Here you can change website language:

Autor Wątek: Random  (Przeczytany 7953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen Xd Here

Odp: Random
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Styczeń 2022, 15:49:19 »
Chłopie to tak by gildie zabijały ludzi bez pytania zobacz sobie zasady radoma a później się udzielaj
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Random
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Styczeń 2022, 17:00:50 »
Omen, na niektórych otsach na których tez zreszta grales na większych lvlach deskę się 3-4 dni odrabia, a Wy za każdym razem jak ktoś od nas padnie to z chujem w ręce siedzicie i sprawdzacie czy miał blessa czy nie a jak nie miał to tydzień spamujecie, a chłop robi bossa oddaje Patryka robi taska i w 6h ma odrobiony lvl XD nie mówiąc o charach które expia

Wiem ze ty świata poza rexia nie widzisz


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Random
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Styczeń 2022, 17:28:03 »
Kiedyś extreme czy ziffer po walkach mieli -50k lvli i nikt nie płakał.

Expicie po 10 charow i płaczecie ze blessy za drogie, to takjakbys porsche jeździł i płakał ze dużo pali.

Ty się uważasz za jakiegoś dobrego tibijczyka a jakbyś się na realu wyjebal to bys się pochlastał chyba jakbyś musiał lvl odrabiać xD


 

Omen Xd Here

Odp: Random
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:01:51 »
Sempre here alko nie myl mnie ja sobie padam kiedy chce i ile chce a cyferki idzie odrobić wiadomo a ze wy macie problem ze tak jest ze nie ma żadnego wara bo każdy woli biegać i sejmować albo expić po 50 postaci nie moja winna
 

Omen Xd Here

Odp: Random
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:07:14 »
Niech wam Mrozu zrobi może arenę ze lvl ani bless nie będzie spadał to nie będzie płaczu bo to co się tu dzieje to jest choree ten ots zaraz będzie no pvp :D
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Random
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:12:56 »
O tego drugiego omena mi chodzi xD

Ja już dawno pisałem żeby na war zone była strefa ze sie nie pada tylko tp do pz i tyle, ale co z tego jak oponentów jest 9 osob z czego 6 bez rak co warzona na oczy nie widzieli xD


 

Mrozu

Odp: Random
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Styczeń 2022, 19:15:27 »
Co do tych blessów to kiedyś było X razy więcej walk i jednak ciągle jakoś byliście w stanie ogarniać sobie DC, nawet jak te blessy były tańsze to i tak ilość śmierci była -nasto krotnie większa, a teraz od roku się nie bijecie, a jest płacz o DC? Na tym otsie levelem po desce nie ma się co przejmować, jak jeszcze obniże blessy to NO POINT  :-X
 
Osoby które lubią ten post: KapitanBomba, Alkoholik, Krzychu, Halynka

Rai I Tort

Odp: Random
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Styczeń 2022, 22:13:40 »
To ty stawiasz na spamie UE i zaczynasz mnie bic. Kazdy ma prawo się bronić. 99% moich killów jest uzasadnione.
pragne zauważyć że jak ktoś używa mage bombe ale ma skrypta na walenie targeta przy graczach to i tak łatwo wejść pod tego spella bo jest duży i uderza 3-4 razy a ty to wykorzystujesz
 

Omen

Odp: Random
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Styczeń 2022, 23:43:56 »
Co do tych blessów to kiedyś było X razy więcej walk i jednak ciągle jakoś byliście w stanie ogarniać sobie DC, nawet jak te blessy były tańsze to i tak ilość śmierci była -nasto krotnie większa, a teraz od roku się nie bijecie, a jest płacz o DC? Na tym otsie levelem po desce nie ma się co przejmować, jak jeszcze obniże blessy to NO POINT  :-X

no to teraz zajebales argumentem jak alkoholik, wiesz ze te walki byly przed tym jak zmieniles wymagane DC na rebornach? BO WCZESNIEJ BLESSY BYLY PO 50DC CALY CZAS XDD
 

Omen

Odp: Random
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:00:20 »
Omen, na niektórych otsach na których tez zreszta grales na większych lvlach deskę się 3-4 dni odrabia, a Wy za każdym razem jak ktoś od nas padnie to z chujem w ręce siedzicie i sprawdzacie czy miał blessa czy nie a jak nie miał to tydzień spamujecie, a chłop robi bossa oddaje Patryka robi taska i w 6h ma odrobiony lvl XD nie mówiąc o charach które expia

Wiem ze ty świata poza rexia nie widzisz

ty se ziomek zapierdol w leb na starcie, 3-4 dni sie odrabia za deske XDDDDDD vestia cyleria realevo czy inne orsh otsy maja praktycznie darmowe te blessy nie wiem co ty nacpancu wypisujesz. Ten saluto to juz miesiac lvl odbija bo codziennie -5k. A chary nie expia zadne wiec podwojny strzal w kolano, zastanawiam sie czy jest tu sens Ci ogolnie odpisywac, bo juz mi sie znudzilo mieszanie cie z blotem.
 

Omen

Odp: Random
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:01:40 »
Kiedyś extreme czy ziffer po walkach mieli -50k lvli i nikt nie płakał.

Expicie po 10 charow i płaczecie ze blessy za drogie, to takjakbys porsche jeździł i płakał ze dużo pali.

Ty się uważasz za jakiegoś dobrego tibijczyka a jakbyś się na realu wyjebal to bys się pochlastał chyba jakbyś musiał lvl odrabiać xD

Nie bylo takich sytuacji zeby mieli tyle na minusie, moze extreme mial ale to nic nowego on czesto zapominal o blessach.
Ziomek ja za dcki to bym mogl cie na wylacznosc kupic, takze nie placze o dc ;) To takim samym farmazonem byloby mowienie ze grubasek nie ma na blessy :(
 

Mrozu

Odp: Random
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:17:22 »
No coś Ty, Wy się biliśćie na trzecich rebach, dużo droższe były te blessy niż 50dc, a padaliście przez parę miesięcy na dwie gildie codziennie więc nawet gdyby to to była 1/4 tego co teraz to zobacz ile czasu minęło  :-X
 

Pentar

Odp: Random
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:23:58 »
Cześć kumple, zamiast pisać na tym forum to lepiej róbcie zapasy DC na wiosnę  8)
 

Omen

Odp: Random
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:24:50 »
No coś Ty, Wy się biliśćie na trzecich rebach, dużo droższe były te blessy niż 50dc, a padaliście przez parę miesięcy na dwie gildie codziennie więc nawet gdyby to to była 1/4 tego co teraz to zobacz ile czasu minęło  :-X

Byly po 50dc na 100% bo pozniej byla o to spina. Wiesz mi dc nie brakuje wiec, rob co chcesz, spytaj krzycha albo randomow ile maja dc w tornistrach szkolnych.
 

Omen

Odp: Random
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Styczeń 2022, 00:25:21 »
Cześć kumple, zamiast pisać na tym forum to lepiej róbcie zapasy DC na wiosnę  8)

masz tyle charow ze sie nie wyplacisz za blessy wiec do kogo to piszesz?