Here you can change website language:

Autor Wątek: Pytanko odnośnie randomow  (Przeczytany 2715 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Pytanko odnośnie randomow
« dnia: 11 Marzec 2022, 09:58:22 »
Bracie @Mrozu mam pytanko idąc twoim tokiem rozumowania

Siedziałem sobie na kibelku i naszła mnie taka rozkmina skoro randomy musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś kiepa 400k od osób z gildi na expie, albo żeby ci się nie podłożyli bo to oko za oko

To osoby z gildi musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś 400k randoma na expie bo to zabicie randoma i banicja?


 

Nyga Ricz

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2022, 10:49:01 »
Pare miesiecy temu zapytalem o to samo i zostalo to najzwyczajniej olane, takze nie liczylbym na jakas odpowiedz :P
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marzec 2022, 17:16:31 »
A co cie to interesuje alko przecież ty i tak tu nie grasz xDD chlop zakochany w rexii ze nawet na kiblu o niej myśli, się nie dziwię ze jestes top1 farmazoniarz na otsie jak 99% twoich 'argumentow' ci się najprawdopodobniej przysnilo
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marzec 2022, 18:09:56 »
A co cie to interesuje alko przecież ty i tak tu nie grasz xDD chlop zakochany w rexii ze nawet na kiblu o niej myśli, się nie dziwię ze jestes top1 farmazoniarz na otsie jak 99% twoich 'argumentow' ci się najprawdopodobniej przysnilo

Tak tak alko farmazoniarz a ty najpierw piszesz ze cie nie było na quescie a później ze Krzysiu mwalowal 2 sqmy tylko, ze cie nie było na ptero jak cie ludzie wyśmiali ze latales jak samolot a wczoraj ze łatwa waleczka, ze serpenty walka wygrana a pokazuje ci ssa jak robię 15 fragow przy 1 desce xD

No tak ja jestem zakochany a to ty od poltorej roku zakochany charki expisz i i 2 w nocy ludzi wybijasz

Kiedyś myślałem ze jak ktoś mówił ze głupota zaraźliwa to żartuje ale ty jesteś czystym przykładem ze to prawda

Obudź się z tego transu rexianskiego bo ty już masz swój swiat wyimaginowany


 

Mrozu

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marzec 2022, 18:56:17 »
Bracie @Mrozu mam pytanko idąc twoim tokiem rozumowania

Siedziałem sobie na kibelku i naszła mnie taka rozkmina skoro randomy musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś kiepa 400k od osób z gildi na expie, albo żeby ci się nie podłożyli bo to oko za oko

To osoby z gildi musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś 400k randoma na expie bo to zabicie randoma i banicja?

To wszystko zależy, nie ma na to odpowiedzi tak lub nie. Jak widzę w tym celowy zabieg tj dostaje np cama ze mu sie faktycznie podlozyli zeby go wyjebać to banuje i już się tak zdarzało. Ale z reguły to tak nie działa i randomy mają wyjebane i puszczają spam UE i się panoszą  :)
 
Osoby które lubią ten post: Omen Xd Here

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2022, 19:14:15 »
Bracie @Mrozu mam pytanko idąc twoim tokiem rozumowania

Siedziałem sobie na kibelku i naszła mnie taka rozkmina skoro randomy musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś kiepa 400k od osób z gildi na expie, albo żeby ci się nie podłożyli bo to oko za oko

To osoby z gildi musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś 400k randoma na expie bo to zabicie randoma i banicja?

To wszystko zależy, nie ma na to odpowiedzi tak lub nie. Jak widzę w tym celowy zabieg tj dostaje np cama ze mu sie faktycznie podlozyli zeby go wyjebać to banuje i już się tak zdarzało. Ale z reguły to tak nie działa i randomy mają wyjebane i puszczają spam UE i się panoszą  :)

No to mogłeś napisać o tym wcześniej ze gdy dostaniesz cama jak ktos się celowo podkłada noob charem żeby kogoś odjebac to za to jest ban, wtedy pewnie randomy by się tak bardzo nie oburzyły ze aż chary posprzedawali xD


 

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marzec 2022, 21:37:50 »
A co cie to interesuje alko przecież ty i tak tu nie grasz xDD chlop zakochany w rexii ze nawet na kiblu o niej myśli, się nie dziwię ze jestes top1 farmazoniarz na otsie jak 99% twoich 'argumentow' ci się najprawdopodobniej przysnilo

Tak tak alko farmazoniarz a ty najpierw piszesz ze cie nie było na quescie a później ze Krzysiu mwalowal 2 sqmy tylko, ze cie nie było na ptero jak cie ludzie wyśmiali ze latales jak samolot a wczoraj ze łatwa waleczka, ze serpenty walka wygrana a pokazuje ci ssa jak robię 15 fragow przy 1 desce xD

No tak ja jestem zakochany a to ty od poltorej roku zakochany charki expisz i i 2 w nocy ludzi wybijasz

Kiedyś myślałem ze jak ktoś mówił ze głupota zaraźliwa to żartuje ale ty jesteś czystym przykładem ze to prawda

Obudź się z tego transu rexianskiego bo ty już masz swój swiat wyimaginowany

Musiałbym mieć iq twojego pokroju zeby zaruchac ci 10 kolegów na ptero po czym czytać jakies komentarze o lataniu gdzie koledzy byli wpychani do rogów jak najgorsze parcele ale tak twoje przydupasy muszą mieć rację xDD

To niezły 1 ded na 15 fragów, wystarczy wpisać nick szejk bejbe i z miejsca wiadomo ze byles wycpany jak pisałeś ten post.

