Here you can change website language:

Autor Wątek: Czego Ci najbardziej brakuje?  (Przeczytany 5065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Czego Ci najbardziej brakuje?
« dnia: 20 Kwiecień 2018, 17:54:33 »
Witam, w tym temacie zachęcam do dyskusji na temat tego, czego najbardziej brakuje na serwerze i myślisz, że mogłoby to przedłużyć jego żywot? Odpowiedź typu przywróć edycje z 2014 nie wchodzi w grę, pisałem już o tym w tym temacie: https://mrozuots.pl/?topic=1186.0

Chodzi mi propozycje dotyczące nowości, zmian.
 

Ponury

Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwiecień 2018, 22:26:32 »
Według mnie jedną z istotnych rzeczy jest mała różnica w expie zdobywanym za pojedynczego monstera między np takim humanoidem czy mad dragonem, a np. Quara pincher boss czy punish. Nie mówię, że exp leci jakoś bardzo wolno, jednak według mnie patrząc na różnicę ilości życia czy to ile biją te potwory różnica w expie jest znikoma. Co doprowadza też do tego, że taki gracz z wyższym poziomem jeżeli zabijają go na jakimś teoretycznie lepszym respie idzie i expi na tym teoretycznie słabszym respie tylko dlatego bo tam może wybić sobie te osoby z niższym poziomem, a według mnie jeżeli wejdzie taki nowy gracz i ktoś go będzie non stop zabijał to większość z nich po prostu wyjdzie bo nie będzie im się chciało z tym użerać. Zostaną tylko jednostki.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2018, 22:30:08 wysłana przez Ponury »
 

Ponury

Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwiecień 2018, 22:42:03 »
Dodatkowa rzecz odnośnie expowisk.
Osobiście byłem na tych płatnych expowiskach i powiem szczerze, że jak na to, że jest to płatne expowisko to jest to bardzo słabe.
Płacisz za expowisko na którym masz nadzieje, że fajnie poexpisz a tylko po chwili wychodzisz i tracisz exp coina, ponieważ nie opłaca się tam expić.
Kolejną rzeczą, która myślę, że mogłaby przyciągnąć nowych graczy jest wprowadzenie jakiejś tam ilości punktów premium czy innej nagrody za progi levelowe, jest niby ten addict system, ale tak objektywnie na to patrząc zanim jakikolwiek nowy gracz dostanie coś z tego addict systemu za ilość godzin spędzonych na serwerze to wydaje mi się, że zniechęci się do tego bo nie raz widziałem na helpie jak wielu graczy narzekało, że poza god setem i tym legendary setem nie ma żadnego nawet trochę słabszego eq do zdobycia czy zdobycia eq w jakiś inny sposób. Addict system jest okej, ale według mnie jeżeli ma on przyciągnąć nowych graczy to albo wprowadzić niższe progi godzinowe wraz z niższymi nagrodami za nie, albo wprowadzić jakiś dodatkowy system, który jakoś wesprze ten obecny.
 

SzejMejVaNej

Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwiecień 2018, 13:54:05 »
No to tak, potwierdzam wypowiedz Ponurego dot. płatnych expowisk. Sa bardzo, ale to bardzo slabe. Wrecz nieopłacalne. Nastepnie chciałbym poruszc trochę kwestie predatora.. Na starcie był to potwor bardzo opłacalny, natomiast teraz potrafi być nieruszany przez prawie 1 dzien. Wg. mnie dobrym pomysłem byłoby dodac do niego jakiś maly % na loot np. young przedmiotow, albo innych przydantych rzeczy typu komornik, holy ring etc. Dalej.. Widzac w jakim tempie expi top 1,2,3 etc. Mam wrazenie, ze exp stage jest za duzy na 25k+. Ostatnia rzecza jest lekkie naprawienie tego codziennego taskera bo można brac kilka taskow oraz jest problem z ich oddawaniem :). To tyle
 

Allis

  • Gość
Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Kwiecień 2018, 11:22:52 »
Chciałbym większego zaangażowania od administracji, nie chodzi mi o jakieś nowe expy itp. ale chodzi mi tu szczególnie o eventy. Widzę że jest serek itd. ale co z tego jak nie ma kto go zacząć i prowadzić. Tutor czasami gdzieś się schowa i trzeba go znaleźć, to jest dobre. ALE wczoraj się schował na expie od 20k lvl (chodzi mi o Angry Wyrmy). Nie szukają Ciebie/go tylko osoby które grają jakiś czas już i mają ten lvl, ale także osoby które nie dawno zaczęły, a leci podpowiedź że jest na Angry Wyrmach i pada koło 5 osób. Mądre
 

Allis

  • Gość
Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Kwiecień 2018, 18:35:33 »
Wypowiadałem się, ale napisze jeszcze raz tylko trochę inaczej.
Co do pytania czego mi najbardziej brakuje? Wszystkiego.
Tylko boty latają na expach, w depo pustki, a o administracji nie wspomnę. Jak ktoś to w ogóle czyta to proszę o wypowiedzenie się
 

Allis

  • Gość
Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Maj 2018, 11:55:05 »
Rozumiem że koniec edycji?
 

Busheer

Odp: Czego Ci najbardziej brakuje?
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Maj 2018, 02:00:05 »
Witam, jestem nowym graczem i również chciałbym wymienić pierwsze spostrzeżenia z serwera. Gram tutaj dopiero od trzech dni, serwer znalazłem na liście OTS i przyciągnął mnie łatwym expem oraz liczbą online która praktycznie non-stop pokazuje 60+ graczy. Pierwszego dnia byłem miło zaskoczony ponieważ wszystko jak na dłoni na stronie jest wyjaśnione jak dobrze zacząć, tym bardziej że kiedyś przez 8 lat grałem na 6-edycjach serwera który miał podobny exp,questy, klimat itp tyle że pod niższą tibie. Patrząc na tą liczbę online liczyłem na chociaż 40-50% aktywnych którzy wypisują jakieś głupoty na g-ch, wygłupiają się albo pkują jednak ze smutkiem muszę się zgodzić z przedmówcami że 95% serwera to albo afki na trainerach albo boty Bóg wie gdzie latające (tyle tu jest respów). Przez trzy dni spotkałem zaledwie 5? graczy którzy przelecieli przez temple albo zamienili ze mną jedno zdanie a szkoda bo serwer zapowiada się naprawdę fajnie i ma potencjał ale faktycznie nie ma tego czegoś co by ludzi jakoś motywowało do opuszczenia expowiska.


Moim zdaniem na serwer powinny zostać dodane np. jakieś najazdy z 2-3 razy w tygodniu prowadzone przez administracje (specjalne mobki z fajnym lootem albo expem dla każdego przedziału lvlowego),jakieś eventy pvp dla gildii jak i dla solo graczy i np jakiś event który zaczynał by się codziennie o godz. 20 który polegałby na przejściu jakiegoś labiryntu z ciężkimi mobami (co by solo nie dało rady tego zrobić) i dawałby 10% loota,expa,dmg,deffa do wyboru na 24 godziny.. Możliwości jest dużo tylko własnie trzeba uderzyć pod tym kątem aby ludzie byli zmotywowani do aktywności na serwerze a nie tylko bot i bot.

Troszkę się rozpisałem, mam nadzieje że komuś się będzie chciało przeczytać te wypociny ^^
Pozdro.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2018, 02:04:04 wysłana przez Busheer »
 
Osoby które lubią ten post: Nieobliczalny