Here you can change website language:

Ankieta

Czy powinien być exhausted na wyrzucanie pod siebie przedmiotów?

Tak
Nie
Nie mam zdania/nie znam się

Autor Wątek: Exhausted na AntyPush  (Przeczytany 8398 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Piasek skrrt

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec 2020, 15:53:49 »
+1, najlepiej to zajeb reseta
 
Osoby które lubią ten post: kim bok, Samgold, P

Piasek skrrt

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lipiec 2020, 16:15:08 »
iglicy ots już żadna aktualizacja nie pomoże XDD
 

Grabek

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Lipiec 2020, 03:25:43 »
ograniczmy walki do jednego mc per ip, to rumeye bedzie taki inshock ze tym swoim wagonem pojdzie trainery bic
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2020, 04:06:08 wysłana przez Grabek »
 

BOG Z DEJOWNIA W SERCU

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipiec 2020, 09:00:28 »
Jeżeli zmniejszysz mrozu antypusha to proszę zrobić exhaust na pusha. Gram w ta zjebana grę 10 lat i pierwszy raz widzę,  żeby nie było exhaustu nawet 1 sec na pusha.

Teraz do tych śmieci z frontsjero nawet kurwy nie komentujcie tego tematu, bo jesteście takimi bogami, że przebiłem wam zamek mimo że ujebaliscie się w 30 z 20 paladynami. Ale co się dziwić nie macie z 15 więcej to kursy jesteście inshock. Czekaj czekaj jak to było na tej darashi?  Bitka 4 min i karty wędkarskie w ręce. Jestem na chacie ty kurwo jedna z drugą to nawet z pz nie wyjdziesz. Obudziłeś się śmieciu po 5 miechach, gdzie z nudów do roboty aż poszedłem i i tak na tym dedzie was rucham XD zegar tyka Zara wrzesień i na ts bd miała 4 osoby a nas tylu ilu jest tylu będzie.

Ps. W niedziele kurwo zrobię ci dziecko na tym zamku bracia juz czekają na postacie

Ps2 @Mrozu zrób exhaust na fast push, dodatkowo tym posunięciem zrobisz ze nowi gracze nie przestaną grać. Bez exhaustu wypushuwujemy ich z dp i zabija my,  a oni dają x loga. Dasz exhaust to nie będzie takich sytuacji, a chyba na tym ci zależy ?

Ps3 jeszcze z 2 tygodnie reborny wyexpia bogowie do max lvli i kurwo może być was nawet 40
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2020, 09:11:40 wysłana przez BOG Z DEJOWNIA W SERCU »
 
Osoby które lubią ten post: P, Piasek skrrt

P

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Lipiec 2020, 10:17:31 »
jesli zmienisz wyrzucanie gp pod siebie po 1, zmien rowniez pusha z rozbiegu na wiekszy exaused ;)
kurwo ruro jebana rycerzu ty z rexii zacznij sie ruszac w grze fast push ma tak dzialac ty kontaktujesz i widzisz co piszesz?

Powiedział jakiś cynio z pizdy wykluty o ruszania w grze co został wczoraj na zombie lewo dół zawallowany 100 razy XDD

Ujebały się godusy w rogu na zamku 20 palladynami, zostali przebici i coś będą pisać.

O DARASHII NIE WSPOMINAM BO NIE ZDĄŻYŁEM ZJESC KURWO KOLACJI A JUZ BYLO PO WSZYSTKIM NIETOPERZE NA POL RASHA
 

P

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Lipiec 2020, 10:33:04 »
ZAPOMNIALEM O JEDNYM. JAKBY U NAS 80% LUDZI JAK U WAS MIAŁO KURWA SZKOLE/STUDIA ZAMIAST PRACY TO BYŚ KURWO JEDNA Z DRUGĄ WYSZLA Z TEGO OTSA JUZ W MARCU I GRALA DO DNIA DZISIEJSZEGO W SAPERA. CHŁOPY MAJA BUDZIKI NA 3/4 RANO ZEBY BOTY POSTAWIC XDD A PSYCHE MACIE TAK MOCNĄ ZE GRABEK POSIEDZIAL PARE NOCEK I PISZE TEN KIMBOK I HUJSZCZA ŻE "IM TO SIE JUZ JEDNAK NIE CHCE TU CHYBA GRAĆ"

PAKUJ KIRWO MANDZUR I Z MATKĄ DO LIDLA PO ZESZYTY ZAPIERDALAJ BO PRZYRODA ZA MIESIAC XDD
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2020, 11:01:04 wysłana przez P »
 

