Here you can change website language:

Autor Wątek: What the hell is going on?  (Przeczytany 9832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aloesowy

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Wrzesień 2017, 10:12:05 »
Jeszcze zauważyłem załączony obrazek, skoro uważasz, że koniec jest bliski to zachęcam do szybkiej zmiany serwera na takiego gdzie możesz liczyć na kilkuletnia idealną rozgrywkę.
To chyba my gramy na tym serverze i mowimy Ci propozycje, ktore polepsza gre.. A Ty jak zwykle w dupie, sluchasz jakis jebanych warjatow, ktorzy zostali wyjebani, tyle w temacie, padniemy w te 15 osob to dopiero oslabisz questy.. Prowokacja sie udala, po co klocisz sie z graczami, zamiast posluchac dobrych rad ;]
Blah Blah Blah
 

Varen

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Wrzesień 2017, 10:15:15 »
Dorzucę coś od siebie, choć pomimo top1. Mrozek i tak będzie miał to w.
 Elite wykonalny (chyba) stałem tam, byłem na dole, do azerusów nie doszedłem, ale jak na razie ja zgłaszałem swoją gotowość do podjęcia kolejnej próby. kilka dogów obecnie nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Myślę, że powoli i może...

Legi? Pomimo m walla i tak było ciężko. Wczoraj weszliśmy i nie zdążyłem rzucić nawet 1 walla. Jest na to sposób, owszem. Lecz jak na razie wydaje mi się, że za duże combo tam wchodzi.

Spell? Wiem, że wyważenie postaci i stworzenie i utrzymanie balansu to ciężka sprawa, lecz w tym momencie najlepsza prof to rp. Ek bije tyle co nic, ale też nie jest jakimś super tankiem. Pomijam, że obecnie w odróżnieniu od RP ja ze sworda mogę kogoś pomiziać po plecach. Quest jest super, i muszę przyznać, że to najlepszy quest jaki tutaj jest, ale spell z pewnością musi przejść kolejne zmiany.

Respy? Niby mamy elite, zobaczymy co tam będzie. Oby znowu wszyscy nie musieli się kisić jak ogórki.

Każdy ma swoje bolączki, dla mnie 4 mc to przesada, bo po co robić wary, że zbiera się cała ekipa, skoro wystarczy dwóch gości z mckami. Takie to pvp. Najbardziej wkurza mnie również to, że pomimo bycia top 1, jeśli mam jakiś problem mogę pisać w kosmos, taki sam efekt. O problemie z domkiem piszę od 2 tyg.

Zmiany są, są fajne, czasem te drobne też są istotne bo tworzą klimat. Ale w teorii, że obecnie najważniejsze i najistotniejsze kwestie są wciąż niedopracowane tkwi ziarno prawdy.
 

Voodoo

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Wrzesień 2017, 12:37:34 »
Spell? Wiem, że wyważenie postaci i stworzenie i utrzymanie balansu to ciężka sprawa, lecz w tym momencie najlepsza prof to rp. Ek bije tyle co nic, ale też nie jest jakimś super tankiem. Pomijam, że obecnie w odróżnieniu od RP ja ze sworda mogę kogoś pomiziać po plecach.

W którym miejscu Rp jest najlepszy? Logiczne, że bije więcej z targetu i spear, na rl też  bije najwięcej. A poza tym ma trochę hp i coś tam wystoi, tyle. Moim zdaniem Ek i Rp na wysokim lvl są dobrze zrobione. Ek ma niby być nie do zabicia w 6 osób a do tego mieć dmg jak Rp czy Ms, śmieszne. Teraz najbardziej po dupie dostają magowie, na qustach przeważnie musza czekać aż się wybije, żeby mogli wejść, bo padają od wave potworów. Poza tym Exori boli bije swoje... gram Rp i Ek, obie dają radę, więc nie przesadzaj, bo znów powstanie skrajność. Zresztą to nie temat tego posta.

Ja nie mam pretensji o questy, że powstają super, tylko nie róbmy skrajności. Skoro uważacie, że Lęgi 400k nie są skrajnością robić Psalma i 5x Dragonaus w 4 osoby to ja nie mam pytań.

