Here you can change website language:

Autor Wątek: Wiosenna Aktualizacja  (Przeczytany 11872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wedkarz

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Marzec 2022, 10:18:36 »
@Mrozu Zawsze Doświadczeni gracze mogą kupować/wymieniać Exp Coiny od graczy początkujących. Oni chętnie przygarną wasze pkt lub Itemy.

* Wyobraź sobie, że dzisiaj zlikwidowano by wszystkie Exp Coiny i każdemu Mrozu by rozdał po 500 szt. Jeszcze tego samego dnia większość miałaby o 100 mniej a niektórzy więcej. Po kilku tygodniach znowu pojawiliby się bogaci i biedni. Po okresie mniej więcej roku Exp Coiny byłyby tak samo rozdzielone wśród graczy jak poprzednio 😂👌

P.S Jebać Biedę

No właśnie nie, doswiadczeni gracze powinni mieć możliwość zdobywania wiecej EC od jakiegoś randoma z 400k co sobie pójdzie na bossa 8 charami, a nie tak jak jest teraz, ze cenę narzucają wędkarze czyli max 4 osoby na serwie.

*** Od Zawsze Twierdziłem, że nie ma motywacji w wbijaniu większych Rebornów i jest to mocno niedowartościowane. Może Jakaś Czarodziejska Wędka Dla 5 Reborna Która Łowi Złote Ryby 🤔😎

 

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Marzec 2022, 10:18:57 »
Teraz narzekacie, że Reborn 100 ec , Spell 25 , Questy…hohoo itd to są jednorazowe opłaty. A jak zrobicie to co będziecie robić z EC jak Wam już to będzie zalegać i będzie itemem niepotrzebnym bo już wszystko zrobicie. Zastanówcie się co Wy za farmazony wypisujcie 😂 Wtedy napiszecie do Mroza aby Wam zmienił płatności bo już tego nikt nie potrzebuje.

Albo jestes tak przyjebany albo po prostu chuja się znasz co by mnie nie zdziwiło. EC zawsze są potrzebne bo nikt nie ma po 1 charze plus tymi charami sie ciągle handluje, kupuje nowe, robi listy i na nowo EC potrzebne. Dziwi mnie to ze ty jeszcze się udzielasz z móżdżkiem orzeszka jak twoj brat daunlentil
 

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Marzec 2022, 10:19:48 »
@Mrozu Zawsze Doświadczeni gracze mogą kupować/wymieniać Exp Coiny od graczy początkujących. Oni chętnie przygarną wasze pkt lub Itemy.

* Wyobraź sobie, że dzisiaj zlikwidowano by wszystkie Exp Coiny i każdemu Mrozu by rozdał po 500 szt. Jeszcze tego samego dnia większość miałaby o 100 mniej a niektórzy więcej. Po kilku tygodniach znowu pojawiliby się bogaci i biedni. Po okresie mniej więcej roku Exp Coiny byłyby tak samo rozdzielone wśród graczy jak poprzednio 😂👌

P.S Jebać Biedę

No właśnie nie, doswiadczeni gracze powinni mieć możliwość zdobywania wiecej EC od jakiegoś randoma z 400k co sobie pójdzie na bossa 8 charami, a nie tak jak jest teraz, ze cenę narzucają wędkarze czyli max 4 osoby na serwie.

*** Od Zawsze Twierdziłem, że nie ma motywacji w wbijaniu większych Rebornów i jest to mocno niedowartościowane. Może Jakaś Czarodziejska Wędka Dla 5 Reborna Która Łowi Złote Ryby 🤔😎


Ta niech zrobi czarodziejska wędkę i da ja tylko tobie wtedy może się wyexpisz jak status randoma zejdzie ;)
 

cyni0

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #33 dnia: 17 Marzec 2022, 12:36:11 »
z mojej ekspertyzy wynika, ze elite itemy nie straca na wartosci, obecne oplaty w wysokosci kilku ec nie stanowia zadnej wartosci, nowy gracz pojdzie raz na bossa 15 charami i bedzie mial na pare questow, a starzy nie zwracaja na to nawet uwagi. Wartosc tych itemow jest w tym ze poki postac nie wbije max reborna max lvl (lub przeskoczy do lost itemow) to dalej predzej czy pozniej na nowym rebornie uzyje elite/soul itemow. Z tym, ze oczywiscie co jakis czas dodawany jest nowy reborn wiec nie mozna pozbyc sie wszystkich elite itemow itp.

