Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji  (Przeczytany 1990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vallention

Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« dnia: 12 Październik 2022, 18:35:59 »
Hej, kilka propozycji na zimową aktualizację.

1. NPC Daniel, Meriol itd odsyłam do tematu -> https://mrozuots.pl/index.php?topic=4023.0

2. Po rozmowie z wieloma osobami fajnie @Mrozu , że robisz nowe eventy, ale myślę, że w tym momencie warto byłoby ograniczyć ilość nowych eventów na rzecz np innych systemów, które by można wykonywać w grze. Jest ich już naprawdę dużo i pod względem eventów gracze mają co robić i warto byłoby zainteresować się takimi rzeczami jak:
  a) dodanie instacji dungeonow - bez sensu jest teraz czekać aż jedna ekipa skończy, żeby druga mogła zacząć. Z upływem czasu coraz więcej osób będzie znało odpowiedzi na pytania do dreama więc coraz więcej osób będzie robiło te dungeony. + te lodziki mógłbyś wprowadzić npc tam co sprzedawałby te lodziki, bo czasami one się zdąża roztopić i jest dupa.
 b) dodanie nowych dungeonow, które dawały by choćby nw boost dmg na 1h albo coś innego. Z tymi dungeonami naprawdę jest fajne pole do popisu tylko no musiałbyś odpowiednio zachęcić ludzi do wykonywania tego tak jak teraz było z tym. I naprawdę jest co robić w tedy na ots.

3. Naprawdę fajny pomysł z tym Naginii, że wali za całe hp ale no jedna rzecz by się przydała. Napis jakiś cokolwiek, żeby gracz wiedział że musi uciec bo zaraz dostanie za całe hp. No i myślę, że też na tym dreamie jakbyś porobił Questy takie z unikalnymi mobami np że są tylko podatni na jeden żywioł albo cokolwiek innego, żeby faktycznie były jakieś mechaniki. No i mówiąc tu mechaniki mam na myśli też o mechaniki na Questach nw dzwignie cokolwiek, wiem że dużo pracy ale jak fajne eventy potrafisz zrobić to myślę, że nie będziesz miał z tym problemu.

4. Wędka eventowa, event sticki i runy upijające. Te trzy przedmioty w zasadzie są dość mało wartościowe. Dlaczego? Bo mimo, że z wędki eventowej łowisz exp fishe to tylko możesz ich x ilość wykorzystać. I w zasadzie jak wykorzystasz już tą ilość to nie masz co z tym zrobić zarówno z wędką jak i stickami bo na markecie to i tak się nie sprzeda. Moja propozycja to albo dodać większy % do fishingu za używanie wędki eventowej lub zrobić nielimitowane użycie exp fishy ale przy tym obniżając znaczny ich drop i może i nawet level za rybe. Bo w tedy te event sticki na coś byłyby zużywane.

No i kolejna sprawa to runy upijające. Poza dostępem bodajże do Elite i Dreama są bezużyteczne. Wydaje mi się, że też warto byłoby coś pomyśleć, żeby były bardziej użytkowe. Nawet jeśli byś poszedł za pomysłem z nowymi dungeonami to nawet niech będą na wejście runy upijające i sticki, ale w tedy to jakoś się kręci, bo item nie zalega.

Jak coś mi się jeszcze przypomni to napisze :P
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, SiR mOST, SIRONLY, Pszczoła

GrubasQ

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2022, 19:50:51 »
Witam,

Proponuje tez ulepszyc wedki polowowe, sa one w aktualnej sytuacji wgl juz nie oplacalne, proponuje dodac naprzyklad zeby leciala dungeon doll i szansa na to 0,0001 % czy cos zeby nie lecialy tak jak rc/ec tylko rzadziej. Jezeli jest taka mozliwosc, troche urozmaicic to ... bo procz tego ze wedki sa potrzebne do fishinga bo inaczej reba nie wbijesz nikt ich za bardzo nie uzywa.
 
Osoby które lubią ten post: SIRONLY

Vallention

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2022, 22:12:51 »
W sumie jeszcze jedna rzecz apropo wędek mi przyszła do głowy. Wędka zaawansowana - ona to chyba też totalnie już bezużyteczna przy takim exp stagu co jest teraz
 

Howdy

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Październik 2022, 18:00:49 »
- dodac mozliwosc wyjscia z automatycznych eventów
 
Osoby które lubią ten post: Vallention

Bajamor

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2022, 12:23:05 »
moze reset w koncu?
 

Reanimator

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Listopad 2022, 10:21:07 »
@Bajamor proszę cię nie płacz już o ten reset bo mrozu tego nie zrobi, 1000 razy to powtarzał więc po co dalej ciągnecie temat. Chcecie się bić to się zbierzcie i ma karamy wejdźcie to jest ots do bitek a nie rexia. Ehh
 

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2022, 13:17:32 »
Elson,

Proponuję usunąć loot cc z hydra pro i przenieść to na inne mobki, które obecnie są mało wykorzystywane w grze.
Niestety ale w cholerę ludzi lata zbierając z nich CC a nowi gracze wchodząc na serwer nie mają gdzie expić bo lata po 15 charów i ubija im moby.

takie jest moje przemyślenie
pozdrawiam serdecznie :)
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, Simon

Nyga Ricz

Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopad 2022, 13:19:43 »
Wydaje mi się, że zabieg dość celowy. Wchodzi nowy gracz i widzi dużo ludzi biegających po expach.
 

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje po Jesiennej Aktualizacji
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Listopad 2022, 13:25:43 »
Wydaje mi się, że zabieg dość celowy. Wchodzi nowy gracz i widzi dużo ludzi biegających po expach.

niby tak, ale kurwicy idzie dostac przez to, że już od początku nie masz gdzie expić bo all "zajęte" :D
przynajmniej ja to tak odbieram