Nawet jakby cokolwiek ten cysiu zrobil to mamy bilans 20:1 XD Nie wiem nad czym się tu spuszczać. Za to ciebie zaruchalem mnóstwo razy, spell 600k UE 2x, lvlquest, upka 25% duzo by wymieniać ale juz sobie daruje bo jeszcze za line złapiesz.

Wstan z tego snu zimowego bo ewidentnie spędzanie 24h w jaskini z zasłoniętymi roletami ci nie służy. Pilnowanie forum i odświeżanie co 15sekund tez nie. Juz ci się tak pojebało we łbie ze z bestiami się w snie napierdalasz, a potem myślisz o nich na kiblu XDDD

 

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2022, 21:41:58 »
Bracie @Mrozu mam pytanko idąc twoim tokiem rozumowania

Siedziałem sobie na kibelku i naszła mnie taka rozkmina skoro randomy musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś kiepa 400k od osób z gildi na expie, albo żeby ci się nie podłożyli bo to oko za oko

To osoby z gildi musza uważać żeby nie rozjebac jakiegoś 400k randoma na expie bo to zabicie randoma i banicja?

To wszystko zależy, nie ma na to odpowiedzi tak lub nie. Jak widzę w tym celowy zabieg tj dostaje np cama ze mu sie faktycznie podlozyli zeby go wyjebać to banuje i już się tak zdarzało. Ale z reguły to tak nie działa i randomy mają wyjebane i puszczają spam UE i się panoszą  :)

Zacznijmy od tego ze co to za różnica czy się komus podłoże specjalnie czy nie? Tak jak napisałeś niech sobie ustawia skrypty zeby nie napierdalali spam UE i wyjebongo. Poza tym jak mozesz @Mrozu zauważyć rzadko zabijamy randomow którzy nas odjebali przez przypadek jak np OhDaddy czy Flachaa dzisiaj.

Dla mnie licza się tylko te osrane kurwy czyt samgold i mlody ktore najwiecej cwaniaczyly po czym spierdolily na randomow bo byli gnojeni i pod pretekstem zbanowania na ts przez cynia zlozyli wnioski i mysleli ze będą walili full pg pod statusem randoma.

Otóż nie bedzie bezkarnej expioli dla kolegow
« Ostatnia zmiana: 11 Marzec 2022, 21:45:13 wysłana przez Omen »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2022, 22:25:25 »
Na ssie moja ostatnia deska 22:05, a w zabitych 10 fragow po tej godzinie + jescze 5 których nie widać, czego nie rozumiesz idioto xD


 

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Marzec 2022, 23:30:34 »
Na ssie moja ostatnia deska 22:05, a w zabitych 10 fragow po tej godzinie + jescze 5 których nie widać, czego nie rozumiesz idioto xD

tak samo jak zdominowaliscie ptero, chuj ze tam 10 fragow w minute na was robilismy XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec 2022, 09:48:05 »
Standardowo brak argumentów i udowodnienie ze jesteś debilem i farmazonem to zmiana tematu, kiedyś jeszcze jakoś sensownie odpowiadałeś a teraz tylko pierdolisz jakieś farmazony i głupoty jakbyś na innym otsie grał

Cya


 

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marzec 2022, 10:43:32 »
Standardowo brak argumentów i udowodnienie ze jesteś debilem i farmazonem to zmiana tematu, kiedyś jeszcze jakoś sensownie odpowiadałeś a teraz tylko pierdolisz jakieś farmazony i głupoty jakbyś na innym otsie grał

Cya

nie zebym wyjasnil twoje farmazony o wygranych ptero XD ale ze ci tlenu brakuje to mozg juz przestaje informacje przetwarzac, zgaszony - zamykam temat a ty pizde
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Marzec 2022, 09:19:38 »
Tak tylno zostawię

Max 1-2h jak co ale pewnie to nie ty na charach standardowo


 

Omen

Odp: Pytanko odnośnie randomow
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Marzec 2022, 10:40:01 »
Tak tylno zostawię

Max 1-2h jak co ale pewnie to nie ty na charach standardowo

Tylko potwierdzasz jak niedorozwiniety umyslowo jestes.

A no i nie zebys nie kochal otsa, na kiblu myślisz o otsiku, nawet jak jestes wylogowany bo w pizde dostajesz to robisz ssy, wrzucasz na forum i piszesz swojr wymyslone historie.

Ale to nic nowego, przyzwyczailes juz ludzi do tego ze masz iq sosny i trzeba do ciebie pisac jak do smiecia ktorym jestes ajeee
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2022, 10:46:54 wysłana przez Omen »