jestem za usunieciem oplaty ec na elite questach, szczegolnie addonowych,
/ c y n i o /
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #34 dnia: 17 Marzec 2022, 13:12:24 »
Teraz narzekacie, że Reborn 100 ec , Spell 25 , Questy…hohoo itd to są jednorazowe opłaty. A jak zrobicie to co będziecie robić z EC jak Wam już to będzie zalegać i będzie itemem niepotrzebnym bo już wszystko zrobicie. Zastanówcie się co Wy za farmazony wypisujcie 😂 Wtedy napiszecie do Mroza aby Wam zmienił płatności bo już tego nikt nie potrzebuje.

Skończ pierdolic bo nawet nie grasz a zawsze masz najwiecej do powiedzenia

Powyżej 500k możesz wejść 3 charami na bossa, wiec jak chcesz zrobić spell target przy założeniu ze się jie wyjebiesz powiedzmy chcesz go zrobić 3 charami to musisz 30 dni bossa robić.

Ty dajesz takie zjebane propozycje ze jak to czytam to mam wrażenie ze trollujesz, zostawienie w boxach itemow za 15K+, jakieś zjebane propozycje statusu randoma


 
Osoby które lubią ten post: Omen, cyni0

Simon

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #35 dnia: 17 Marzec 2022, 13:31:43 »
Wejdzie 5 reborn to ec stanieją bo na razie każdy je trzyma
 

Wedkarz

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Marzec 2022, 15:22:14 »
Teraz narzekacie, że Reborn 100 ec , Spell 25 , Questy…hohoo itd to są jednorazowe opłaty. A jak zrobicie to co będziecie robić z EC jak Wam już to będzie zalegać i będzie itemem niepotrzebnym bo już wszystko zrobicie. Zastanówcie się co Wy za farmazony wypisujcie 😂 Wtedy napiszecie do Mroza aby Wam zmienił płatności bo już tego nikt nie potrzebuje.

Skończ pierdolic bo nawet nie grasz a zawsze masz najwiecej do powiedzenia

Powyżej 500k możesz wejść 3 charami na bossa, wiec jak chcesz zrobić spell target przy założeniu ze się jie wyjebiesz powiedzmy chcesz go zrobić 3 charami to musisz 30 dni bossa robić.

Ty dajesz takie zjebane propozycje ze jak to czytam to mam wrażenie ze trollujesz, zostawienie w boxach itemow za 15K+, jakieś zjebane propozycje statusu randoma

A kto Ci każe grać 3 charami skoro 1 nie potrafisz utrzymać 😂 Wbijesz każdym 5 reborny i będziesz skomlał Mrozowi, że bieda tak ? Zapłać Godnie za EC to się znajdą sprzedawcy. Ruszcie swoje punkciki i bogactwa. Chętni się znajdą nawet z wśród początkujących graczy bo i tak im są nie potrzebne.

P.S Mrozu dał Wam już dawno wspaniale możliwości na zdobycie Exp Coina, tylko Wy nie doceniacie jego pomysłów.
Możecie : Łowić , Kopać , Dropić… itd





 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Marzec 2022, 15:39:43 »
Teraz narzekacie, że Reborn 100 ec , Spell 25 , Questy…hohoo itd to są jednorazowe opłaty. A jak zrobicie to co będziecie robić z EC jak Wam już to będzie zalegać i będzie itemem niepotrzebnym bo już wszystko zrobicie. Zastanówcie się co Wy za farmazony wypisujcie 😂 Wtedy napiszecie do Mroza aby Wam zmienił płatności bo już tego nikt nie potrzebuje.

