Here you can change website language:

Autor Wątek: Koledzy  (Przeczytany 7838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Simon

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Kwiecień 2021, 20:00:02 »
Haha ja tu żadnych podrygów nie robię. Wbijam jedynie od czasu do czasu tak o chyba że ktoś napisze że coś się dzieje :)
Teraz akurat wbijam częściej bo złamałem nogę i nudzi mi się trochę

Pozdrawiam Dalentil :)
 

Omen

Odp: Koledzyy
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwiecień 2021, 20:10:18 »
@Alkoholik
To może inaczej, chodzi mi ogólnie, nie tylko o Twoją personę, że wyzywanie za to kto ile siedzi jest po prostu słabe, każdy siedzi tyle ile chce i nie ma o co się pruć  :D, ja sam na jednej edycji za czasów Cryptona na V*** spędziłem miesiąc nie śpiąc prawie nic.
@Frosto
Nie kojarzę, żeby Widian na serwie miał bana, a co do forum to go tu nie wpuszczę, bo zbyt zniechęca do gry innych  :D

Słabe to jest jak ktoś ma podjare ze zabił boty o 3 w nocy i pisze żeby opór postawić , gdy normalni ludzie śpią, albo biegaja na bugmapie po elite i się cieszą ze uciekli, ja mam rodzine prace i nie wyobrażam sobie siedziec cała noc na Tibii, nie miałbym po prostu na to czasu, jakbym miał 16 lat i zdalne nauczanie to może bym posiedzial dłużej, albo byłbym nerdem bez życia prywatnego, a jeżeli dla kogoś granie w tibie po 12h dziennie, mając rodzine, dziecko w domu i prace jest normalne to pozdrawiam

Niech widian na otsa wbije i postawi opór, mrozu specjalnie dla Was zmniejszył dmg o polowe, żebyście randomy mogły jakiś podryg zrobić, pierdolicie ze gramy na ded otsie, a sami pół roku expiliscie tak jak my teraz (sam ziffer napisał ze wyexpil all profy 3 reb) xD


hipokryta jak cala banda tych dzieciakow XDD goscie robili gathery o 3 w nocy zeby sobie w nocy poexpic bo chlopakom nawet sie botow nie chcialo pilnowac, a cos pierdolisz randomie wykluty na zdechlaku. Masz prywatne zycie a wiecej spedzasz na forum piszac te swoje wypociny. 20 osob skonczylo gre, przyszly te randomice ujebane chuj wie skad na serwa gdzie sie bilismy 10vs20 i brandzluja sie na tsiku jacy to oni dobrzi XD pokazaliscie na innych otsach jak vestia - sam huszcza pisal ze vestia zweryfikuje - tak bylo, szybko was wynieslismy. Ty tym alkoholikiem nie wszedles nawet tam i nie trzeba pisac dlaczego. Cynio gnoiciel pustych serwerow, najwiekszy przydupas kamysa co poty na bitki donosil pilnuje zdechlaka zeby se chary wyexpic na serwie gdzie i tak nikt nie gra beka.
 

ZIFFER

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Kwiecień 2021, 20:14:31 »
A i jeszcze jedno pytanko, czemu wyzywasz swojego kumpla z teamu Dalentila? Chlopak przynajmniej kierownicy nie puscil jak wy randomy, pozdro

Jak już to was, nie jego - ale nie od dziś wiadomo, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem
 

BoodyRPG

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Kwiecień 2021, 20:17:10 »
Omen a ty przypadkiem przedwcześnie nie skończyłeś grać na vesti bo mazur Cie wyzywał na każdej walce że nie umiesz ekiem grać? Więc plx bez farmazonów
 
Osoby które lubią ten post: Cynio, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Kwiecień 2021, 20:31:53 »
Rexia zweryfikowała kurwy a wy się cieszycie ze dominujecie jakieś 2 tygodniowe otsy gdzie bez eq za 40zl jest się gownem i wygrywa gildia która ma najwiecej osób xD

Jest i omen forumowicz i napinacz z 20cm w łapie, carnage 2k10, później rok na rexii teraz trzy miesiące jako przydupas a się poczuwa xD
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2021, 20:36:43 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Kwiecień 2021, 23:09:50 »
Omen a ty przypadkiem przedwcześnie nie skończyłeś grać na vesti bo mazur Cie wyzywał na każdej walce że nie umiesz ekiem grać? Więc plx bez farmazonów

co ty pierdolisz farmazoniarzu, mazur nigdy nic nie powiedzial XDDDD ale nie musisz plakac smieciu za tego bana co wylapales odemnie
 

Cynio

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Kwiecień 2021, 23:11:33 »
boody god wyjasnil body buildera
 

Rumeye

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Kwiecień 2021, 23:24:22 »
Dobra pysk wszyscy
Nie podskakujcie do omena bo wam połamie nogi
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Kwiecień 2021, 00:12:30 »
Komunikat od Widiana cytuje

"napisz tym ścierwom tak"

"Wiadomość od waszego boga widiana. Słuchaj tym alkoholikiem jebana ściero, robisz jakieś zdechłe tematy, jak ci się nudzi to staremu spodnie zdejmij i wyliż mu dupsko. Coś ciągle pierdolicie, a co ots to otrzymujecie samogwałt i ciągle was ktoś wyjaśnia.

