko jedną.
 

ZIFFER

Odp: Profesja nie warta tworzenia
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Sierpień 2020, 23:33:35 »
Nie rozumiem dlaczego porównują ludzie czasy sprzed kilku miesięcy do teraz.. może faktycznie wcześniej 8 osób bez reborna nie było w stanie zabić ek po 2 rebornach, ale teraz RP dostał kusze (która bije tyle co z flam shena), masa osób powbijała reborny (wcześniej ich mało było) i ek pada szybciej niż RP na podobnym lvlu czy to na questach czy na walce (w obu przypadkach bez sio). Jestem za przywróceniem leczenia EKOWI jak kiedyś.

Były osoby z rebornami, a Ciebie tam nie było, więc sie na ten temat nie wypowiadaj.
Nie jestem za przywracaniem jego leczenia