Here you can change website language:

Autor Wątek: Kłopoty psychologiczne tropeheusa  (Przeczytany 6137 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Lolkazapale889

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Grudzień 2020, 23:13:49 »
Następnym razem jak macie coś do powiedzenia to raczka najpierw do góry i pytać się czy możecie się odezwać durnie na  rodzicielski garnuszku  :D ;D
 

Lays

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Grudzień 2020, 00:00:51 »
NAJWIECEJ SZCZEKAJĄ JAKIES GÓWNA TYPYU ALKOHOLIK I RESZTA RUMUNÓW  SZWEDA (AKA FORUMOWICZE PALCEM W DUPIE) AAAAAJJEEEEEE
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

korpus99

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Grudzień 2020, 00:03:11 »
Powiem tak, jako że jestem nowym graczem stosunkowo to wypowiem się bezstronnie z tego co zaobserwowałem.
Po pierwsze jest kilka osób, ale są to pojedyńcze przypadki w Szwedach z którymi idzie rozmawiać także w tej wiadomości nie wrzucam wszystkich do jednego wora z góry zaznaczam, ale są też takie przypadki że tak to delikatnie nazwę pokrzywdzone przez rodziców (niestety znam kilku takich). To jest tylko gra a niektórzy biorą to do siebie jakby od tego zależała ich przyszłość. Fakt jest taki, że Zły nie powinien odpisywać na szczeniackie zaczepki ze strony tej gorszej części Szwedów, ale są też granice, które przekroczyli na 100% np najeżdżając na żonę / dziewczynę Złego. A prawda jest taka że tych ludzi dupa boli bo czegoś mu zazdroszczą, nic innego mi do głowy nie przychodzi. Też sporo słyszałem o tym jak ktoś od Was wypisywał do dziewczyny innego z graczy tak samo jak i jego rodziny. Ja osobiście mając takie dziecko wstydziłbym się go. Weźcie się opamiętajcie i zachowajcie rozum przy tej rywalizacji wirtualnej, z podkreśleniem na WIRTUALNEJ. To tylko cyferki krateczki które Wam powinny umilić czas po pracy, szkole czy też po innym zajęciu, tak samo jak innym, a Wy to chcecie zniszczyć. Szwedzi przez tą gorszą część mają taką opinię i to u większości graczy tego serwera, część tego nie ukrywa, a część ukrywa żeby mieć z tego profity w formie pomocy w questach / wolnym expieniu. Proponuję weźcie pierdolnijcie wszyscy baranka w ścianę ogarnijcie d00psko podajcie sobie symboliczną rękę na zgodę i zajmijcie się stricte grą, a nie czyimś życiem prywatnym. Nikt Wam nie każe się kolegować.
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

Rumeye

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Grudzień 2020, 07:45:37 »
NAJWIECEJ SZCZEKAJĄ JAKIES GÓWNA TYPYU ALKOHOLIK I RESZTA RUMUNÓW  SZWEDA (AKA FORUMOWICZE PALCEM W DUPIE) AAAAAJJEEEEEE

Ty kogoś gównem nazywasz?
Pokażcie nam na tibii, bo nudy
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Grudzień 2020, 07:53:50 »
Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem.

Po 2 kurwo tym tropeheusem jak jechałeś wszystkim po rodzicach, to Ci do śmiechu było, a teraz płaczesz na forum zjebie ze ktoś Ci ciśnie


 

Rumeye

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Grudzień 2020, 08:02:53 »
Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem.

Po 2 kurwo tym tropeheusem jak jechałeś wszystkim po rodzicach, to Ci do śmiechu było, a teraz płaczesz na forum zjebie ze ktoś Ci ciśnie

Patrząc po tym co gość pisze, to brakuje mu trochę 5 klepki :D
A w tibii jest jeszcze gorszy, mimo to do nas pyskuje, więc znaki zapytania
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Grudzień 2020, 08:44:30 »
Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem.

Po 2 kurwo tym tropeheusem jak jechałeś wszystkim po rodzicach, to Ci do śmiechu było, a teraz płaczesz na forum zjebie ze ktoś Ci ciśnie

Patrząc po tym co gość pisze, to brakuje mu trochę 5 klepki :D
A w tibii jest jeszcze gorszy, mimo to do nas pyskuje, więc znaki zapytania

No chłop ewidentnie ma swój świat, swoje kredki.

Wstaw screeny jak piszemy do Twojej rodziny, możesz tutaj udostępnić moje dane osobowe jeżeli tak rzeczywiście było bo pisałeś tak Mrozowi.

Sam mam rodzinę dziecko, dopóki ktoś ich nie atakuje to ja nie atakuje jego rodziny.

A już napewno nie znizylbym się do takiego poziomu żeby pisać do rodziny/znajomych.

