Here you can change website language:

Autor Wątek: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła  (Przeczytany 7521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JERRY

Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« dnia: 03 Kwiecień 2021, 12:53:38 »
1. Dlaczego mielismy max lvle i full bezkarni bylismy? nie dlatego ze weszlismy na otsa który był pusty tylko zajechalismy huszcze i stali w depo pol roku
po pol roku nikomu prawie juz sie nie chciało grać dlatego nastepnie wygrali a ze juz po roku grania na otsie nie chcialo nam sie do tego GOD MROZU wprowadził super update ze blesy kosztowaly 1 dzień stania w kasynie a na zdechlaku nie bedziemy robic siana na 3 mc a wy noob charami biegaliscie i sie biliscie z tego powodu tylko x log

2. Dominatorzy? Gdzie wy kurwy na vesti byliscie wielcy dominatorzy tak zajechalem was ze 1k lvlami staliscie w depo a wasz wielki lider bał sie po mnie wpaść zebym was nie ruchał dalej bo wiedzial jak sie to skonczy (jest białko zapytaj go napewno ci powie) mimo ze osobiscie juz nic do niego nie mam to napewno to potwierdzi

3. KImbok i expienie na ful bezkarny otsie po przejeciu go. Wróc do punktu pierwszego dlaczego sie z nim dogadalismy poniewaz to igla ots i 1 osoba jest w stanie zabic caly team (na afku) na lost city a ze juz jebało tak zdechlakiem wolelismy expic w 30 i dac mu expic solo.

4. Omen i smianie sie mazura sytuacja byla podobna ale nie z tego jak gra ekiem tylko smial sie ze pada na szczote bo mial 1k lvl a mial taki lvl bo pracowal a na vesti trzeba siedziec

Chyba nikt wam tego nie wytlumaczyl jeszcze i nie chcesz spojrzeć prawdzie w oczy ale taka jest prawda i tak to był ots został odpuszczony bo po pol roku PELNEJ DOMINACJI obudzili sie i chcieli walk to tak jakbyscie weszli teraz na vestie my z braku laku tez bysmy weszli wygralibyscie 2 batelki i powiedzieli ze wygraliscie vestie a chyba wszyscy wiemy jak było tu jest podobnie CYNIO KROL ZDECHŁYCH OTSÓW jak na vesti 2k dobijałem miales tysiac lvl i baliscie sie w 20 po mnie wpasc jedyna osoba ktora na vesti sie wyexpiła to był kim bok który i tak sprzedał chara jak mi na gnojowniku zostały 2 aczki do zrobienia zeby wejsc na 50aczków

Pozdrawiam FULL DOMINATOR JERRY
 
Osoby które lubią ten post: Frosto, Sandal, ZIFFER, GrubasQ, Riss, Omen, Lays

divine

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2021, 12:55:41 »
ok
 
Osoby które lubią ten post: CzarnyBlond, Cynio

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2021, 12:56:34 »
zajedz mnie

kocham niemca
koham deda
 
Osoby które lubią ten post: CzarnyBlond

JERRY

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:01:36 »
ale po co mam cie zajechac? nawet jakby mi sie jakims cudem zachcialo wejsc na tego zdechlaka chociaz powiedzialem juz nigdy nie wejde na mroza otsy oprocz karamy za to jak sie zachowuje miedzy innymi banowanie graczy za to ze bija male lvle to zalosne wiec nie wejde ale wracajac nawet jak to zrobie to i tak napiszesz ze jebalo dedem i zajechalem cie bo juz nie chcialo ci sie tu grac co pisaliscie? vestia zweryfikuje wiec ZWERYFIKOWAŁA nic do was chlopaki nie mam ale mowcie jak jest na serio a nie jakies brednie wypisujecie ten ots umarł juz nie mowiac ze najbardziej na tym otsie to mrozu zrobil pod górke zarówno wam jak i nam czyli ludzia dzieki którym ten ots ożył i żył przez rok a ta rura zamiast szanowac to to jeszcze pod górke robiła powiedzialem co chcialem wale x loga z tego forum a on i tak to usunie bo prawda w oczy kole
 
Osoby które lubią ten post: Cynio, Alkoholik

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:07:14 »
Boody teraz Ci powiem szczerze - jestes jebanym gowniakiem. Pokazales to na rexii ale nie chcialo mi sie Cie cisnac przez to ze wypijales mi piane z chuja po tym jak Jerry mnie na tsa scianal po kilkurocznej przerwie. Dawaj to bialko, a jak nie masz to siedz tam z pizda krotko jak cynio na kazdym innym serwie niz dedowa. A ja sam bialka na bana ktorego ci wyjebalem nie pokaze ale extreme potwierdzi, bo gdyby nie on mialbys go do dzisiaj ;)

Jeszcze jakies alkoholiki sie odzywaja co rl map otsa na oczy nie widzialy
 

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:12:36 »
omen pogral na jakiejs vestii gdzie mial ledwo 1k i pisze takie cos, szkoda gadac generalnie bo kazdy wie kto jak gra a vestyjka to szczoch otsik akurat
 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:18:00 »
omen pogral na jakiejs vestii gdzie mial ledwo 1k i pisze takie cos, szkoda gadac generalnie bo kazdy wie kto jak gra a vestyjka to szczoch otsik akurat

