Here you can change website language:

Autor Wątek: Turniej piłki nożnej  (Przeczytany 7202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Turniej piłki nożnej
« dnia: 15 Wrzesień 2020, 11:47:27 »
Hej, jak wiecie jakiś czas temu powstała arena na, którą nie można rzucać przedmiotów i można oglądać z góry więc całkiem spoko i teraz myślę zorganizować tam turniej o PLN/PUNKTY, tylko teraz dwa pytania:

1. Jaka ilość zawodników na drużynę? 1? 2? 3?
2. Czy da się w piłkę grać botem? Czy raczej bot tutaj na nic nie może wpłynąć?

Liczę na Wasze dodatkowe sugestie i odpowiedzi na pytania  :D
 

BoodyRPG

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2020, 12:15:55 »
Wszystko się da robić botem XD
 

Biggus Dickus

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2020, 12:54:01 »
Według mnie taki turniej jest nudny, a skoro jest taka arena i do tego Mrozu chce zorganizować turniej to może lepiej zrobić turniej pvp? Tylko żeby było dość chętnych to najlepiej jakby był tylko przykładowo do 250k lvla( taką postać można w 1-2 dni wyexpić) tak żeby każdy mógł spróbować swoich sił, a nie tylko topowi gracze. 
 

Mrozu

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2020, 13:00:26 »
Można zrobić coś takiego, narzucić z góry poziomy jakie mają być i ekwipunki + max 3/4 osoby.
 
Osoby które lubią ten post: Biggus Dickus

Biggus Dickus

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Wrzesień 2020, 13:13:12 »
Jakby była jakąś nagroda za sam udział to myślę, że dużo nowych by spróbowało, a nawet jak nie mają ekipy/znajomych to można z graczy, którzy grają solo i chcą spróbować zrobić randomowe ekipy, które stworzy Mrozu przed startem.
 

Quickly

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Wrzesień 2020, 13:15:26 »
Małą wiedzę masz Mrozu widzę. Turniej spoko pomysł ale tą piłkę na bocie w chwilę moment pushnie się do bramki. A takie Brazolle z tymi swoimi skryptami to przed rozpoczęciem będą mieli 3-0 😂 ale spróbować można.
 

kim bok

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Wrzesień 2020, 14:15:38 »
go turniej pvp, free kasa/pkt es
 

Mrozu

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Wrzesień 2020, 14:53:18 »
Tylko, że jak się odpali turniej PvP kim to tutaj zalogują osoby typu zabijamy po darmową kasę i tyle z tego będzie dla stałych graczy więc też nie wiem.
 
Osoby które lubią ten post: kim bok

GalAnonim

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Wrzesień 2020, 14:57:07 »
Ta dokładnie, taka piłka na chuja bo wszystko da się botem zrobić, turniej PVP fajna sprawa, sztywno godusy będą mogli się wykazać swoim PVP tak jak wczoraj na darashii.

Może w tym roku udałoby się go jeszcze zrealizować  ;D


Ale zrób jakieś teamy 10+ osób bo w 4 to sobie można wiecie co bo będzie tak naprawdę liczyć się kto pierwszy zaznaczy target xD

Mrozu to zrób jakieś mieszane squady wtedy będzie słabo ale chociaż będzie zabawa
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2020, 14:59:43 wysłana przez GalAnonim »
 

BoodyRPG

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Wrzesień 2020, 15:50:05 »
Mam zrozumieć,że ty tam w 7 lini druidem gierke robiłeś?
 

GalAnonim

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Wrzesień 2020, 16:36:16 »
Mam zrozumieć,że ty tam w 7 lini druidem gierke robiłeś?

A kto pisze ze ja robiłem gierkę ? XD po prostu macie takie dojebane PVP ze każdy u Was miał 1+ reborn oprócz stepla i jeszcze jednego, 5-6 charow po 3 rebornach, a u Nas 3-4 reborny i dostaliście przekope w równych liczbach i to jeszcze wy staliście w linii a my podbijaliśmy xD
 

BoodyRPG

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Wrzesień 2020, 16:47:47 »
Co to ma wspólnego z pvp gostek?
Zdaje mi się że poziom pvp nie zależy od levela ani kto podchodzi a kto stoi ale mogę się mylić XD
 

GalAnonim

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Wrzesień 2020, 17:02:18 »
Co to ma wspólnego z pvp gostek?
Zdaje mi się że poziom pvp nie zależy od levela ani kto podchodzi a kto stoi ale mogę się mylić XD

Jak ty pierdolisz, widac ze poza tym evo ots nigdzie nie grales.

Stoja 4 chary bez rebornów max lvl, 4 po 3 rebornach, kto szybciej padnie, chuj ze mnie grecki bog po 3 rebornach na bomby skladal na 700k ed, a my go w 4 nie umieliśmy złożyć - to pierwszy argument jezeli sadzisz ze to nie ma znaczenia w pvp

Nie ma znaczenia kto podchodzi? Nie sztuka stać w miejscu jak pizda i łapać tych co podbijają na walle, tylko sztuka wbić się tak żeby nie dać się złapać.

Nie będę z Tobą dyskutował w każdym poście jacy to Wy dobzi nie jesteście, bo rzeczywistość sama pokazuje co sie dzieje jak wychodzicie w rownych liczbach to spierdalacie w defa.

To ostatni post do Ciebie bo w każdym temacie wdajesz się w bezsensu dyskusje, jak chcesz podyskutowac to pisz priv chyba ze szukasz atencji u koleszków
 

BoodyRPG

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Wrzesień 2020, 17:05:43 »
Nie będę z tobą dyskutował o pvp bo wczoraj jak stałeś tym druidem na moście nadarashi a ja stałem palkiem pośród was to nawet se bomby za dupe nie rzuciłeś ani nic żebym cię nie odpushował więc możemy dyskutować o pvp jak nauczysz się podstaw gierki pozdro z fartem jebać kurwy z paraliżem rąk.
 
Osoby które lubią ten post: Grecki bog

kim bok

Odp: Turniej piłki nożnej
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Wrzesień 2020, 17:22:13 »
Tylko, że jak się odpali turniej PvP kim to tutaj zalogują osoby typu zabijamy po darmową kasę i tyle z tego będzie dla stałych graczy więc też nie wiem.

no to do wygrania elite pkt. i tak wiekszosc osob wolalaby upokorzyc enemy gildie
 
Osoby które lubią ten post: Omen