Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu powiedz mi v2  (Przeczytany 2803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cynio

Mrozu powiedz mi v2
« dnia: 07 Październik 2020, 18:00:54 »
Nikt ze znanych mi osób nie pisał o tym, że to nie jego konto facebookowe.

Przeproś godzie
 

Mrozu

Odp: Mrozu powiedz mi v2
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2020, 19:02:37 »
Dwie osoby, musisz się doinformować, jedna z tych osób to osoba, której to dotyczy  :D
 

Bamberr

Odp: Mrozu powiedz mi v2
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Październik 2020, 20:42:38 »
Ogólnie to nie powinno Cię Mrozu obchodzić Co kto robi kurwa ze swoim charem ten regulamin to jest do wyjebania z tymi charami. Jak Ty możesz kurwa komuś zabrać chara w którego zainwestował swój czas i pieniądze w gierkę kompletne 0 jakiegokolwiek szacunku do gracza, wedlug mnie i pewnie wielu innych nie powinno obchodzić Cie kto za co kupuje itemy i chary na tym dedots. a jak chcesz na nim zarabiać to wymyśl cos co będzie Ci regularnie przynosić zyski cos jak pacc .
 

Mrozu

Odp: Mrozu powiedz mi v2
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Październik 2020, 20:53:33 »
Inaczej ten ots, by padł po miesiącu jak inne, to w dużym stopniu zapobiega upadkowi.
 

Bamberr

Odp: Mrozu powiedz mi v2
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Październik 2020, 21:00:24 »
to wprowadź pacca za elite pkt bądz zwykle pkt  na 30 dni  na postac i po problemie, ludzie beda mogli zarabiac na ots to i ty na pacc zarobisz
 
Osoby które lubią ten post: Samgold

Rufik

Odp: Mrozu powiedz mi v2
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Październik 2020, 00:14:58 »
Zakładając konto na Rexii automatycznie akceptujesz warunki regulaminu!
Widziałem wiele aukcji postaci nie tylko z Rexii na allegro to wszyscy pisali że "Sprzedaje czas poświęcony na grę, postać należy do servera", a że Mrozu jest właścicielem to może robić z postaciami co mu się tylko podoba jeżeli ktoś łamie regulamin.