Here you can change website language:

Autor Wątek: Przedstawiam propozycje co dodać, co zmienić oraz co poprawić na serwerze  (Przeczytany 1792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortris

Witam

Oto moje propozycje|zmiany które chciałbym żeby zostały wprowadzone na serwer.

• Dodać na jakiś duży lvl questy zagadkowe czyli że trzeba wykonać zagadkę questową żeby odebrać nagrodę.
• Dodać na jakiś duży lvl questy czasowe czyli że dany quest będzie się robić kilka godzin lub 1 dzień - kilka dni oraz do questu będziemy podchodzili żeby go wykonać parę razy bo będzie pisało np zabiłeś bosa wróć za kilka godzin, 1dzień - kilka dni aby zabić kolejnego bosa i to będzie 1 etap questa i np tych etapów by było 3 etapy a jak wszystkie wykonamy 3 etapy to wtedy odbieramy nagrodę.
• Dodać nowe ładne oraz bardzo fajne mapy dżungla i katakumby
• Dodać opłatę za domki czyli gracz będzie musiał opłacać swój domek jak wykupi go (opłacać domek trzeba by było co miesiąc za daną kwotę).
• Dodanie na stronie możliwości wystawienia domków przez graczy na licytację i będzie pisało:
(w jakim mieście, na jakiej ulicy, rozmiar domku, cena domku). A obok przycisk licytuj i podajemy kwotę.
A i można by tak dodać|zmienić że cena domków graczy zależna by była na licytacji od rozmiaru domku czyli wielkości domku chyba że tak już jest to okej.
• Dodanie dużo fajnych nowych map do ekspowisk.
• Dodać nowe przedmioty do wystrojenia wnętrza domku  oraz możliwość remontu wnętrza domku przez graczy i dodanie wszystkich przedmiotów do wystrojenia wnętrza domku z aktualnej rl tibii.
• Dodać nowe customowe ekspowiska z własną grafiką wyglądu ekspowisk.
• Dodać misje na wierzchowce (Mounts) na których będziemy mogli jeździć i będą dawały nam +10 do speeda czyli kupujemy nóż po czym bierzemy u npc misję na wierzchowca a następnie z jakiegoś potwora po zabiciu używamy noża i wycinamy np. kły z danego potwora i mamy ileś % szans że nam się uda wyciąć lub może nam się nie udać wyciąć a u npc jak będziemy brali misję będzie pisało co trzeba zdobyć i ile tego trzeba mieć żeby oddać ora zdobyć na danego wierzchowca (do ustalenia z jakiego potwora co mamy do wycięcia nożem do danej misji  na wierzchowca)dodam. Dodam jeszcze że każda misja na wierzchowca potrzebuje innego przedmiotu do wycięcia nożem żeby go mieć.

Zmiany| Poprawki do serwera:
• Zbalansować wszystkie profesje lub niektóre.
• Poprawić optymalizacja silnika serwera na dużo lepszą.
• Zmienić żeby przedmioty z oferta sklepu nie było można zdobyć z questu.
• Zrobić coś żeby przedmioty i eq były cenne i dużo warte.

Chcę żeby właściciel jak i cała administracja przedyskutowała te propozycje a wy gracze wypowiedzieli się osobno o każdej propozycji którą napisałem bo chcę żeby na serwerze byłą więcej jeszce graczy niż jest teraz a ekonomia się poprawiła na cenniejszą.
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2022, 18:10:06 wysłana przez mortris »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Na + z tymi domkami reszta „systemów” zbędna według mnie bo jest i tak już dużo systemów które są niewykorzystywane, a dodawanie kolejnych zrobi to samo z innymi.

A co do domków, to dawno już pisałem ze powinien być wprowadzony jakiś konkretny czynsz w dc/pp w tych ważniejszych miastach typu VIP/Enigma bo są chłopy co maja całe rzędy domków powykupowane, a są chłopy co nawet na otsie nie grają od kilku lat a domek nie zmienia Ownera (typu ten w temple).

Jakieś np 50dc za 1 sqm w Enigmie
25 dc za 1 sqm na VIPie

Dodatkowo zmieniłbym działanie komornika ze domek da się przejąć po 14 dniach, ale np. będzie go można przejąć o randomowej godzinie w randomowy dzień bo tak naprawdę na otsie jest kilka osób co latają z komornikiem na bocie i przejmują wszystkie domki i sprzedają za więcej, tez niby jakiś biznes ale fajnie jakby każdy miał jakaś szanse.


 

mortris

Alkoholik to napisz taki nowy temat  z tymi domkami co ludzie z komornikiem przejmują
 

cyni0

napisales propozycji na nastepne 3 lata, tutaj to tak nie dziala

Zmiany| Poprawki do serwera:
• Zbalansować wszystkie profesje lub niektóre.
• Poprawić optymalizacja silnika serwera na dużo lepszą.
• Zrobić coś żeby przedmioty i eq były cenne i dużo warte.

jezeli wykonaja jeden punkt z tych 3 pomyslnie to ustane na chuju i nagrywam (to z sms shopem z poprawek to odlot ladny)

reszta propozycji w/e aktualnie juz jest tego duzo i ludzie nie robia labiryntow/bossow bo sie nie oplaca/szkoda czasu

to z mountami i domkami ok, chociaz mount system jaki zaproponowales bylby abusowany

dodanie "nowych" map to nie takie hop siup chyba ze ctrl+v z otlanda