Spamowaliście tak o tym ezodusie, wbiliście zajebane randomy z tym zafajdanym huszczą i co? Tydzień expioli, nikt was kurwy w timku nie chce, więc musieliście wystawić postacie na aukcje, bo nawet nie macie 15 osób na walkę.
Co do waszego egipskiego boga sir divine. Każda osoba, która ma jakieś pojęcie o tej grze zza granicy gra u jordiego, a ten wasz ściek wczoraj bił się 10 vs 10 u jakiegoś sir andrzeja, bo nawet hiszpan jordi nie chce go w timku, bo chłop ma 2 lewe rece i po tygodniu 150 lvl.

A tak na koniec - chwalił wam się wasz lider huszcza jak został pociśnięty na cascie u ludzi od siwka? Chłop wbił 2 dni temu na twitcha do scoobiego, coś napisał to bog vinox i inni od razu z dzieciunem jechali i śmiec wyszedł po 2 minutach z casta. Chłopy ruchane na 8,6 ruchane na 10+, ruchane w życiu wy jebane parszywe sciery."

⚡GG:50619121
 

BoodyRPG

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Kwiecień 2021, 07:38:57 »
Omen a ty przypadkiem przedwcześnie nie skończyłeś grać na vesti bo mazur Cie wyzywał na każdej walce że nie umiesz ekiem grać? Więc plx bez farmazonów

co ty pierdolisz farmazoniarzu, mazur nigdy nic nie powiedzial XDDDD ale nie musisz plakac smieciu za tego bana co wylapales odemnie


ZAPRASZAM TS KUMPLI MAZUR POWIE TO SAMO KTOŚ KTO MI NIE WIERZY ZAPRASZAM NA PRIV JEST BIAŁKO NA TO A NIGDY NIE DOSTALEM BANA OD OMENA A JEZELI DOSTALEM PROSZE O DOWÓD W POSTACI SCREENA POZDRAWIAM OMEN DOMINATOR NA SRESTI SKONCZYL GRE 1000 EKIEM BO NA KAZDYM GATHERZE MAZUR GO CISNĄŁ ŻE NIE MA POJĘCIA O GIERCE BEZ POZDROWIEŃ DLATEGO U KUMPLI NA RL EVO JUZ NIE GRAŁEŚ ANI NA ŻADNYM OTS NIE BĘDZIESZ PROSTO KUMPLE & BRACIA DOMINANDO
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2021, 07:42:33 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: Cynio, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Kwiecień 2021, 08:19:23 »
I niech to będzie podsumowanie dla Boga Omena który jest wszędzie wyjaśniany a myśli ze coś znaczy xD
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2021, 19:13:21 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Snejker

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #41 dnia: 29 Grudzień 2021, 19:15:38 »
Omen a ty przypadkiem przedwcześnie nie skończyłeś grać na vesti bo mazur Cie wyzywał na każdej walce że nie umiesz ekiem grać? Więc plx bez farmazonów

Historia zatacza koło co body

Ile banow na tej edycji vestii dostales u Mazura
 

OMEN KOCUR

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Grudzień 2021, 21:08:46 »
I niech to będzie podsumowanie dla Boga Omena który jest wszędzie wyjaśniany a myśli ze coś znaczy xD

Tego nie widzialem. Alko dobrze wiesz ze to byl kit, nie edytuj juz wiecej postow. Na dobra sprawe Ty nie wbiles na zadnego innego otsa procz rexi. Wiem co gram, Ty tez wiesz wiec po co pisac te glupoty =]
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Grudzień 2021, 22:58:10 »
I niech to będzie podsumowanie dla Boga Omena który jest wszędzie wyjaśniany a myśli ze coś znaczy xD

Tego nie widzialem. Alko dobrze wiesz ze to byl kit, nie edytuj juz wiecej postow. Na dobra sprawe Ty nie wbiles na zadnego innego otsa procz rexi. Wiem co gram, Ty tez wiesz wiec po co pisac te glupoty =]
[/quote

ja nie wbijam bo nie mam czasu, a ty wbijasz a i tak wolisz rexie xd


 

OMEN KOCUR

Odp: Koledzy
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Grudzień 2021, 00:14:37 »
I niech to będzie podsumowanie dla Boga Omena który jest wszędzie wyjaśniany a myśli ze coś znaczy xD

Tego nie widzialem. Alko dobrze wiesz ze to byl kit, nie edytuj juz wiecej postow. Na dobra sprawe Ty nie wbiles na zadnego innego otsa procz rexi. Wiem co gram, Ty tez wiesz wiec po co pisac te glupoty =]

ja nie wbijam bo nie mam czasu, a ty wbijasz a i tak wolisz rexie xd

nie wbijasz bo szybciej bys wylecial niz sie wyexpil
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2021, 00:32:32 wysłana przez OMEN KOCUR »