Here you can change website language:

Autor Wątek: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]  (Przeczytany 2994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonimowy

PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« dnia: 24 Listopad 2018, 03:14:33 »
Witam. Bez zbędnego pierd..

*Chyba większość graczy dostrzegła, że jest za mało expowisk na wyższy lvl, stąd wpadłem na pomysł, jako, że chcecie zwiększyć wartość gn, a Galba ma już bless booka, dodać jakieś nowe nie duże miasteczko albo nową wyspę z expowiskami, najlepiej achadów, atlantis guardów (tych jest najmniej), na którą wstęp będzie kosztował 1 milion gn, większość graczy się chwaliło, że mają po 100k gn, więc myślę, że to nie będzie problem, a trochę na kasynie trzeba się pomęczyć. (Wartość do ustalenia, nawet 5mln+).

*Jako drugą rzecz chciałbym abyś dodał system bankowości w którym moglibyśmy przechowywać nasz cenny dobytek jakim są golden nuggetsy, sprawdzać ilość na koncie, przelać na inną postać i zrobić topkę najbogatszych osób na serverze.
(stan konta, przelej [nick] [ilość]).

*Usunąć clean w kasynie na vipie, ponieważ są debugi, wtedy może ktoś tam zacznie uczęszczać..

*Można również do tej wyspy z expowiskami dodać jakieś fajne chatki, typu villa, mogą być wszystkie takie same, kiedyś były chyba prywatne wyspy, coś na ten styl, ale to już mniej ważna sprawa.

*Poszerzyć ofertę u Mirka, np. exp elixiry, staminery, exp coins, addon doll, tylko w jakiejś rozsądnej cenie, exp elixir powinien kosztować 50k, ponieważ jest cenny, (30k gn robi się plus - minus 16h).

*Dodać dawarven ringi i time ringi do npc Ringero, wiem, że każdy nosi transform ringa, ale czasami jak się biega za msem to przydatna opcja.

*Zwiększyć exp stage.

*Dodać depo przy każdym stanowisku w kasynie.

Dziękuję za uwagę, niech nikt nie piszę, że 5mln gn to sprawa niewykonalna, każdy ma równe szanse, skrypty są na forum, ręcznie tego nie trzeba robić, dla chcącego nic trudnego.
@Anonimowy pomysłodawca
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2018, 03:22:38 wysłana przez Anonimowy »
 
Osoby które lubią ten post: Galba

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2018, 04:20:35 »
Mrozu dodaj Crsytala z Tiberi XDD bedzie małe miiasto xd

⚡GG:50619121
 

Galba

Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopad 2018, 08:30:34 »
Ja mam blessing booka ale nie spodziewalbym sie w przeciagu nastepnego miesiaca-2, ze kto kolwiek inny go zdobedzie jezeli nie zostanie zmieniony quest/exp staege ;]

Ale spoko nie mam nic przeciwko nowym respom, moglbys tez dodac jakies nowe mocniejsze moby

2* Spoko, ale wydaje mi sie, ze sa wazniejsze sprawy
3* Nie mam pojecia xD (wyjebane mozecie usuwac)
4*Nie mam pojecia xD
5*Spoko
6*No niby rozbudowa pvp, ale tu i tak malo ludzi w ogole ma pojecia o takich rzeczach xD taki ots
7*Moim zdaniem to Mrozu ma ostatnia chwile wlasnie zeby zwiekszyc exp zanim ots zamieni sie z dedots w truchlo ots
300-350k x150
350k - 400k x 100
400k+ x 60
akurat na weekendzie by duzo ludzi podobijalo 360k i moze by sie cos na otsie zaczelo dziac jak by zrobili elite ;]
8*Mozna chyba
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2018, 10:23:52 wysłana przez [GOD] Mrozu »
 

Galba

Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2018, 08:32:39 »
Crystal to to miasto co expy tez na lodzi byly na tiberii? xD
tam byly przekozak expy, jak mrozu masz te mapy to dodaj poprostu polowe expow na atlantisie polowe na elite i sie troche odludnia respy

Platne expy to troche lipa zwazywszy na to ze takiego 370k eka z eq (co bedzie juz za kilka dni sie dzialo) bije sie w 5 osob conajmniej, wiec np zeby 1 typa wyjebac na frytach trzeba 20 exp coinow (powodzenia)
 

Galba

Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2018, 08:35:51 »
Ahaaa i ed dalej nie moze mr + sio

widac nawet po topce jak sie to odbija, w top 25 kazdej profy jest level okolo 320k, w top 25 ed jest lvl 300k

a to wlasnie ed ma najszybszy exp od 250k+++
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2018, 09:01:38 »
Crystal to kozak bylo XD Pamientam jak w 6 po maszta lecieliśmy na Obliviony xd

⚡GG:50619121
 

Mrozu

Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2018, 10:39:45 »
1. Spoko pomysł, testowo pierwszy exp zrobimy za 100 000 GN i zobaczymy ile osób z niego skorzysta.
2. Ciężki temat, obadamy i damy znać czy jest to możliwe.
3. To już jest zrobione, zmiana czeka na najbliższy restart.
4. Jest ponad 50 wolnych domków więc każdy nadal może coś przygarnąć, a wprowadzenie kolejnego miasta z ładnymi domkami odbije się na wartości komornika i domków, które aktualnie istnieją.
5. Taki był zamysł od początku, ale musieliśmy testowo zobaczyć jak szybko zbieracie to 50 000.
6. Zdjęcie Transform Ringa podczas walki z MS'em to śmierć na miejscu.
7. Exp Stage na razie jest okej, zwiększenie go aktualnie rozwali rynek handlu postaciami i pozwoli na masowe zrobienie wszystkich questów na otsie i wyjście większości graczy z niego, bo po co komuś większy poziom jak zdobędzie już wszystko? Oczywiście jak dodamy więcej przedmiotów i questów na ELITE to zwiększymy go.
8. No najlepiej zrób postać i zostaw ją do końca otsa na tym kasynie  ;D
 

Mrozu

Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Listopad 2018, 17:19:44 »
Dodam, że na ten moment z usług Mirka Handlarza skorzystało 11 osób, a gracze posiadają łącznie 7 580 000 gold nuggetów  :o, a liczyłem tylko stacki po 100 gold nuggetów więc pewnie jeszcze by doszły z dwa miliony.
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA ;]
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Listopad 2018, 17:35:54 »
To taki LORD KRUSZWIL REXI XD

⚡GG:50619121