Here you can change website language:

Autor Wątek: BóL DUPY XD  (Przeczytany 4163 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

demian

BóL DUPY XD
« dnia: 21 Listopad 2019, 22:00:13 »
1 . Dragonus , nagle pojawił się w innym miejscu gdzie była juz topowa gildia i juz czekała na niego ? ps. nigdzie nie było info o tym . Czary nie sądzę

2 .    Zmniejszono exhausted na Paralyze z 3500 ms na 2500 ms.  < ---- Serio zaczeli wam płakać to im daliście takiego buffa ? gdzie Topowa gildia składa sie w 60-70 % z samych  Druidów ? wtf może dajcie im więcej  % sio jeszcze .
3. 2 Bramy na castle ? 3 raz z rzedu , podobno walka ma byc równa a tutaj widzę tak nie jest , poza tym brak tych .... ch.... nagród
co prawda 2 h staminy , i poprzednie  gildie wykorzystywały buga na odbiór staminy ?

e) Wykorzystywanie i ukrywanie bledow serwera/gry dla wlasnego zysku jest karane usunieciem konta.
g) Podszywanie sie pod Ekipe Rexia OTS lub (innych graczy jest zabronione.) np END = ENND

ale widze że jeśli sie zna Administracje można regulamin sobie w d... wsadzić , jesli tak dalej pójdzie to nie zyskacie nowych graczy i bedziecie dorabiać na serverach pobocznych .

"Uwielbiam wasz płacz , miód dla moich uszów  a teraz czekam na HEJTY " rexar
 

end

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2019, 22:07:43 »
1 . Dragonus , nagle pojawił się w innym miejscu gdzie była juz topowa gildia i juz czekała na niego ? ps. nigdzie nie było info o tym . Czary nie sądzę

2 .    Zmniejszono exhausted na Paralyze z 3500 ms na 2500 ms.  < ---- Serio zaczeli wam płakać to im daliście takiego buffa ? gdzie Topowa gildia składa sie w 60-70 % z samych  Druidów ? wtf może dajcie im więcej  % sio jeszcze .
3. 2 Bramy na castle ? 3 raz z rzedu , podobno walka ma byc równa a tutaj widzę tak nie jest , poza tym brak tych .... ch.... nagród
co prawda 2 h staminy , i poprzednie  gildie wykorzystywały buga na odbiór staminy ?

e) Wykorzystywanie i ukrywanie bledow serwera/gry dla wlasnego zysku jest karane usunieciem konta.
g) Podszywanie sie pod Ekipe Rexia OTS lub (innych graczy jest zabronione.) np END = ENND

ale widze że jeśli sie zna Administracje można regulamin sobie w d... wsadzić , jesli tak dalej pójdzie to nie zyskacie nowych graczy i bedziecie dorabiać na serverach pobocznych .

"Uwielbiam wasz płacz , miód dla moich uszów  a teraz czekam na HEJTY " rexar

1. Było napisane na czacie "20:49 DRAGONAUS W ZAMKU [WYSPA BOSSOW] 20:50" to że czytać nie umiecie to wasz problem

2. Tu się nie wypowiadam, bo cała wasza gildia płacze żeby rp dostał nerfa bo mnie zabić nie możecie

3.1 Od początku otsa jest tak, że gildia która dołączy jako pierwsza do bitki ma 1 gate, a druga gildia ma 2 gate.
3.2 Powiesz mi dokładnie jaki ten bug? Bo chyba o nim nie slyszałem.
3.3 Chuj ci do tego, że mój ziomek zrobił sobie taki nick za moją aprobatą XD
 

Dante S.

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2019, 22:10:59 »
Dragonaus pojawił się zgodnie z zapowiedzią, którą każdy miał na ekranie. Jeżeli ktokolwiek z administracji stawia bossa, może go postawić gdzie mu się to podoba, tak jak miało to miejsce wiele razy wcześniej w enigmie.
Poproszę jaśniej w kwestii jakiegoś buga na staminę, nic mi o nim nie wiadomo. Jeżeli ktoś robi postać o nicku Dantee Salieri i mi to nie odpowiada, zgłaszam to jako podszywanie się, w tym przypadku kolega End'a zrobił sobie podobny nick za jego zgodą, a my nie odnotowaliśmy jakichkolwiek skarg.


"Uwielbiam wasz płacz , miód dla moich uszów  a teraz czekam na HEJTY " rexar

Uszu*
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2019, 22:18:15 wysłana przez Dante S. »
 

demian

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2019, 22:17:23 »

3.3 Chuj ci do tego, że mój ziomek zrobił sobie taki nick za moją aprobatą XD

Hmmm regulamin dotyczy każdego , a swoją aprobate możesz sobie w ... wsadzić , ale skoro ADMINISTRACJA Servera pozwala na to
, to się potem nie dziwcie , że inni bedą płakać ze administracje was wspiera
 

Ave AVA

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2019, 01:21:13 »
Nelfis aka placzka na forum 😁
 

Endd

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Listopad 2019, 06:46:30 »
Gdyby regulamin dotyczył każdego to Nelfis za swoją niezłomność i bieganie na 4 Mc by dostał Bana na każdego chara a nie tylko na jednego i to w dodatku najmniejszy lvl. A co do nicku- Jesli ból dupy aż tak śćiska TO BIERZ DYWAN POD PACHĘ I WYPIERDALAJ!

