Here you can change website language:

Autor Wątek: nowy ots?  (Przeczytany 13723 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Czerwiec 2022, 08:56:42 »
Do tego "nikt nie kojarzy twojego nicku to po co się udzielasz" czyli mam razumiec że sen serwer nie ma być dla randomow? Raz piszecie ze chcecie dużo graczy i rekardy a zaraz że random nie ma słowa  ;D jak chcecie chłopaczki serwer dla siebie to sobie otwórzcie. Huszcza pisał że tak dużo chętnych a z tego co widzę to wszyscy kumple... Zróbcie zrzutkę po kilka k i potem sobie róbcie tak jak chcecie chyba że was nie stać i nie potraficie takiego czegoś zrobić "nieudacznicy"
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #61 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:11:38 »
nie wiem skad sie biora tacy ludzie, ale wiem jedno jestes chory i rexia to twoje zycie, boli cie ze ludzie chcieliby pograc na czyms nowym, świeżym czy jak boisz sie ze wyjda z twojego kochanego otsa czy jak?, widzisz o czym my tu piszemy  czy bedziesz sie wypowiadac chuju do szczania
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Nightmares

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #62 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:18:13 »
Do tego "nikt nie kojarzy twojego nicku to po co się udzielasz" czyli mam razumiec że sen serwer nie ma być dla randomow? Raz piszecie ze chcecie dużo graczy i rekardy a zaraz że random nie ma słowa  ;D jak chcecie chłopaczki serwer dla siebie to sobie otwórzcie. Huszcza pisał że tak dużo chętnych a z tego co widzę to wszyscy kumple... Zróbcie zrzutkę po kilka k i potem sobie róbcie tak jak chcecie chyba że was nie stać i nie potraficie takiego czegoś zrobić "nieudacznicy"

kim jesteś? randomem? to stul pysk i graj dalej na zdechlaku boli wielka społeczność pvp łbie jebany co 2 lata grał na otsie żeby się wyexpić. Ujeb się już i nie pogrążaj się łbie.
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:20:24 »
Chyba nie przeczytałeś tego co pisałem dokładnie. Na rexi w tym roku gram może z 3/4 tyg więc się nie boję że ten ots umrze bo tibijka to nie jest moje życie w przeciwieństwie do twojego. Rzucam wam tylko argumenty przeciw, bo wasze są chujowe. Chcesz coś świeżego? Jak napisałem wyżej zrob to sam. I "chujku do szczania" (chyba jakaś tibijka zaczepka bo pierwsze słyszę xD) to se do starego możesz gadać albo do kumpli na ts tym piskliwym głosem pajacu.
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:26:45 »
Randomem nie jestem od początku grania. Boli mnie Wielka społeczność pvp? Przez 2 lata psycha nie siadła, wróć i graj. Twój mały pato mózg tibijki może nie ogarnia ale ja się pogrążam? Nie rozumiem po chuj się wgl udzielasz na "zdechlaku" jak to nazwałeś. Ujeb się i se idź pobij boty na otsach 200 online i Czekaj na start innego gówna żebyś mógł se podominowac przez 2 tyg i wpisać do osiągnięć życiowych.
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:39:15 »
ziomek, ty nie dałeś w tym temacie ani jednego SENSOWNEGO "kontr argumentu" chyba ze tym argumentem jest dla ciebie wrocenie na otsa i udowodnienie czegos XD nie wiem po co sie wypowiadasz na tym forum jak nic nie wnosisz, urwałes sie chuj wie skad i probujesz nie wiem tutaj cos udowodnic czy jak ?
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:40:15 »
po prostu zamknij pizde i nie komentuj juz niczego polaku
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #67 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:51:13 »
Chyba nie rozumiesz co to są argumenty. "wróć na otsa" jako argument? Mówię o argumentach które mówią o tym co może stać się z otsem a nie jakieś argumenty żeby was przekonać do gry xD

W sumie patrząc na niektóre wypowiedzi widać bardziej że chodzi o to żebyście sobie mogli gdzieś pograć a nie o dobro serwera jak na początku pisaliście. Na miejscu mroza dawno zamknąłbym temat chyba że ma w planach zrobić te "otsy 10+" które świetnie działaj co mają ładnie mniej online niż pół tego co ma rexia
 

Franek Kimono

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -2
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #68 dnia: 08 Czerwiec 2022, 12:56:03 »
po prostu zamknij pizde i nie komentuj juz niczego polaku

Z tego co pamiętam z rozmów z tobą to bardziej mógłbym powiedzieć że ty masz pizde. Przejdź mutacje to pogadamy. Już nawet nie mam zamiaru się tu kłócić bo to nawet sensu nie ma, także nie masz więcej co się produkować w moim kierunku.
Powoszwnia w dalszej tibijskiej karierze

Pozdrawiam
Chujek do szczania
 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #69 dnia: 08 Czerwiec 2022, 13:36:22 »
ja pierdole xd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #70 dnia: 08 Czerwiec 2022, 17:02:12 »
Genetix koledzy cię sprzedali i sami bekę cisną z tego co piszesz, w sumie można było się spodziewać po największej konfiturze tego, ze musi założyć nowe konto na forum żeby czasem mu ktoś nie pocisnął bo by się popłakał i w pokoju zamknął, koleś napisał 12 postów żeby mrozu nie robił nowego otsa bo na kochanej rexii nie będą ludzie grali, chuj ze i tak nie grają XD

Piszesz do ludzi żeby błagali nowego otsa żeby mogli coś w życiu osiągnąć, a sam jest przegrywem którego ambicja na przyszłość jest wbicie 11 reborna na pustym otsie i uzbieranie 1kk dc żeby poczuł się spełniony

NAPISZE CI DRUKOWANYMI MOŻE WKONCU ZROZUMIESZ JEBANY IMBECYLU NIKT NIE MÓWI O ZAMKNIĘCIU REXII TYLKO O ODPALENIU EVO TYPU REXIA ŻEBY WBIŁY TEAMY NA DŁUŻSZA GIERKĘ A NIE NA TYDZIEŃ JAK INNE OTSY KTÓRE NIE SĄ TAK ROZBUDOWANE
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2022, 17:07:57 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Czerwiec 2022, 17:09:09 »
Btw. Niedawno się szczyciłes ze Huszcza chciał żebyś druidem na ves grał i użyłeś to jako argument do tego ze jesteś dobry, a teraz mu cisniesz i gadasz ze lata po otsach XD


 

HUSZCZA

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Czerwiec 2022, 17:09:31 »
to nie genetix, to jest ktos kto kiedys gral u jerrego i widiana, i pierdoli odklejeniec takie głupoty ze szkoda tego czytac, takim ludziom sie nie wytlumaczy niczego wiec lepiej dac sobie spokoj i widzimy sie na tiberi we wrzesniu

 

Najt

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #73 dnia: 08 Czerwiec 2022, 17:56:01 »
Alkoholik polecam obudzić się z tego jakże wyimaginowanego snu. Skoro widzisz mnie wszędzie I o mnie myślisz to miło z Twojej strony, ale niepotrzebnie. Co do nowego serwera jakby ta tiberia wypaliła powiedzmy na ten wrzesień lub październik mogła by wziąć dobre żniwo (kwestia finansowa), a także mogłaby przyciągnąć starych graczy (kwestia pamięci o starej tiberii)
 

Genetix

Odp: nowy ots?
« Odpowiedź #74 dnia: 08 Czerwiec 2022, 18:42:56 »
Byq moze to konto chcesz na forum? zebys nicku nie musiał zmieniać   :D