Here you can change website language:

Autor Wątek: NOWY EXP  (Przeczytany 2263 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mirek

NOWY EXP
« dnia: 05 Lipiec 2017, 10:35:38 »
Witam Mam pytanko do administracji czy była by taka możliwość i została lub zostało by dodane expy/Exp Gdzie można by było expić we 2 osoby Np Ek i Ed coś ala realna tibia chodzi mi o exp czy dało by radę czy istniała by taka mała szansa na wprowadzenie czegoś takiego?Żeby można było we 2 expic żeby tank był potrzebny a co za tym idzie większy exp za owe mobki czekam na odpowiedź Administracji i życzę miłego dnia :-X
 

Tomas

Odp: NOWY EXP
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec 2017, 11:14:06 »
Już tak można , nazywa sie to czyszczenei sobe expa , zbierz jedna dwie osoby i czyścisz sobie expa nic nie trzeba dodawac , chyba że chodzi ci o potworki które ogólnie by dawały wiecej expa , ale nawet i takie nie potrzebne bo za łatwo będzie , wbiłeś 200k, przez nocke mało co wbiłeś lvl to stwierdziłeś ze sobie posta napiszesz zeby zrobili większego expa BO TOBIE CIEŻKO SIE JUZ EXPI , to orsh ale bez przesady nie musi ciągle lvl jebac xxxxxxxxxx za dzien i noc , teraz wystarczy 1-2 nocki i masz już 150k , a ty chcesz jeszcze wprowadzić potworki co dadza wiecej expa ... Staminery teraz musisz kupować. Po za tym nwt jak taki exp zrobia , to jeśli ich liczba bd wynosiła 1-2 to nwt tam nie poexpisz , top gildie to zajmą i tylko one bd expic xd , A ty bd pisał next posta że expic nie możesz bo pk'uja top gildie na expie , jak sie padnie to chociaż jest trzeba troszke dłużej odrabiać lvl , a nie jak na 170k padasz i za 2-3 min odrabiasz stracony lvl
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2017, 11:29:19 wysłana przez Tomas »
 

Mirek

Odp: NOWY EXP
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec 2017, 12:18:20 »
Nikt tu nie będzie płakać w next poście tylko dałem Propozycję i każdy może sobie napisać opinie nawet mi się to podoba, że ktoś by takiego czegoś nie chce pozdrawiam :)
 

Neasty

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: -1
    • Zobacz profil
Odp: NOWY EXP
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec 2017, 15:41:47 »
Jak dla mnie slaby pomysl. Jezeli chcesz expic w taki sposob, to idz na na ots z niskim expem lub rl tibie xd. A tak poza tym, to Twoje skladanie zdan wydlubalo mi oczy po raz 3. >.<
Jeb*ć chrabąszcza



Jeb*ć chrabąszcza