Wykonalny CHYBA, mogę Cię zaprowadzić na dół wtedy się wypowiesz ok? Stacków nie ma, uprzedzam. ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2017, 12:40:46 wysłana przez Voodoo »
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Wrzesień 2017, 12:56:18 »
Twoi odpowiedni ludzie dali xloga na ponad miesiąc, wracają i płaczą, bo nie maja lvl i sami wave nie mogą zrobić. Gdyby to było w druga stronę, nie oszukujmy się, to byś palcem nie kiwnął. Znów chcą robić OTS pod siebie, byli chamscy, czyt. frajerami, jak cały serwer się wyexpił i ich bije, bo zostali w tyle to wielce płaczą. (Jeszcze niedawno napisałeś sam, że dali xloga, wracają i chcą pod siebie, a Ty nic zmieniać nie będziesz, widzę szybciutko Cię kupili).
To Gdzie Kurwo Byles na Poczatku ots Gdy Warjaty byli Top 2 Gildia na otsie Gdzie byly Wary z Wickedami ? Gdzie kurwo bylas? Zero Podjazdu byscie mieli jak i wtedy i teraz . Ots Zostal Przekopany i gildie wyszly Czaisz? A to Ze ty kurwa grasz Rpg i bijesz lvl qesty To chuj ci w dupe . To po chuj sie Wypowiadasz.



⚡GG:50619121
 

Voodoo

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Wrzesień 2017, 13:12:56 »
@up hamuj język prostaku, anonimowy w internecie. Jak mawiają kozak w necie p**** w świecie. Całuję gorąco.
 
Osoby które lubią ten post: Aloesowy, Eliza

Rumeye

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Wrzesień 2017, 13:51:55 »
No dobra Frosto, wbiliście kiedyś, przekopaliście, szanuje.
Ale teraz nikogo z Was nie ma i macie chuja pojęcie o tym co dzieje się na OTSie.
 
Osoby które lubią ten post: Frosto

Mrozu

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Wrzesień 2017, 14:46:06 »
Żadnego sensowego argumentu nie ujrzałem czy też wypowiedzi wartej odpowiedzi, więc nie będę się ponownie rozpisywał czy też po raz kolejny tłumaczył tego samego Waszej gildii. Kończąc dodam tylko, że wave będą robione na dniach (nie oczekujcie, że będą tak silne jak były) i czekam na screena jak padacie w te mniej niż 5 sekund na elite armor/legs lub elite ticket w 15 osób. O 23:00 dodam coś bezsensowego dla pozoru, że coś robię.



//UPDATE
Zapomniałem dodać, bo ktoś pisał, że mnie nie ma jeszcze ELITE to chciałbym przypomnieć, że w pierwszy dzień dodania cast systemu pokazywałem czy istnieje czy nie.
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2017, 14:55:43 wysłana przez [GOD] Mrozu »
 

Rumeye

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Wrzesień 2017, 15:12:04 »
Może umówmy się, że idziemy po bossie i zobaczysz jak to wygląda ?
 

Voodoo

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Wrzesień 2017, 17:51:07 »
Mrozu zapraszam dziś z nami na quest Legi, ale oddajesz wszystkie lvl (nie chodzi mi o lvl, ale dla samego faktu, że mamy racje).

PS Bo niestety screenshotów co sekundę Ci nie zrobię.  ;D
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2017, 18:24:57 wysłana przez Voodoo »
 

KaKe HeRe

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Wrzesień 2017, 18:58:34 »
WY JEBANE PETY CHODNIKOWE GDZIE BYLISCIE JAK Z JERRYM BYLY BITKI ( NIESTETY W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW JEDNOSTRONNE)  W KANALACH CZEKALISCIE BO SIE EXPIC NIE MOGLISCIE A TERAZ KOZAKI JEBANE
SPELLE ZNAJAC ZYCIE ROBI MROZU ZE WSPOLPRACA AVENA KTORY CIE ROBI MALYM PALCEM U STOPY.

Idz na jakies 10.96 pograc dla questow. Takie orshe sa tylko dla expienie do pewnego stopnia i reszta do ORO.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Wrzesień 2017, 20:48:01 »
WY JEBANE PETY CHODNIKOWE GDZIE BYLISCIE JAK Z JERRYM BYLY BITKI ( NIESTETY W WIEKSZOSCI PRZYPADKOW JEDNOSTRONNE)  W KANALACH CZEKALISCIE BO SIE EXPIC NIE MOGLISCIE A TERAZ KOZAKI JEBANE
SPELLE ZNAJAC ZYCIE ROBI MROZU ZE WSPOLPRACA AVENA KTORY CIE ROBI MALYM PALCEM U STOPY.
:-* :-* :-* :-*

⚡GG:50619121
 

P.E.

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Wrzesień 2017, 13:21:31 »
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Wrzesień 2017, 13:22:40 »

⚡GG:50619121
 

P.E.

Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Wrzesień 2017, 13:23:44 »
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: What the hell is going on?
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Wrzesień 2017, 13:24:30 »

⚡GG:50619121