Here you can change website language:

Autor Wątek: Wędka zbyt op zarobek ?  (Przeczytany 2495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

demian

Wędka zbyt op zarobek ?
« dnia: 26 Listopad 2019, 11:01:52 »
hej mam kilka drobnych sugestii dotyczących tego itemu ....

1. Przeniesienie Tych 3 Sqm do Vipa , na Enigmie sa potworne lagi z tym związane ( nieprzemyślane Wgl )
2 . Zmienienie lota Z łowienia  , 0 wyobraźni
a. Darc coin od tego jest Casyno ale ok
b. Runki upki / od tego jest Q
c. Rexia Coin <----  :-* sam sobie strzelasz w kolano :-*
d. jaki przelicznik jest na  lvl = Fishing ? x 100 ?/1000 ?
982   Ze względu na nadużycia, od teraz wędek można używać tylko mając je w dłoni (miejsca na broń/tarcze).
ps. nadal zostawiłeś luke ale chyba sam do tego dojdziesz

według mnie powinny lecieć z tego itemy i to nie byle jakie XD
od zwykłego sworda po IS na CD 10 S oczywiście all zalezne od fishingu gdzie powinno byc x 3 a lvl / fishing usunięty
na zeby zdobyć golden falcolna musimy mieć fishing na poziomie  hmm 160  ? i mamy 0.5/0.1 % na złowienie tego itemu ?
oczywiście to jest tylko propozycja

3. wędka lvlowa powinna być do 500/600 k lvl
 

 

BYONE

Odp: Wędka zbyt op zarobek ?
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Listopad 2019, 14:02:30 »
jak dla mnie to łowienie to słaby zarobek :) już lepiej wydać 100zł na pkty niż się w to bawić i męczyć komputer byle by zarobić parę groszy :P
 

Sung

Odp: Wędka zbyt op zarobek ?
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopad 2019, 18:13:16 »
hej mam kilka drobnych sugestii dotyczących tego itemu ....

1. Przeniesienie Tych 3 Sqm do Vipa , na Enigmie sa potworne lagi z tym związane ( nieprzemyślane Wgl )
2 . Zmienienie lota Z łowienia  , 0 wyobraźni
a. Darc coin od tego jest Casyno ale ok
b. Runki upki / od tego jest Q
c. Rexia Coin <----  :-* sam sobie strzelasz w kolano :-*
d. jaki przelicznik jest na  lvl = Fishing ? x 100 ?/1000 ?
982   Ze względu na nadużycia, od teraz wędek można używać tylko mając je w dłoni (miejsca na broń/tarcze).
ps. nadal zostawiłeś luke ale chyba sam do tego dojdziesz

według mnie powinny lecieć z tego itemy i to nie byle jakie XD
od zwykłego sworda po IS na CD 10 S oczywiście all zalezne od fishingu gdzie powinno byc x 3 a lvl / fishing usunięty
na zeby zdobyć golden falcolna musimy mieć fishing na poziomie  hmm 160  ? i mamy 0.5/0.1 % na złowienie tego itemu ?
oczywiście to jest tylko propozycja

3. wędka lvlowa powinna być do 500/600 k lvl

Nikt Ci nie kazuje łowić na tych 3 sqm, możesz iść na inny spot.
Od 500k+ zaczyna się pk i wojny o najlepsze expy, wiec nie będziemy wprowadzać czegoś takiego, że postawisz postać i beż żadnego problemu wbijesz 500k czy 600k, było by to nie fer w stosunku do tych, którzy wbili ten lvl z jakimkolwiek wysiłkiem.
 

demian

Odp: Wędka zbyt op zarobek ?
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopad 2019, 09:20:20 »
[
Nikt Ci nie kazuje łowić na tych 3 sqm, możesz iść na inny spot.
Od 500k+ zaczyna się pk i wojny o najlepsze expy, wiec nie będziemy wprowadzać czegoś takiego, że postawisz postać i beż żadnego problemu wbijesz 500k czy 600k, było by to nie fer w stosunku do tych, którzy wbili ten lvl z jakimkolwiek wysiłkiem.

Czyś ty na głowę upadł w dzieciństwie ? , Server trwa ROK ! ponad 365 Dni  reszta graczy miała ponad ROK ! na wbicie tych Lvli wiec oczym ty pierdolisz . skoro nie chcecie zrobić resetu , dajcie nowym graczom jakieś busting czy coś w tym rodzaju , bo co to za gra gdzie ci expi ktos zdobywa 250 k , a tu mu nagle wlatuje  jakis 600 k lvl i temple .... alo coś w tym temacie zadziałacie albo  bedzie coraz mniej nowych graczy , i nawet licznik na Mc wam nie pomoże .
 
Osoby które lubią ten post: Rufik

BYONE

Odp: Wędka zbyt op zarobek ?
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopad 2019, 20:18:56 »
[
Nikt Ci nie kazuje łowić na tych 3 sqm, możesz iść na inny spot.
Od 500k+ zaczyna się pk i wojny o najlepsze expy, wiec nie będziemy wprowadzać czegoś takiego, że postawisz postać i beż żadnego problemu wbijesz 500k czy 600k, było by to nie fer w stosunku do tych, którzy wbili ten lvl z jakimkolwiek wysiłkiem.

Czyś ty na głowę upadł w dzieciństwie ? , Server trwa ROK ! ponad 365 Dni  reszta graczy miała ponad ROK ! na wbicie tych Lvli wiec oczym ty pierdolisz . skoro nie chcecie zrobić resetu , dajcie nowym graczom jakieś busting czy coś w tym rodzaju , bo co to za gra gdzie ci expi ktos zdobywa 250 k , a tu mu nagle wlatuje  jakis 600 k lvl i temple .... alo coś w tym temacie zadziałacie albo  bedzie coraz mniej nowych graczy , i nawet licznik na Mc wam nie pomoże .
Typie ja tu zaczalem grac to też dostawałem w ciry aktualnie mam ponad 400 tysięcy pp i duże lvl postacie jak chcesz mieć większy lvl to exp tam gdzie nikt nie expi tam gdzie nikt nie będzie nawet wchodzić do 500k wbijałem na expie na którego nikt nie wbijał od 300-500k level leciał cholernie wolno ale za to nikt mnie nie ubił ani razu chcesz expic? to nie pakuj się tam gdzie zaraz każdy cie upierdoli ... ogarnij sie nie pisz takich pierdół.