Here you can change website language:

Ankieta

Czy jesteś za wprowadzeniem nowych expowisk i nowego systemu płatnych expowisk?

Tak jestem za!
Nie wiem nie mam zdania nie expie na płatnych expowiskach.
jestem na nie.

Autor Wątek: Dodanie nowych płatnych expowisk  (Przeczytany 1667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BYONE

Dodanie nowych płatnych expowisk
« dnia: 30 Listopad 2019, 02:17:39 »
Expowisko z potworami Emo/Dark Emo/Zombie Cor
- Po wpłaceniu przez serwer 250 rexia coin (2 osobne teleporty i expowiska 1 za rexia coin drugi za exp coiny) / 250 exp coin portal się otwiera (zamyka się o godzinie 6 rano polskiego czasu) (dodatkowo może być jeden za oddanie przez serwer 10000 dark coin.
po zamknięciu trzeba znowu wpłacić przez serwer tą samą kwotę. (fajne miejsce do walk o spoty pvp)

Dodatkowe expowiska mogły by być za ilość wykonanych tasków:
 5 tasków = teleport na emo | 10 tasków = dark emo | 15 tasków = zombie cor | wszystkie taski ahady |
Osiągnięcia 5 osiągnięć Phyrus | 10 osiągnięć Dark Emo | 15 osiągnięć = Elite Efrette | 20 osiągnięć = zombie cor | wszystkie osiągniecia = ahady |

Dodanie do npc. od dostępów możliwość kupna Ticket Box (1 dziennie dla każdego gracza lub 3 dziennie z wykonanym dostępem) 1 box kosztowałby 1 rexia coin lub 5 exp coins wypadałby z niego losowy ticket na losowy respawn w tej chwili jest kilka respawnów na każdy respawn powinien być inny ticket trochę zwiększyło by to chodliwość rexia coinów jak i samą walutę. np. First Cor Ticket / First,Second Emo Ticket /
Dodatkowa rzecz blokada wejścia na płatny exp większą ilością postaci niż jedną. (chodzi tu o robienie pk na mc).

 

Most Terror

  • Zasłużony
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Polubień: 20
  • Reputacja: 0
  • Ave Ruch!
    • Zobacz profil
Odp: Dodanie nowych płatnych expowisk
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2019, 09:36:24 »
Dobra propozycja 😁