Here you can change website language:

Autor Wątek: VENI VIDI VICI  (Przeczytany 10078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Marzec 2022, 11:16:59 »
hahaha GDZIE JA SIE SPLAKALEM GOSCIU ? POKAZ MI TO XD TO NIE MOJ CHAR WYSLALEM CHARA INNEGO KTOREGO ZABILISCIE TAK DLA ZABAWY ZEBY BYLO SMIESZNIEJ WIEC PRZESTAN ROBIC Z SIEBIE IDIOTY> BO WIEKSZA INTELIGENCJA TO SWICA DZIECI W PRZEDSZKOLU OD CIEBIE . SKONCZ JUZ PIERDOLIC, TAK JESTES CHORAGIEWKA CZEGO NIE ZROZUMIALES ???

Erydia POT killed at level 704280 by Lacho Ciong, by Omen, by GODMEN, by Eveline and by SAYED


MIALY BYC ZABOJSTWA LUDZI Z SCREENA A NIE WSZYSTKICH POZDRO :D

teraz juz widzisz czy ci kurwo na czolo przykleic i lusterko podac?
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Marzec 2022, 12:02:41 »
A PODOBNO TO JA PLACZE, (KURWO, SMIESCIU ,SPOCENCU ,SPLAKANCU, MARGINESIE ) DOBRZE ZE JEST Z KOGO SIE POSMIAC :D OFIARO
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Marzec 2022, 12:03:50 »
PRZECIEZ TO NIE MOJ CHAR XDD HAHAHA
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #63 dnia: 18 Marzec 2022, 13:25:09 »
ja pierdole ty jestes glupszy od alkoholika
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #64 dnia: 18 Marzec 2022, 13:32:43 »
ja pierdole ty jestes glupszy od alkoholika

Już nawet randomy ci cisną

Standardowo jak omen argumentów nie ma to wyzywa od debili albo farmazonów jak moja siorka jak miała 6 lat i mówiła jak jej jebnalem kopa „głupi jesteś” i z płaczem do mamy szla


 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #65 dnia: 18 Marzec 2022, 14:05:00 »
ja pierdole ty jestes glupszy od alkoholika

Już nawet randomy ci cisną

Standardowo jak omen argumentów nie ma to wyzywa od debili albo farmazonów jak moja siorka jak miała 6 lat i mówiła jak jej jebnalem kopa „głupi jesteś” i z płaczem do mamy szla

Gostek tu nawet nie ma sensu gosciowi odpisywac, sam widzisz co chlop pisze, jak pojdziesz pod depo to tam randomy juz banner postawili 'jebac alkoholika' :D typ sie poplakal ze zabilismy mu kolege z gildii, wylewa 7 poty na forum a pisze do mnie o placzu i charagiewie wiec tu nie ma sensu nawet argumentow podawac podobnie jest z 95% twoich postow
 
Osoby które lubią ten post: PAN ORDYNAToR

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Marzec 2022, 14:06:00 »
A PODOBNO TO JA PLACZE, (KURWO, SMIESCIU ,SPOCENCU ,SPLAKANCU, MARGINESIE ) DOBRZE ZE JEST Z KOGO SIE POSMIAC :D OFIARO