Śmieszne jest ze Wy zamiast rozwiązać problem z tym ze Was zabijamy w grze, zamiast rozwiązać go w grze, to robicie jakieś śmieszne podrygi typu robienie noob charow i podkładanie się, pisanie do mroza ze wypisujemy do Waszych rodzin, ktoś mwalowal i podbić nie umiecie nawet Mrozek Was wyśmiał, jebnijcie się ludzie w łeb i nauczcie się grać a nie płaczecie na forum
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2020, 08:58:03 wysłana przez Alkoholik »


 

Cynio

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Grudzień 2020, 08:56:19 »
Jak by wam administracja nie pomagała to wędki by wam się zaplily w tempie nieudacznik  :P ::)

jak nam administracja pomoga? powiedz godzie prosze XD i daj screena z wiadomosci kogos od nas do tego czegos
 

Cynio

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Grudzień 2020, 08:56:35 »
Czy ja przeglądam wasze prywatne profile i strasze was że naskarze waszym mama,zona,czy dziewczyna że gracie po nocach i że kupujecie po za zl na stronie nie ja takiego czegoś nie robię to Kurwa kto ma że sobą problem co ?

nie ze strony tylko od sztywno ziomek XD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

GrubasQ

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Grudzień 2020, 12:41:40 »
zdefiniuj to bo za chuja cię nie rozumiem, proszę po Polskiemu.

"Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem."
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Grudzień 2020, 13:27:02 »
zdefiniuj to bo za chuja cię nie rozumiem, proszę po Polskiemu.

"Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem."

Co jest dla Ciebie w tym zdaniu niezrozumiałego ?

napisałeś:

Cytuj
Ten serwer zszedł na psy, nie mają co robić to wypisują do. Rodzin graczy szanujmy się trochę. Bo jak narazie zachowujecie się jak zwierzęta.

odpisałem:

Cytuj
"Po 1 nikt nie wypisywał do żadnych rodzin wiec GrubasQ daruj sobie, bo Ty tez już podejmujesz desperackie kroki żeby się Nas  pozbyć jak podkładanie się noob charem."

Piszesz kropke w środku zdania a do mnie piszesz, proszę po polskiemu, btw. jak taki dobry z polskiego jesteś to się naucz poprawnie wypisywać wielką litere.


 

korpus99

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Grudzień 2020, 15:31:55 »
@Alkoholik może nie wiesz wszystkiego, ale tu Cie zaskoczę bo mamy SSy jak "JEBAĆ ULANE KURWY" czy Wasz człowiek na MC'ku pisze obraźliwe rzeczy w kierunku rodziny Złego oraz teksty typu "a może powiemy jej ile kasy wydales na gre???" lub "ja Cie rozpierdalam co Twoja laska pisze" jest tego od groma więcej, ale nie będę tego wszystkiego cytował bo nie mam tyle czasu. Ale najgorszym zachowaniem jest publikowanie czyjegoś wizerunku bez jego zgody - czytaj pobranie zdjecia z FB, wrzucenie go na IMGURA czy inny tego typu portal i wysyłanie na czacie Tibii. Jak się do tego odniesiesz?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Grudzień 2020, 15:54:29 »
@Alkoholik może nie wiesz wszystkiego, ale tu Cie zaskoczę bo mamy SSy jak "JEBAĆ ULANE KURWY" czy Wasz człowiek na MC'ku pisze obraźliwe rzeczy w kierunku rodziny Złego oraz teksty typu "a może powiemy jej ile kasy wydales na gre???" lub "ja Cie rozpierdalam co Twoja laska pisze" jest tego od groma więcej, ale nie będę tego wszystkiego cytował bo nie mam tyle czasu. Ale najgorszym zachowaniem jest publikowanie czyjegoś wizerunku bez jego zgody - czytaj pobranie zdjecia z FB, wrzucenie go na IMGURA czy inny tego typu portal i wysyłanie na czacie Tibii. Jak się do tego odniesiesz?

Człowieku to jest gra, popłaczesz się bo ktoś Ci kobietę zwyzywa w grze? Jeżeli tak to współczuję psychy. Każdy mądry, każdemu śmiesznie dopóki ktoś go nie zaczyna atakować, ten chojrak który zruchał wszystkie matki w naszym teamie teraz płacze na forum, tak samo jak Twoi koledzy.

Nie muszę się do niczego odnosić, bo nie pisałem do nikogo z niczyjej rodziny ani nie udostępniałem zdjęć.

Skończcie już płakać na tym forum, do Mroza, czy na FB, tylko zacznijcie grać i postawcie opór, bo zabawnie Wam było jak gnoiliście wszystkich na ptero a teraz spłakani nad jeziorkiem w temple siedzicie.



 

Lays

Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Grudzień 2020, 16:51:45 »
A Alkoholik Hau,Hau psina dalej szczeka aajee
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Kłopoty psychologiczne tropeheusa
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Grudzień 2020, 16:57:46 »
Cynio sprawdzian się zbliża a ty dalej na zdechlaku hehe

⚡GG:50619121