Here you can change website language:

Autor Wątek: ???  (Przeczytany 1816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grabek

???
« dnia: 05 Wrzesień 2020, 08:41:27 »
Nie wiem dlaczego poprzedni wątek zostal zamkniety bez mozliwosci dyskusji.

Do żadnego handlu za PLN’y nie doszło i w nic nie jestem ani ja ani Widian wplątani,
chciałbym zobaczyć jakikolwiek dowód w którym przedstawiasz mi swoją racje, ale nie taki dowod jak z konkursem na domek, że Widian pisze o 18:04 aby głosować na domek, a Ty o 18:30 robisz zakaz takich czynnosci.

W dalszym ciągu nie jestem usatysfakcjonowany i proszę o dowody w których dokładnie widać jakąkolwiek sprzedaż za pln, bo jedyną taką sttuacje możesz znalezc na MSi’e, kiedy wchodzac po kilku dniach na tsa okazuje sie, że Kazieczko juz nie gra z nami z jakiś tam powodow i zabrał mi RP 600k, którego sprzedał na markecie, na następny dzien gdy wytrzezwial to mnie przepraszal i oferował ze odda itemy i przeleje mi 30 zł za tego chara, dokładną rozmowe masz w logach i dobrze wiesz, że do żadnej innej sytuacji nie doszło, swoją drogą zapomnialem o tej sytuacji z boxem i nie wzialem zadnych szczoch pieniedzy
Pozdrawiam i znowu czekam na wyjasnienia
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień 2020, 08:43:12 wysłana przez Grabek »
 

kim bok

Odp: ???
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Wrzesień 2020, 09:09:41 »
nie ma co oplakiwac, zapraszam do gildii bezkarnych supportow
 
Osoby które lubią ten post: Zenki, Bajamor

GalAnonim

Odp: ???
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Wrzesień 2020, 09:11:26 »
Walcie już tego x loga a nie płaczcie bo ktoś słusznie chara stracił. Każdy wie kto kto od Was punkty sprzedawał a jakiś ziomeczek od Was nagranie rozsyłał a teraz płaczecie na forum zamiast wziąć to na klate, jak chcecie zarabiać to do pracy a nie na bezrobociu, a nie okradacie kogoś i bezkarni kupujecie co chcecie chary jakie chcecie a jak coś się stanie to płaczecie na forum i udajecie niewinnych.
 

ktototensamgold

Odp: ???
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Wrzesień 2020, 09:49:07 »
Bez kitu, extreme i sandalica to najlepsi kupcy i jak chcecie sprzedać pp to tylko im
 
Osoby które lubią ten post: Extreme, RESET ZDECHLAKA

Mrozu

Odp: ???
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Wrzesień 2020, 10:03:08 »
Nie będę Ci pokazywał o jaką transakcje dokładnie chodzi, ale jesteście niesamowici jeżeli myślicie, że ktoś Wam uwierzy, a dowodu nie pokaże ponieważ osoba, która mi to udostępniła tego nie chce. Nic mojej decyzji nie zmieni Grabek, albo udajesz idiotę, albo naprawdę Widian Cię ładnie porobił skoro nic o tym nie wiesz  ;D