HUSZCZA AJE

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:36:05 »
o kurwa x D kimbok zajechali nas
 

BoodyRPG

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:36:49 »
Mrozu a może dodasz jeszcze że desintegrate runy czyszczą całego stacka z itemów? :P
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, HegeLu

Grabek

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:36:58 »
o kurwa x D kimbok zajechali nas

es
 

Rumeye

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:41:35 »
Ktoś tu mówi o zajechaniu kimboka, a błagali go o nie lurowanie na loście całym teamem z tym Przemkiem (P) na czele XD Taką psyche macie, przymykam
 

HUSZCZA AJE

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:42:33 »
mrozu stawiaj zivere, czekam
 

Rumeye

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:45:22 »
Jeżeli zmniejszysz mrozu antypusha to proszę zrobić exhaust na pusha. Gram w ta zjebana grę 10 lat i pierwszy raz widzę,  żeby nie było exhaustu nawet 1 sec na pusha.

Teraz do tych śmieci z frontsjero nawet kurwy nie komentujcie tego tematu, bo jesteście takimi bogami, że przebiłem wam zamek mimo że ujebaliscie się w 30 z 20 paladynami. Ale co się dziwić nie macie z 15 więcej to kursy jesteście inshock. Czekaj czekaj jak to było na tej darashi?  Bitka 4 min i karty wędkarskie w ręce. Jestem na chacie ty kurwo jedna z drugą to nawet z pz nie wyjdziesz. Obudziłeś się śmieciu po 5 miechach, gdzie z nudów do roboty aż poszedłem i i tak na tym dedzie was rucham XD zegar tyka Zara wrzesień i na ts bd miała 4 osoby a nas tylu ilu jest tylu będzie.

Ps. W niedziele kurwo zrobię ci dziecko na tym zamku bracia juz czekają na postacie

Ps2 @Mrozu zrób exhaust na fast push, dodatkowo tym posunięciem zrobisz ze nowi gracze nie przestaną grać. Bez exhaustu wypushuwujemy ich z dp i zabija my,  a oni dają x loga. Dasz exhaust to nie będzie takich sytuacji, a chyba na tym ci zależy ?

Ps3 jeszcze z 2 tygodnie reborny wyexpia bogowie do max lvli i kurwo może być was nawet 40

Chuj, nie wrzesień, z taką zachorowalnością na covid to co najwyżej klasy podstawówki 1-4 pójda na zajęcia, zapraszam, dopasujesz się poziomem.

"Z nudów do pracy poszedłem" XD
 

Cynio

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:52:01 »
jesli zmienisz wyrzucanie gp pod siebie po 1, zmien rowniez pusha z rozbiegu na wiekszy exaused ;)
kurwo ruro jebana rycerzu ty z rexii zacznij sie ruszac w grze fast push ma tak dzialac ty kontaktujesz i widzisz co piszesz?

Powiedział jakiś cynio z pizdy wykluty o ruszania w grze co został wczoraj na zombie lewo dół zawallowany 100 razy XDD

Ujebały się godusy w rogu na zamku 20 palladynami, zostali przebici i coś będą pisać.

O DARASHII NIE WSPOMINAM BO NIE ZDĄŻYŁEM ZJESC KURWO KOLACJI A JUZ BYLO PO WSZYSTKIM NIETOPERZE NA POL RASHA

ty kurwo przemkowska na rl mape bys wszedl to bys byl zdezorientowany a tutaj na forum udajesz boga gry bo na rexii masz 3 reborny i cos kozaczysz, a kim boka prosiles na kolanach o nie lurowanie losta, bierzecie deyow na walki czyli 50% waszego teamu i dopiero wtedy macie podjazdzik, a tak jak nie robicie 10 transferow to  w szoku jestescie.


                                                                                                                                                                                    Pozdrawiam ze slonecznej kladki Okolnir.
 
Osoby które lubią ten post: HUSZCZA AJE

Cynio

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:53:23 »
I bym zapomniał, że bogowie gry sztywno w szoku jak antypush wylaczany to exhaust na pusha zrob zeby nas nie majtali 7 sqmow ;)
 
Osoby które lubią ten post: HUSZCZA AJE

BoodyRPG

Odp: Exhausted na AntyPush
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Lipiec 2020, 15:54:28 »
POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEJ CHORWACJI

 
Osoby które lubią ten post: Grabek, HUSZCZA AJE