Here you can change website language:

Autor Wątek: Dalej bezkarność?  (Przeczytany 5406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OMEN KOCUR

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Październik 2021, 14:11:07 »
i) Utrudnianie innym graczom dostepu do jakiegokolwiek miejsca na mapie karane jest jailem.

to jest wlasnie przestrzeganie wlasnego regulaminu pozdro

no tu poniekad masz racje, w regulaminie jest jail za blokade wiec czemu od zawsze wjezdza ban na 7dni?


a z drugiej strony mrozu kilkukrotnie pisal ze nie mozna blokowac ogolnie i wystarczy 30s filmik

Bracik film ma 8 sekund XDDDDD

tak mordzia rozumiem a teraz wroc do mojego posta i przeczytaj jeszcze raz

stoja 4 osoby blokuja ewidento pzta, alkoholik sie zjebal o to ze stalismy przed drzwiami w 10 osob i nie mogliscie przebic co on sam nazwal blokowaniem questa xD

@Mrozu jeszcze jedno bo ostatmim razem miala miejsce sytuacja jak robilismy questa przyszedl daunlentil na Ruviku i chcial robic z nami. Oczywiscir nigdzie nie wszedl bo by zaczal lurowac lub odebral nagrode co oczywiscir nie wchodzi w gre. Co w takiej sytuacji? mozna go skopac czy pozeolic mu zalurowac 20 naszych charow i dopiero wtedy (XD?)
No tak ale wam nic nie zrobił za to a my bany XD
Dużo chyba pisać nie trzeba, myślę że mrozu zajmiesz się tym, widać bezkarność nie zna granic.

Idź znów na randoma tam się nadajesz bo póki co to chodzisz podpierdalasz co minutę a dalej jesteś chujem do szczania

Odezwał się gostek co robi Reloaded co kilka dni 😆
Gostek jak Ciebie Arkowiec pcha 10 sqm 😆😅😅😅

Nie robię reloadu co kilka dni randomie

Nie pamietam pokaż cama bo jedyny kto mnie majta to omen i ja go więc to bez różnicy tylko że wy bez niego to rozjebani jesteście, a Ja wam na castle pokazałem jak 7 magów sie odcina i podbić nie mogą więc skończ pierdolić od walla 3 razy się odbiłeś.
ESSAA

e braciak, a teraz przyznaj ze rozjebalem Was tym movem na zamku :D
Na zamek specjalnie was wpuściliśmy bo chcieliśmy powalczyć normalnie i już was łamaliśmy ale za krótkie castle było :D bo grasz z randomami bracik :D

ta zoabczyliscie 1 osobe na wejsciu i poszliscie bic kinga :D
 

cyni0

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Październik 2021, 14:18:56 »
no chuj trudno ja wale xa widzimy sie na lidze widzowie
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG

Nightmares

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Październik 2021, 14:56:42 »
i) Utrudnianie innym graczom dostepu do jakiegokolwiek miejsca na mapie karane jest jailem.

to jest wlasnie przestrzeganie wlasnego regulaminu pozdro

no tu poniekad masz racje, w regulaminie jest jail za blokade wiec czemu od zawsze wjezdza ban na 7dni?


a z drugiej strony mrozu kilkukrotnie pisal ze nie mozna blokowac ogolnie i wystarczy 30s filmik

Bracik film ma 8 sekund XDDDDD

tak mordzia rozumiem a teraz wroc do mojego posta i przeczytaj jeszcze raz

stoja 4 osoby blokuja ewidento pzta, alkoholik sie zjebal o to ze stalismy przed drzwiami w 10 osob i nie mogliscie przebic co on sam nazwal blokowaniem questa xD

@Mrozu jeszcze jedno bo ostatmim razem miala miejsce sytuacja jak robilismy questa przyszedl daunlentil na Ruviku i chcial robic z nami. Oczywiscir nigdzie nie wszedl bo by zaczal lurowac lub odebral nagrode co oczywiscir nie wchodzi w gre. Co w takiej sytuacji? mozna go skopac czy pozeolic mu zalurowac 20 naszych charow i dopiero wtedy (XD?)
No tak ale wam nic nie zrobił za to a my bany XD
Dużo chyba pisać nie trzeba, myślę że mrozu zajmiesz się tym, widać bezkarność nie zna granic.

Idź znów na randoma tam się nadajesz bo póki co to chodzisz podpierdalasz co minutę a dalej jesteś chujem do szczania

Odezwał się gostek co robi Reloaded co kilka dni 😆
Gostek jak Ciebie Arkowiec pcha 10 sqm 😆😅😅😅

Nie robię reloadu co kilka dni randomie

Nie pamietam pokaż cama bo jedyny kto mnie majta to omen i ja go więc to bez różnicy tylko że wy bez niego to rozjebani jesteście, a Ja wam na castle pokazałem jak 7 magów sie odcina i podbić nie mogą więc skończ pierdolić od walla 3 razy się odbiłeś.
ESSAA

e braciak, a teraz przyznaj ze rozjebalem Was tym movem na zamku :D
Na zamek specjalnie was wpuściliśmy bo chcieliśmy powalczyć normalnie i już was łamaliśmy ale za krótkie castle było :D bo grasz z randomami bracik :D

ta zoabczyliscie 1 osobe na wejsciu i poszliscie bic kinga :D

Nieee autentycznie ci mówię że stwierdziliśmy że chcemy normalnie się bić ale castle za krótko trwało i tak Regulamin regulaminowi nie równy no cóż life
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Październik 2021, 15:52:44 »
Xlog po raz 20 xDDD


 

Nightmares

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Październik 2021, 16:02:58 »
Xlog po raz 20 xDDD
EEE forumowicz wszedłbyś na gather a nie krytykował XD
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, BoodyRPG

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Październik 2021, 16:16:08 »
Xlog po raz 20 xDDD
EEE forumowicz wszedłbyś na gather a nie krytykował XD

Ja poprostu nabrałem się na waszego 16 xloga i dalej nie wbijam xD


 

BoodyRPG

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Październik 2021, 16:24:08 »
No a w 4 mamy śmieciu grać jak nigdy Cię nie ma a na forum spędzasz więcej czasu niż pomagasz w gierce?
 
Osoby które lubią ten post: vitamins, Omen

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Październik 2021, 16:53:50 »
No a w 4 mamy śmieciu grać jak nigdy Cię nie ma a na forum spędzasz więcej czasu niż pomagasz w gierce?

A po chuj mam wbijać jak wy więcej na xlogu gracie niż w gierce, dawno odpuściłem takie zjebane granie, albo gracie albo płaczecie o byle gowno i walicie x loga co tydzień, bo nie raz się zblaznilem przez takie pierdolenie, ktoś nie powiem kto pisze i mówi walimy xloga, a za tydzień na fb spamuje do wszystkich i robi wielki come back.

Wbijacie na otsa na miesiąc, walicie xloga na 3 miesiące i znowu wielki comeback
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2021, 16:56:11 wysłana przez Alkoholik »


 

cyni0

Odp: Dalej bezkarność?
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Październik 2021, 17:30:27 »
na szczescie alkoholik warte na forum ma nieprzerwana, bez xlogow
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik