Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl  (Przeczytany 3701 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Piasek skrrt

Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:35:22 »
Ja pierdole, mrozu
Wiedziałem że spierdolisz ten update, ale bardziej spierdolic to ty go nie mogłeś, coś ty kurwa nawymyslal XD

-2 dni temu kupiłem za 30k pp chary na mini (DZIŚ MROZU IQ SOSNY USUWA QUEST? XD)

-DAŁEŚ KUSZE DLA PALLKA, WYEXPILEM PALLADYNOW, PO CZYM ZNOWU JE ZNERFILES

-ZROBIŁEŚ POSTAĆ NON-PVP, A TA POSTAĆ BĘDZIE BIEGAĆ PO TYCH SAMYCH RESPACH CO POSTACIE Z PVP? PRZECIEŻ MOŻE NA LOSCIE LUROWAC DZIEŃ I NOC XDDD

WEŹ KURWA, WYJDŹ NA DWÓR I SIĘ PRZEWIETRZ BO ŹLE Z TOBA.

ZAMIAST SIĘ BAWIĆ KURWA W OGRODNIKA POPRAWILBYS ZAJEBANY QUEST NA WIANEK KTÓRY NIE JEST NIE DO ZROBIENIA OD 1990 ROKU

Oby ten zdechlak już pierdolnal w kalendarz bo szkoda moich nerwow elo

zaruchance z rexi w końcu otsa wygrają bo non pvp izi win
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2020, 11:37:41 wysłana przez Piasek skrrt »
 
Osoby które lubią ten post: Cikota Szeffix, Riss

BoodyRPG

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:39:46 »
Dzięki za gre chłopaki jebać mroza co ma IQ sosny i robi wszystko żeby rozjebać tego otsa elo
 
Osoby które lubią ten post: Cikota Szeffix, Riss, Piasek skrrt

ZIFFER

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:41:19 »
TO AKTUALIZACJA TO JEDNO WIELKIE XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A BUGI KTORE CI ZGLASZALEM DALEJ NIE SA NAPRAWIONE, MROZU OTS? NIE POLECAM
 
Osoby które lubią ten post: Cikota Szeffix, Piasek skrrt

Cikota Szeffix

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:44:35 »
ZAJEBISTA GIERA
POZDRO GITY
 
Osoby które lubią ten post: Piasek skrrt

Mrozu

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:44:40 »
1. Możesz je przenieść na medium stamina dolle, zbyt dużo charów już tam ludzie zaczęli mieć (np. krzyż)
2. Kusza przy najbliższym crashu/resie będzie od 650k, zapomniałem, że ona nie działa po rebie 50k wcześniej.
3. Dodamy punkt do regulaminu, który zakazuje lurowania tą profesją.


//Jakie bugi mi zgłaszałeś, które dalej są?
 

BoodyRPG

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:45:53 »
Czy ty kurwa rozumiesz że tych charów bedzie po 30 na expach stawiane i nie bedzie mozna nic z nimi zrobic?
 

Piasek skrrt

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:47:05 »
Krzyż wiedział o tych mini i mi sprzedal 3 dni temu chary na mini staminki, ZAJEBISTY GOD XDDD

TWÓJ CAŁY SERVER TO JEDEN WIELKI SMIECH, jestem przeszczesliwy że na szczęście już zmierza ku końcowi, oby jak najszybciej
 

Mrozu

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:47:42 »
Jak będą takie sytuacje to wtedy się tym zajme, spokojnie.
 

Anonimowy

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:47:54 »
Ja pierdole, mrozu
Wiedziałem że spierdolisz ten update, ale bardziej spierdolic to ty go nie mogłeś, coś ty kurwa nawymyslal XD

-2 dni temu kupiłem za 30k pp chary na mini (DZIŚ MROZU IQ SOSNY USUWA QUEST? XD)

-DAŁEŚ KUSZE DLA PALLKA, WYEXPILEM PALLADYNOW, PO CZYM ZNOWU JE ZNERFILES

-ZROBIŁEŚ POSTAĆ NON-PVP, A TA POSTAĆ BĘDZIE BIEGAĆ PO TYCH SAMYCH RESPACH CO POSTACIE Z PVP? PRZECIEŻ MOŻE NA LOSCIE LUROWAC DZIEŃ I NOC XDDD

WEŹ KURWA, WYJDŹ NA DWÓR I SIĘ PRZEWIETRZ BO ŹLE Z TOBA.

ZAMIAST SIĘ BAWIĆ KURWA W OGRODNIKA POPRAWILBYS ZAJEBANY QUEST NA WIANEK KTÓRY NIE JEST NIE DO ZROBIENIA OD 1990 ROKU

Oby ten zdechlak już pierdolnal w kalendarz bo szkoda moich nerwow elo

zaruchance z rexi w końcu otsa wygrają bo non pvp izi win
A czy Ty już nie miałeś wypierdalać z tego otsa? Tyle zapowiedzi, a teraz płaczesz znowu na forum xD
Hipokryzja.
 

Benek

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:48:29 »
Czyli wgl tego nie przemyslales ze moze byc 50 postaci na 1 respie XDDDD DOOOOOBRZE MROZU DOBRZE XDDDDDDD
 
Osoby które lubią ten post: Grabekxxx

BoodyRPG

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:48:56 »
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD czyli tradycyjnie nic nikomu nikt nie udowodni robisz wszystko pod rpgowcow i zabierasz dobrym graczom wszystko co osiągneli na otsie bo Ci się tak podoba zamiast zrobić reset i wyrównać szanse to będzie od zajebania charow od nowej profersji ktora bedzie full bezkarna i ktorej nie bedzie dalo sie zabic
 

BoodyRPG

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:49:52 »
Po co grać palladynem ekiem druidem sorkiem jezeli topke można wbić bezkarną profesją
 

Grabekxxx

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:51:11 »
KURWA MROZEK, Z TA PROFESJA TO OSMIESZYLES SIE DOSZCZETNIE, CZY TY KURWA SE ZARTUJESZ XDD, KOGO JAKIS PUNKT REGULAMINU OBCHODZI MASZ OTSA DWA LATA I DODAJESZ POSTAC NONPVP, TY KURWA NAJEBANY PISZESZ TE AKTUALIZACJE, JAK NIE WIESZ CO ROBIC Z OTSEM TO GO ZAMKNIJ , TY KURWA NAPEWNO ZASTANOWILES SIE W OGOLE CHOCIAZ 30 sekund JAK TA POSTAC MA WYTLADAF? ZROB IM SEA SERPENTY WLBO INNQ WYSPE I NIECH SE BOEGAJA W 30 NA JEDNYM RESPIE, WYLACZ IN LOSTA, ELITE, TEN OTS TERAZ SENSU NIE MA GOSTEK, xDDD TY KURWA WYTRZEZWIEJ
 

Mrozu

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:52:40 »
Będę działał adekwatnie do sytuacji, na ten moment nie ma z nią żadnego problemu więc nic nie trzeba robić, jak będą problemy to się coś zrobi, spokojnie.
 

Benek

Odp: Mrozu to chyba w dzieciństwie z konia spadl
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Wrzesień 2020, 11:53:00 »
Będę działał adekwatnie do sytuacji, na ten moment nie ma z nią żadnego problemu więc nic nie trzeba robić, jak będą problemy to się coś zrobi, spokojnie.





XD