Na jakiejs vesti a przed stratem ze vestia zweryfikuje - zastanow sie farmazoniarzu co ty piszesz bo chyba za dlugo przesiadujesz z alkoholikiem.
Ale rozumiem twoje 12 letnie myslenie, kazdy otsik jest szczoch otsem jak sie na kazdym dostaje w pizde XDD
 
Osoby które lubią ten post: ZIFFER

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:19:38 »
nic takiego nie pisalem, nigdy na vestii nie gralem i nigdy tam nie expilem swojego chara, dostawalem tylko chary zeby porzucac sd
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:21:50 »
Ja pierdole ten omen, chłop dalej myśli ze coś znaczy i umie bo 4 miesiące gra gdzie indziej niż na rexii, jeszcze pierdoli coś o rl mapach bo myśli ze jak na otsie kończą się sd i poty to to już jest rl mapa, a 80% otsow na które wbijacie maja mało wspólnego z rl mapa, albo ze 12 lat temu grałeś w jakichś carnage na rl mapach, a w 2k10 to jedyne evo to była funtera

Weź ty zajeb barana w ścianę, jakbym spędzał tyle czasu co ty na tej tibii to bym cię pchał przez pol darashii śmietniku

Boli cie ze zostałeś wyniesiony z rexii, dziennie na forum wbijasz i czytasz, dwa miesiące snejkowales w nocy od 3 do 6 bo tak cię to bolało

Tak samo ta reszta forumowiczów co rok siedziała ujebana na rexii weszła na inne otsy nie mówiąc „rl mapy” bo na takim 7.4 to by was szwedzik z którego się śmiejecie porobił sam dziesięciu

« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2021, 13:23:21 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Cynio

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:21:58 »
nic takiego nie pisalem, nigdy na vestii nie gralem i nigdy tam nie expilem swojego chara, dostawalem tylko chary zeby porzucac sd

czyli od poczatku twojej kariery nic sie nie zmienilo - ale to dobrze ze znasz swoje miejsce w szeregu
 

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:25:44 »
pion z carnage beka
 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:26:09 »
Ja pierdole ten omen, chłop dalej myśli ze coś znaczy i umie bo 4 miesiące gra gdzie indziej niż na rexii, jeszcze pierdoli coś o rl mapach bo myśli ze jak na otsie kończą się sd i poty to to już jest rl mapa, a 80% otsow na które wbijacie maja mało wspólnego z rl mapa, albo ze 12 lat temu grałeś w jakichś carnage na rl mapach, a w 2k10 to jedyne evo to była funtera

Weź ty zajeb barana w ścianę, jakbym spędzał tyle czasu co ty na tej tibii to bym cię pchał przez pol darashii śmietniku

Boli cie ze zostałeś wyniesiony z rexii, dziennie na forum wbijasz i czytasz, dwa miesiące snejkowales w nocy od 3 do 6 bo tak cię to bolało


Powiedz mi ziomek kim ty jestes? Znalezli cie szwedzi na tredzie rexii a masz czelnosc cokolwiek pisac do gosci ktorzy sa 200 razy lepsi od ciebie. Przeciez ty nawet nie wiesz ile ja gram w ta gre a pierdolisz smuty. Nawet ludzie od ciebie sie z ciebie smiali ze masz pozycje Earante w gildii u Szwedow - dajesz ec i przynosisz dc na bitki. Dwa miesiace snakowalem z nudow i was kurwy zajechalem jak psow ze sie baliscie stawiac trapy na + i - po czym spamowaliscie mi na pw jakim cudem to przebilem jebane zgnojence XDD W miedzyczasie sie troche powiodlo i zaczalem klepac grube siano w czasie kiedy Ty czytasz wlasne wypociny na forum zdechlaka.

 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:26:21 »
pion z carnage beka

lewa noga kamysa
 

Cynio

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:27:29 »
pomyslcie sobie ze omen gdy tylko zobaczyl ze biegalem po otsie to bal sie lurowac i jedyne co mogl zrobic to pojsc wyjebac xloga z otsa

https://gyazo.com/951070a8759651038f33e559cbb464b1

https://streamable.com/s9wdcl

https://gyazo.com/31474c6cbb96371fb23ceb484e1dab5b

https://gyazo.com/f709191c2ca23c765190c10aea5520a0
 

Omen

Odp: Koledzy v2 Bo ta rura zamknęła
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Kwiecień 2021, 13:30:23 »
pomyslcie sobie ze omen gdy tylko zobaczyl ze biegalem po otsie to bal sie lurowac i jedyne co mogl zrobic to pojsc wyjebac xloga z otsa

https://gyazo.com/951070a8759651038f33e559cbb464b1

https://streamable.com/s9wdcl

https://gyazo.com/31474c6cbb96371fb23ceb484e1dab5b


drugi i trzeci filmik mnie nie dotyczy

na pierwszym fakt pushnieliscie mnie co w tym dziwnego? gdzie za mna stoja goscie z polamanymi nogami co nie umieja sie ruszac.

Wstaw filmik po tym jak ci nogi 80 razy na zetharze zlamalem es