Czyli jednak zlapales za lusterko, dobry wybor
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #67 dnia: 18 Marzec 2022, 15:23:24 »
JAK NA TEN SWOJ WIEK JESTES MALO DOJRZALY KOLEGO, ja tu potu nie wyciskam tak jak Ty, Wjebales sie w forum zaczepiasz ludzi szukasz atencji a nawet Ciebie nie znam tak jak Ty mnie i nigdy nie mielismy stycznosci, dlatego mnie bawi twoje podejscie . a skoro jestes taki dorosly to chyba znasz znaczenia slowa CHORAGIEWKA ??? bo W tym watku VENI VICI to masz taki status. dlatego zapraszam Cie do normalnej rozmowy i oczekuje wyjasnien z twojej strony. Bo poki co tak jak powiedzialem zwykla CHORAGIEWKA jebiesz szwedow i ich wyzywasz a w poscie im propsujesz. Dlatego tak mnie bawia twoje wypowiedzi. Chcesz porozmawiac to napisz pw. Poki co jestes naprawde na niskim poziomie tymi swoimi odpowiedziami, i tak Cie dupsko zaszczypalo ze zaczales mnie wyzywac nie potrzebnie. Cwaniaczek w srednim wieku upadl nizej niz 15 latek.
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #68 dnia: 18 Marzec 2022, 15:55:28 »
JAK NA TEN SWOJ WIEK JESTES MALO DOJRZALY KOLEGO, ja tu potu nie wyciskam tak jak Ty, Wjebales sie w forum zaczepiasz ludzi szukasz atencji a nawet Ciebie nie znam tak jak Ty mnie i nigdy nie mielismy stycznosci, dlatego mnie bawi twoje podejscie . a skoro jestes taki dorosly to chyba znasz znaczenia slowa CHORAGIEWKA ??? bo W tym watku VENI VICI to masz taki status. dlatego zapraszam Cie do normalnej rozmowy i oczekuje wyjasnien z twojej strony. Bo poki co tak jak powiedzialem zwykla CHORAGIEWKA jebiesz szwedow i ich wyzywasz a w poscie im propsujesz. Dlatego tak mnie bawia twoje wypowiedzi. Chcesz porozmawiac to napisz pw. Poki co jestes naprawde na niskim poziomie tymi swoimi odpowiedziami, i tak Cie dupsko zaszczypalo ze zaczales mnie wyzywac nie potrzebnie. Cwaniaczek w srednim wieku upadl nizej niz 15 latek.


ostatni raz ci odpisuje bo to nie ten poziom kolezko.

Nazwales mnie choragiewka i sie sadzisz, ze to ja nie wiem co to znaczy, a zobacz jaki przyklad podales - ze jebe szwedow i ich wyzywam ale w postach im propsuje. Juz ci tlumacze, tak jebe szwedow ale to nie zmienia faktu, ze spropsuje kazdego z nich jezeli bedzie mial racje (nie jak alkoholik ktory mnie widzi na kazdym charze ktorego spotka) - czy tak wyglada podejscie malo dojrzalego goscia?
Dwa, napisales ze to ja placze podajac wyzywanie Cie jako powod (XD), a to ty wstawiles deda swojego kolegi z prosba o bana dla tych osob po czym z kazdym kolejnym postem idziesz w zaparte gdzie tak na prawde powinien calej waszej gildi zdjac status.

Teraz sobie pomysl ile ludzi sie z ciebie smieje przez to co napisales i jak sie finalnie okazalo - strzeliles sobie w kolano.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, cyni0

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #69 dnia: 18 Marzec 2022, 16:02:59 »
Rozumiem, No wlasnie widze ze sie nikt nie smieje, bo poki co to mi pisza ze mam racje a Ciebie wyzywaja ze sie spociles itd. Tak Cie nazwalem bo tak sie zachowujesz na poscie, bez powodu czego nie rzucam na wiatr. A jak chcesz sprostowac sprawe i podejsc normalnie to tak jak mowilem mozna wskoczyc czy na dsc czy tam do was na tsa , a jak nie chcesz to mozesz napisac priv. Wjechales po Erydie gdzie mozna bylo mnie tylko sciagnac. Post ktory ktos stworzyl tez jest bez sensu bo za darmo nigdy nic niema wiadome. A to skoro mowia ze ban,ze status itd. to i wkleilem wasz wjazd na erydie przykladem dla innych i o to miales pretensje. A na koniec dodam ze w postach takich uzywales slow ze wjechales w status mlodszego pokolenia, gdzie wiekszosc stad mogliby mowic do Ciebie Ojciec. ^^ I mowisz ze to ja nie mam poziomu a sie troszeczke zblazniles.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #70 dnia: 18 Marzec 2022, 16:09:12 »
Ahh nie ma to jak omen piszący komuś ze wszyscy się z niego śmieją, wszyscy czyt. koledzy z teamu xD

Omen za ile lat wkoncu zrozumiesz ze to z ciebie się wszyscy śmieją i przestaniesz tak każdemu pisać żeby podbudowywac swoje ego


 
Osoby które lubią ten post: Simon