Skończ pierdolic bo nawet nie grasz a zawsze masz najwiecej do powiedzenia

Powyżej 500k możesz wejść 3 charami na bossa, wiec jak chcesz zrobić spell target przy założeniu ze się jie wyjebiesz powiedzmy chcesz go zrobić 3 charami to musisz 30 dni bossa robić.

Ty dajesz takie zjebane propozycje ze jak to czytam to mam wrażenie ze trollujesz, zostawienie w boxach itemow za 15K+, jakieś zjebane propozycje statusu randoma

A kto Ci każe grać 3 charami skoro 1 nie potrafisz utrzymać 😂 Wbijesz każdym 5 reborny i będziesz skomlał Mrozowi, że bieda tak ? Zapłać Godnie za EC to się znajdą sprzedawcy. Ruszcie swoje punkciki i bogactwa. Chętni się znajdą nawet z wśród początkujących graczy bo i tak im są nie potrzebne.

P.S Mrozu dał Wam już dawno wspaniale możliwości na zdobycie Exp Coina, tylko Wy nie doceniacie jego pomysłów.
Możecie : Łowić , Kopać , Dropić… itd

Jakbym chciał być wędkarzem górnikiem czy innym chujstwem jak ty to bym se simsy ściągnął

Dalej debilu nie rozumiesz ze nie chodzi o mnie tylko o randomow którzy nie maja ec czy pp

Ja mam wyjebane mogę sobie kupić ile chce


 
Osoby które lubią ten post: Omen

Aruniko

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Marzec 2022, 10:40:57 »
Castle - skoro wtesp jest od 250k to dodać expy np defilery albo serpentyn + Stone żeby w sumie były 3 expy
Dodatkowo Daily na castle skrzynka np zrobić z niej jakieś dc/ec/rc/puki 15/20 że przyznaje losowo
Wydaje mi się ze wtedy było by oco walczyć
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Wedkarz

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Marzec 2022, 19:40:22 »
@Mrozu  Taka mała sugestia :) Aby lekko osłabić Supporty, bo za łatwo idą questy ( nawet te najtrudniejsze )
 Pomyśl nad tym  8) Bo to, chyba nie tak miało być  ::) Przyjrzyj się jak goście wybijają 4 Cyce w kilkanaście sekund w last roomach.

Mrozu Sprawa wygląda tak, że Aktualnie TOP EK nie wystoi a Support rozjebie. Psujesz tym serwer oraz inne profesje. Nie mówię, że usunąć ale ureguluj to bardziej, bo ewidentnie wyszło to poza Twoją kontrolę Mrozu.

Pozdrawiam  8)
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Marzec 2022, 19:45:34 »
Chodzi o Exura Gran Mas Res?
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz

BoodyRPG

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Marzec 2022, 19:46:45 »
Ale czekaj przypadkiem nie był taki zamysł supporta że ma być mocny na questach?
Przecież w zasadzie support do tego jest jak to znerfisz to zabijesz idee tej profesji.
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2022, 19:48:21 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Omen, Nyga Ricz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Marzec 2022, 19:50:06 »
Kolegę dalentila chyba dupa piecze ze dalentil sobie nie radzi z questami, bo nie ma tylu supportów, a gildie sobie radzą, jest bardzo dobrze tak jak jest, temat był już przerabiany, po co drugi raz ten sam temat przerabiać?


 
Osoby które lubią ten post: Simon, Omen, Nyga Ricz

Wedkarz

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Marzec 2022, 19:54:27 »
Chodzi o Exura Gran Mas Res?

Dokładnie tak, o leczenie.
 

Issei

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Marzec 2022, 19:56:22 »
Kazdy mial ten sam czas do - wyexpienia supporta sobie, nie rozumiem po co by go jeszcze bardziej mial nerfic ;p

Najlepiej go usunąć całkowicie. Wprowadzenie go miało na myśli dać możliwość nowym graczom expienie i granie 4fun bez pvp. Na ten moment supporty posiadają tylko stali, starzy gracze, a nikt nowy nie zakłada tej profesji :)