Here you can change website language:

Ankieta

Warto przetestować ?

Tak
1 (16.7%)
Nie
5 (83.3%)
Niewiem
0 (0%)

Głosów w sumie: 6

Autor Wątek: Reset ? czy inna mozliwość NP Sezonowy ?  (Przeczytany 2412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

demian

Reset ? czy inna mozliwość NP Sezonowy ?
« dnia: 18 Listopad 2019, 23:49:01 »
Witam , długo myślałem nad tematem resetu servera , każdy ma swoje + i - Topowcy +600 będą bronić   Brak Resetu a lowlvle będą będą popierali Reset i mamy blednę koło a decyzji jak nie ma tak nie będzie :) , ale w tym wszystkim jest możliwość zadowolenia innych Graczy oraz możliwość pozyskania nowych jeśli Administracja OGARNIE ! że Top gracze to nie wszyscy , oczywiście byli z wami od samego początku , przywiązaliście się do nich i ich trochę już poznaliście, ale nawet oni nie dadzą wam tego co może wam dać świeży graczy który chce coś znaczyć i wystartować na równej walce z innymi a nie byc tak w plecy z lvlem bo i tak jeśli juz uda mu sie wbic  np 3 x 500 klvl , to przyleci jakiś Top lvl i go ubije żeby przypadkiem w Dupie mu sie nie pomieszało :) ps . takie sytuacje maja miejsce teraz , Więc tu moja Propozycja  otwarcie  2 Servera w formie testu oczywiście .

1. Server Sezonowy Czas trwania 1-3 miesiące .
2. Max 2 Mc do PVP , z tego co widziałem cała topka to unskille i bez MC  i Elf bota nie umieją grac xd ( ps. nie cisne topce ale prawdę rzecze )
3 . Nowe konta , żeby pn , gracz który posiada  xxx pp nie kupił sobie odrazu całego IS , jesli ma taką potrzebe niech zapłaci
4. Exp taki jak na zwykłym servie + x2-5
5. RS jeśli np gracz posiada 200 k lvl i zabije go inny gracz na 200 lvl 1 pkt , gracz posiada 200 k lvl i zabije go gracz z lvl 500 - 3 pkt  , RS nie da się usunąć , jeśli nie chcesz ztracić  EQ polecam  Dobrego Scrypta albo zgłosić sie do Sunga dogadacie sie )
6. Exp z misji x 5 bossy co 12 H !!
7. Nagrody !!!!
 co to by był za sezonowy Bez nagród oczywiście przeniesienie postaci na zwykły server było by ciekawą opcją , moze wartą rozpatrzenia ? , ale ja jednak bym proponował  Dla  1 postacie po sezonowym  Nagrodę w postaci Gold  Statuły w Temple Statuła daje 1 dziennie na konto po 1 DC ,2 . 5-10 Elite items, + 10 k pp,  niech Gracze wiedzą kto był kozakiem na sezonowym oczywiście statuła przeniesiona do  Normalnego servera , oczywiście są to teoretyczne nagrody ,

to by było na tyle dziś  :) dziękuje teraz czekam na Hejty bo czym by było życie na Rexia bez dobrego Hejta od unkilli xd
 

end

Odp: Reset ? czy inna mozliwość NP Sezonowy ?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2019, 09:20:40 »


2. Max 2 Mc do PVP , z tego co widziałem cała topka to unskille i bez MC  i Elf bota nie umieją grac xd ( ps. nie cisne topce ale prawdę rzecze )

Unskill który bez elfbota cie dosłownie zje w tej gierce, możemy sie spotkać na 7.4 i pokażesz co potrafisz  ;D

Pomysł spoko, lecz wątpie ze wejdzie w zycie
 
Osoby które lubią ten post: gangus

Mrozu

Odp: Reset ? czy inna mozliwość NP Sezonowy ?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2019, 10:24:32 »
Odpada, już kiedyś właściciel najlepszych serwerów, których już w sumie nie ma testował takie otwieranie, ale to nie ma sensu, bo wtedy z głównego wychodzą i pada główny. Nie mam zamiaru odpalać kopii Rexii tak długo jak tutaj gra ponad 50 aktywnych osób ponieważ przyczyni się to do upadku tego, a tutaj dalej da się wyexpić jak się nie ma zatargów z topką.
 
Osoby które lubią ten post: Krzyż, gangus, Nafuraniec Samozwaniec