NIE POZDRAWIAM
 

NELFISEK

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Listopad 2019, 02:35:05 »
Gruby aka sraczka nie płaczka , akurat to nie ja pisałem więc tu masz pecha.
Postacie z nickami DEEFENDER itp itd powinny dostać banicje , podczas bitki chuj wie kogo bić bo same defendery latają.
Pisałem mrozowi propozycje zrobienia na war zone limit mc , lecz widze chyba nici z tego :)
Co do bossów się nie wypowiadam bo już GM DANTE dał popis z nimi kiedyś.

Aa i co do zabijania na 4 mc wszystko było wytłumaczone sprawdzone logi więc nie widzę problemu :)

« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2019, 02:46:21 wysłana przez NELFISEK »
 

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Listopad 2019, 09:08:18 »
Z punktem pierwszym się nie zgodzę, owszem zrobiłem bossa dodatkowego, było WYRAZNIE NA CZERWONO napisane, pisałem po różnych kanałach, pisałem Głównie dla wszystkich widoczne, jakims dziwnym trafem, wszyscy wiedzieli że Boss będzie na Zamku na Wyspie Bossówa nie w "dziwnym miejscu" jak zes to okreslil, bo tam go respilem I tak Was ( graczy ) o tym, poinformowalem, tyle mam do powiedzenia.
 

Mrozu

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Listopad 2019, 09:17:19 »
1. Dragonausa organizował MOST i wszystko ładnie zrobił, włącznie z pisaniem, skończ wymyślać Nelfiś.

2. Nikt nie zaczął płakać, wbiłem sobie w każdą topkę profesji i zobaczyłem, że najmniej topowych jest EK i ED więc dla nich coś zmieniłem. Planuje też znerfić Defendery u RP więc nie zakładaj nowego tematu jak zobaczysz taką zmianę, że niby pod kogoś.
3. Castle już jest drugą edycje i zawsze druga gildia miała dwie bramy i jest równa, a to dlatego, że może je bić więcej osób niż pierwsza gildia, tak samo tą drugą ze względu na stacka.  O jakim bugu na odbiór staminy mówisz?
4. Co do podszywania no to jest wtedy kiedy osoba pod, którą się podszywają to zgłasza, bo tak to przecież może to nikomu nie przeszkadzać. Ty ostatnio zgłaszałeś, że nick "beka z nelfisia" czy coś takiego się pod Ciebie podszywa, gdzie tutaj jest podszywanie xD?

Bana też dostałeś dzięki mojej uprzejmości na jedną postać i to wybraną przez siebie więc nie zdziw się, że jak ktoś z innej gildii Cię teraz zabije na większej ilości MC dostanie bana na wybraną przez siebie postać, jestem sprawiedliwy.

Podsumowując mam od Ciebie codziennie wiadomości na fanpage/ctrl+r i teraz nawet na forum, zaczyna mnie to drażnić, szczególnie, że może na te wszystkie oskarżenia 10% się sprawdziło i to w małym stopniu, a ja na tym tracę, bo wmawiasz to innym osobom. Od teraz raczej będę tylko wyświetlał tylko wiadomości od Ciebie, bo mam co robić, a tracę na Ciebie dziennie 30 minut z których nigdy nic nie wynika. Nie było żadnej faworyzacji, nie ma i nie będzie, zrozum to Nelfiś wreszcie proszę.

Dobra to nie był Nelfiś, a ja cały temat do niego rozpisałem, w każdym razie wiem, że odpowiedź i tak dobra dla Nelfisia, bo mi to codziennie opisuje na fanpage.
« Ostatnia zmiana: 23 Listopad 2019, 09:28:47 wysłana przez Mrozu »
 

Mrozu

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Listopad 2019, 09:20:55 »
Zapomniałem dopisać o tym nicku DEFENDER, to zapytałem reszty administracji i po przemyśleniu faktycznie może to przeszkadzać więc zmieniłem tej osobie nicki.
 

NELFISEK

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Listopad 2019, 09:52:02 »
KURWA NIE WIERZECO CZYTAM XDDD ELOO ^^ :o
 

Dante S.

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Listopad 2019, 11:44:28 »

Co do bossów się nie wypowiadam bo już GM DANTE dał popis z nimi kiedyś.


Zrobiłem Zethara i Carniphile wtedy pod depo z prawej strony, to były summony które biły siebie nawzajem, widziało to kilka randomowych osób z pozycji temple.
Pech chciał, że byłem na fallow postaciami i ktoś mi je wypchnął z depo, tym sposobem na nich padłem. Dostałem naganę od Mroza za to, mam zakaz zabawy bossami, po co nadal drążysz ten temat i przytaczasz go przy każdej okazji?
 

NELFISEK

Odp: BóL DUPY XD
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Listopad 2019, 13:02:36 »
po pierwsze damien czy jak tamten ziomek sie nazywa jest z teamu kolegów , nie mojego wiec nie rozumiem o co cała zadyma ,ja juz mam wyjebane XD a wy sie do mnie prujecie haha ^^