Here you can change website language:

Autor Wątek: Podanie Xeest  (Przeczytany 1793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xeest

Podanie Xeest
« dnia: 30 Listopad 2019, 23:36:21 »
-Nick w grze: Xeest i Apex

-Wiek: 20

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze? W tygodniu po 20:00 do 00:00 albo i dłużej a w weekendy praktycznie cały czas

-Od kiedy grasz na Rexii? Pierwsze konto miesiąc po starcie a wcześniej parę lat na Tiberii

-Jak oceniasz swoją znajomość serwera? W miarę dobrze

-Coś od siebie: Mam na Imię Patryk mam 20 lat. Pracuję w firmie online (więcej informacji ts3 albo rozmowa) oraz dorabiam sobie jako kierowca. Głównie prowadzę życie sportowe siłownia, bieganie itp. W tibie zacząłem grac ok. 6 lat temu głównie na tiberii, a potem tu i tak zostałem. Głównie jestem śmieszkiem w grze na czacie, jak i w życiu. Jest to moje drugie konto z pierwszego musiałem zrezygnować ponieważ telefon na którym miałem R-key został skradziony, ale już się zabezpieczyłem i mam go online. Ogólnie sprawowałem funkcję na wielu serwerach Army 3 jako Administrator parę lat i z 4 lata na największych serwerach jako Community Manager. Głównie specjalizuje się w rozmowie z ludźmi lubię pomagać mi. rozwiązywać problemy itp. Mam nadzieję że będę mógł udowodnić swoją wartość i poznacie mnie lepiej.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2019, 10:38:35 wysłana przez Xeest »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Most Terror

Xeest

Odp: Podanie Xeest
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2019, 00:11:50 »
Edit Mam inną główną postać